MEL Erasmus Center for Maritime Economics & Logistics

Введення

Прочитайте офіційний опис

Роттердам є 8-м найбільшим у світі портом і, безперечно, беззаперечним чемпіоном Європи, як глобальний морський вузол, а також як великий промисловий комплекс. За загальним визнанням, Нідерланди, ворота до Європи, знаходяться на передньому краї інновацій у транспорті та логістиці.

Політика судноплавства країни пропонує компаніям одне з найбільш привабливих бізнес-середовищ в Європі, успішно спростовуючи всі традиційні центри судноплавства. Еразмус, власний університет Роттердама, знаходиться в самому центрі всього цього, переганяючи інфраструктуру знань країни у своєму магістерському курсі з морської економіки та логістики (MEL); міжнародна програма післядипломної освіти / після досвіду, спрямована на перетворення перспективних молодих професіоналів на майбутніх лідерів бізнесу та уряду. І вже для 466 наших випускників це виявилося істинним.

Програма готує фахівців до сучасних економічних та управлінських інструментів для ефективного прийняття рішень, забезпечуючи їх одночасно методами; поняття; і теорії, які дозволять їм зрозуміти і проаналізувати, цілісним і міждисциплінарним шляхом, складність глобальних морських ланцюгів постачання. Таким чином, випускники MEL повинні мати можливість діяти і вирішувати, з управлінським стилем і рішучістю, в складних і невизначених умовах, в глобальному економічному і соціальному середовищі.

Stats

Акцент наших курсів робиться на фундаментальних промислових, економічних та управлінських концепціях та методах, що мають тривалий ефект, які можна використовувати для пояснення ділових практик, з одного боку, та процесів формування політики з іншого. З цією метою необхідне поєднання теорії та практики. Більш концептуальні питання займаються співробітники університету, а практичні аспекти обговорюються нашими партнерами, такими як Maersk Line; Порт Роттердам; Європейські контейнерні термінали (ECT); BIMCO; Банк DVB; TBA, Rabobank, танкісти Stolt, APMT тощо.

Зі студентами зі всього світу; більше 50 академічних та професійних співробітників факультетів економіки та ділового адміністрування Erasmus; промислові партнери; запрошені професори; та широка корпоративна мережа, програма MEL в університеті Erasmus Роттердама є головою морського кластера в Нідерландах і є послом провідної ролі нації в морських і портових справах логістики.

Classroom

MEL є єдиним курсом у своєму роді, який поєднує в собі цілісний спосіб доставки, портів, управління терміналами та морської логістики в академічному середовищі двох кращих шкіл Європи: Школи Еразмуса та Роттердамської школи менеджменту. Поряд з академічними перевагами, MEL прагне досягти точного балансу між теорією і практикою. Це забезпечується вибором наших партнерів та залученням нашої Корпоративної мережі. Завдяки гостьовим лекціям, семінарам і візитам компаній, студенти MEL постійно стикаються з попередніми уявленнями про «звичайну мудрість» і навчаються розміщувати їх у своїй належній і ширшій економічній перспективі.

Крім того, наша розгалужена Корпоративна Мережа дозволяє студентам MEL шукати можливості працевлаштування в найпрестижніших «блакитних фірмах» і, в деяких випадках, користуватися своєю інфраструктурою та інформаційними системами під час написання своєї дисертації.

Довгі традиції університету в галузі транспортних досліджень почалися з роботи по судноплавству і суднобудуванню нашим покійним колегою, професором Ян Тінбергеном, лауреатом Нобелівської премії з економіки. Ця традиція продовжується в даний час через програми PhD в галузі транспорту та логістики в Інституті Tinbergen, Науково-дослідний інститут Erasmus (ERIM), а також транспортні, інфраструктурні та логістичні (TRAIL) наукові школи. Таким чином, передові дослідження, які часто фінансуються зовні, знаходять свій шлях до класу зверху вниз. Наголос на прикладних дослідженнях ґрунтується на нашому твердому переконанні, що, незважаючи на важливість «досліджень заради досліджень», у дисципліні, що застосовується як транспорт і логістика, цінність досліджень демонструється готовністю суспільства до її надання.

Testimonial2

Роттердам - це молодий динамічний міжнародний місто, відомий своєю культурою і всесвітньо відомою архітектурою. У 2014 році The New York Times розмістила Роттердам у топ-10 з 52-х місць у світі. Будучи економічним центром Нідерландів, найбільшим портом Європи і яскравим містом, Роттердам є ідеальним місцем для вивчення морської економіки та логістики.

Я вірю, що цей сайт відповість на ваші запитання щодо MEL, і я з нетерпінням чекаю вітати Вас у Роттердамі та нашому університеті.

Prof.dr. Берт де Гроот

Керуючий директор MEL

Топ 10 причин для вивчення MEL

Репутація Університету Еразма Роттердама (EUR)

Послідовно посідає одне з провідних університетів у світі The Wall Street Journal, Financial Times, Times Educational Supplement та ін. EUR пишається трьома переможцями Нобелівської премії з економіки: Ян Тінберген (1969), Tjalling Koopmans ( 1975) і сер Клайв Грейнджер (2003).

Testimonial3Повністю акредитована

За рішенням Ради керуючих EUR, програма MEL пропонується спільно Школою Еразмуса та Роттердамською школою менеджменту. Обидві школи є спільними органами, що призначають ступінь. MEL отримує подвійну акредитацію від NVAO (Нідерландська Фламандська організація з акредитації) та AACSB (Асоціація для розвитку колегіальних шкіл бізнесу). Це означає, що ступінь MEL може бути офіційно сертифікований Міністерством освіти Нідерландів, і це, отже, повністю визнаний ступінь у всьому світі.

Корпоративна мережа

Корпоративна мережа MEL нараховує більше 50 транснаціональних компаній та організацій. Найбільш помітними серед них є Порт Роттердам; Лінія Maersk; Термінали APM; BIMCO; Stolt Tankers; Вопак; DVB Bank; і Hutchison Port Holdings (ECT). Компанії, які приєднуються до Корпоративної Мережі, роблять це завдяки визнанню ролі MEL у навчанні провідних морських професіоналів, у проведенні наукових досліджень та у створенні центру знань і досконалості у цьому секторі. Члени Корпоративної Мережі надають консультації однолітків щодо майбутнього напрямку MEL, взаємодіють з студентами MEL через лекції, соціальні заходи та набирають серед студентів MEL.

Випускники спільноти

Наша мережа випускників є одним з наших найцінніших активів; ми з гордістю стежимо за професійними досягненнями наших випускників. Як випускник MEL, ви можете приєднатися до спільноти випускників і отримати доступ до мережі випускників MEL. Ряд випускників MEL також повертаються до класу та надають серію лекцій випускників (ALS). Випускники MEL, які зараз є активними фахівцями, діляться своїм досвідом з моменту закінчення навчання з нинішнім класом MEL і надають MEL класу можливість дізнатися про те, як MEL допомогла просунути свою кар'єру.

Testimonial1Кращі викладачі

Викладачі MEL є сумішшю викладачів університету Erasmus і успішних бізнесменів і жінок. Таким чином, ми гарантуємо, що студенти MEL проінструктовані як підприємцями, так і науковцями. Ряд викладачів MEL були номіновані і отримали нагороди.

Комплексний навчальний план

MEL приділяє особливу увагу включенню поглядів, досвіду та вимог галузі в розробку, зміст та розвиток навчальної програми MEL. Інтенсивні галузеві консультації виявилися успішними не тільки у залученні кращих студентів, але й у здобутті визнання MEL як провідного магістра в галузі. MEL є програмою, яка придумала термін морська логістика, тобто цілісний, комплексний підхід до вивчення міжнародних перевезень, портів, терміналів і глобальної логістики. Після обширної консультації в галузі, MEL склала навчальний план з 15 модулів, які мають на меті - за допомогою своєї філософії та індивідуальних завдань навчання - складати цілісний і тісно пов'язаний, інтегрований підхід до розуміння та аналізу глобальних морських ланцюгів поставок продукції-транспорту- розподіл, де морські перевезення та управління порту та терміналу відіграють ключову роль.

Науково-дослідний інститут ERIM

З точки зору досліджень та освіти, більшість фахівців MEL постійно беруть участь у програмі бізнес-процесів, логістики та інформаційних систем (LIS) Науково-дослідного інституту Еразмуса (ERIM). Нещодавно ERIM була визнана однією з трьох найкращих шкіл менеджменту в Європі, і вона акредитована Королівською академією мистецтв і наук Королівства Нідерландів (KNAW).

MEL Research

Протягом багатьох років дослідження MEL «визначили» сферу морської економіки та логістики. Більшість наших досліджень фінансуються зовнішніми організаціями, такими як Європейська Комісія та Світовий банк. Консультативна робота привела MEL до чотирьох куточків землі, від Кореї до Бразилії та від Норвегії до Греції. Професорсько-викладацький склад публікується у провідних журналах. Передові дослідження представлені на наукових конференціях.

По-справжньому міжнародний

Кілька бакалаврів, спеціальностей та практично всіх магістерських програм нашого університету подаються англійською мовою. В останні роки кампус EUR став таким міжнародним, що, проходячи навколо цих днів, вам буде важко чути будь-яку іншу мову, крім англійської. Клас MEL зазвичай має громадян від 15 до 20 різних країн.

Роттердам

Роттердам - це молодий динамічний міжнародний місто, відомий своєю культурою і всесвітньо відомою архітектурою. У 2014 році The New York Times розмістила Роттердам у топ-10 з 52-х місць у світі. Будучи економічним центром Нідерландів, найбільшим портом Європи і яскравим містом, Роттердам є ідеальним місцем для вивчення морської економіки та логістики.

Rotterdam

Розташування

Роттердам

Center for Maritime Economics and Logistics - Erasmus University Rotterdam

Address
Burgemeester Oudlaan,50
3062 PA Роттердам, Південна Голландія, Нідерланди

Акредитації

AACSB Accredited