Maastricht School of Management

Введення

Прочитайте офіційний опис

59092_SchoolProfile_logos.PNG

126328_AMBA-logo-Acc-Colour.jpg

Заснована в 1952 році, Maastricht School of Management ( MSM ) є однією з найстаріших і найбільш міжнародних бізнес-шкіл Нідерландів. MSM пропонує міжнародні акредитовані програми MBA - штатна MBA, неповна зайнята програма Executive MBA, Інтернет MBA - і ступінь магістра в галузі управління, а також багато коротших професійних та виконавчих курсів.

Виконавчі курси пропонуються як відкриті програми зарахування, так і програми на замовлення, що відповідають потребам організацій державного та приватного секторів.

MSM розташований у прекрасному історичному місті Маастрихт у Нідерландах - прямо в самому серці Європи. Повний MBA М MSM займає перше місце в Західній Європі за освітнім рейтингом 2019 року, що робить його №2 в Нідерландах. MSM підтримала свій рейтинг MBA Global Tier One MB у рейтингу генерального журналу 2019 року Global MBA. MSM 's Online MBA займає 4-ту кращу програму Інтернет-MBA у світі в рейтингу журналу генерального директора 2019, що робить її найкращою Інтернет MBA в Нідерландах. У цьому ж рейтингу MSMs Executive MBA є шостим кращим Executive MBA у світі.

Розташування

Маастрихт

Maastricht School of Management (MsM)

Address
Maastricht School of Management
Endepolsdomein 150


6229 EP Маастрихт, Лімбург, Нідерланди
Веб-сайт
Телефон
+31 43 387 0808

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Акредитації