NIT Northern Institute of Technology Management

Введення

Прочитайте офіційний опис

На NIT Northern Institute of Technology Management в Гамбурзі дізнатися інженерів з усього світу , щоб взяти на себе обов'язки по управлінню відповідально. У співпраці з Технічним університетом Гамбург-Харбург (TUHH), приватний інститут пропонує з 1999 року англійською навчальна програма з вищою освітою два повноцінних магістра в: інженерної магістра і MBA або магістра мистецтв в області технологій управління. У всьому світі більше 300 випускників інженерного бакалавра претендувати на місце в NIT в Гамбурзі. Тільки близько 35 високого потенціалу для особистих інтерв'ю, які мають місце на протязі всієї земної кулі обраний. Багато студентів отримують ступінь їх стипендії від корпорацій і фондів. Студенти в основному живуть в квартирах в NIT -будівництво на кампусі TUHH - міжнародний обмін включений.

Ступінь MBA може також бути присутнім паралельно роботі і таким чином підготуватися до наступної кар'єрі рухатися професійно досвідчених інженерів і аспірантів. Англійською мовою семінари проводяться вечорами і у вихідні дні. Багато компаній розглядають програму MBA в рамках стратегічного розвитку персоналу. Таким чином, вони роблять їх інженери спеціально підходять для міжнародного застосування управління. Крім того, розвинена NIT індивідуальних можливостей навчання для бізнесу.

У дослідженнях на NIT стоїть поруч з класичною трасі в спеціалізації Підприємницький менеджмент технології для виборів. Відомі професори університетів і фахівці-практики з чотирьох континентів вчать тут. Вони мають великі знання від наукових досліджень і практики і дати інженер під час їх управлінь освіти і міжкультурних м'яких навичок. Робота в групах є важливою частиною навчального плану, а також три місяці корпоративної практики застосування, чому вони навчилися, і закріпитися в економіці.

До сих пір, потенційні лідери з 61 країн , мають свої дослідження на NIT успішно. Вони приносять свою професійну кар'єру з великим ноу-хау в галузі управління технологіями, а й інженерно-добре підготовлені. Багато з них в даний час в усьому світі компаній , що працюють , що мережа NIT є.

Розташування

Гамбург

NIT Northern Institute of Technology Management gGmbH

Address
Kasernenstrasse 12,
21073 Гамбург, Гамбург, Німеччина
Веб-сайт
Телефон
+49 40 42878-3787

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: