Maastricht University, Campus Venlo

Введення

Прочитайте офіційний опис

Огляд

Маастрихтський університет (UM) - найбільший міжнародний університет у Нідерландах, і з 16,3 тис. Учнів і 4300 працівників, продовжує зростати. Університет виділяється своєю інноваційною освітньою моделлю, міжнародним характером та міждисциплінарним підходом до досліджень та освіти.

Завдяки своїм високоякісним дослідницьким і навчальним програмам, а також сильному акцентуванню уваги на соціальній участі, УМ швидко створила надійну репутацію. Сьогодні це вважається одним з кращих молодих університетів у світі.

Швидкі факти

  • наймолодший та найбільш міжнародний університет у Нідерландах
  • 16 300 студентів, 4300 співробітників, 65 000 випускників
  • один з кращих молодих університетів у світі (THE, QS)
  • єдиний голландський університет у Всесвітній мережі університетів (WUN) та мережі молодих європейських дослідницьких університетів (YERUN)

Кампус Венло

Харчування, харчування та логістика є трьома основними напрямками в Campus Venlo. Дослідницькі та освітні теми охоплюють від харчових інновацій та психології харчування до оптимізації логістики. Дослідження в Campus Venlo виконується міждисциплінарним чином протягом трьох дослідницьких ліній. Поряд з цим Campus Venlo пропонує три програми навчання: одна програма бакалавра та дві магістерські програми.

Розташування

Венло

Address
P.O. Box 616
6200 MD Maastricht

Венло, Лімбург, Нідерланди

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія