Macromedia University of Applied Sciences

Введення

Прочитайте офіційний опис

Macromedia Hochschule für Medien und Kommunikation

У 1993 році компанія Macromedia була створена з метою передачі ноу-хау з комп'ютерного сектора практичним професіоналам. Сьогодні Академія Macromedia може відслідковувати динамічний розвиток і, з філіями в Мюнхені, Штутгарті, Кельні, Оснабрюку, Гамбурзі та Берліні, є однією з ключових фігур німецького освітнього ландшафту.

В даний час понад 180 постійних працівників і стільки ж фрілансерів працюють над підготовкою 2800 студентів, практикуючих та учасників курсу по всій Німеччині для роботи в галузі засобів масової інформації, заходу, телебачення та ІТ-професії.

бачення


Бачення Macromedia полягає в тому, щоб просувати особистість та компетенцію кожного студента та учасника, а також краще підготувати його до особистих та професійних успіхів. Спектр освітніх пропозицій варіюється від професійного навчання до акредитованих навчальних програм з бакалаврським та магістерським ступенями для навчання працівників.

Навчався в Macromedia


У 2006 році MHMK , Macromedia Hochschule für Medien und Kommunikation , був визнаний Міністерством науки, досліджень та мистецтв Баварії. Сьогодні один кампус кожного можна знайти в Мюнхені, Штутгарті, Кельні, Гамбурзі та Берліні. З 1600 студентів MHMK найбільшою приватною медіа-школою в Німеччині. Він пропонує акредитовані бакалаврські та магістерські програми з менеджменту засобів масової інформації, журналістики, дизайну, кіно та телебачення.

Навчання на Macromedia


У 2004 році шкільна влада Баварії, Баден-Вюртембергу, Північного Рейн-Вестфалії та Нижньої Саксонії надала Macromedia дозвіл на підготовку випускників шкіл як професійно-технікум, професійно-технікум та професійну академію. Незабаром після цього була відкрита професійна школа Macromedia у Гамбурзі. Сьогодні майбутні медіа-дизайнерів, менеджерів подій та торговців для маркетингових комунікацій буде підготовлено до випускного іспиту IHK у різних місцях і буде вступати в професію.

Розташування

Мюнхен

Address
Macromedia University of Applied Sciences Sandstrasse 9
80335 Мюнхен, Баварія, Німеччина

Берлін

Address
Macromedia University of Applied Sciences Mehringdamm 33
10961 Берлін, Берлін, Німеччина

Кельн

Address
Macromedia University of Applied Sciences Brüderstraße 17
50667 Кельн, Північний Рейн-Вестфалія, Німеччина

Гамбург

Address
Macromedia University of Applied Sciences Gertrudenstraße 3
20095 Гамбург, Гамбург, Німеччина

Freiburg

Address
Haslacher Straße 15
21729 Freiburg, Нижня Саксонія, Німеччина