Прочитайте офіційний опис

Навчальні програми, пропоновані в Мюнхені Business School

Починаючи від бакалавра, магістра та магістра ділового адміністрування навчальних курсів в рамках програми DBA в Executive Education - Munich Business School переконує своїм широким пропозицією державного акредитованих програм неповний робочий день повний робочий день або.

Чому МБС?

Знайомство з MBS

У 2015 році МБС займає перше місце по темі ділового адміністрування в рейтингу всіх приватних університетів прикладних наук німецького «WirtschaftsWoche» - успіх, який зарахованих на багатий досвід, зібрані протягом більше 20 років і унікальною направляючої принципи.

Причини для навчання в бізнес-школі в Мюнхені

Інтернаціональність

Munich Business School є одним з найбільш міжнародних університетів Німеччини. Його інтернаціональність характеризується численними особливостями концепції дослідження.

практична актуальність

Основний принцип програми навчання є навмисним орієнтація в міжнародних операціях і зміст роботи в компанії, яка створюється за рахунок тісної інтеграції практичних досліджень і внутрішніх і міжнародних етапів практичної участі, національних і міжнародних.

Особистість

Успішне управління майбутніх завдань вимагає майбутніх лідерів не тільки мають високу професійну кваліфікацію, а й певні риси особистості.

індивідуальна підтримка

Особиста і індивідуальна атмосфера дозволяє для проведення досліджень на відміну від багатьох основних університетів

ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

В якості одного з провідних бізнес-шкіл Німеччини, Мюнхен Business School суб'єктів себе в оглядах внутрішніх і зовнішніх панелей.

Мова навчання

У деяких програмах в Мюнхені Business School, ми пропонуємо вам, щоб завершити навчання повністю англійською мовою (англійська трек) або з сумішшю німецької та англійської мови (німецька трек).

Місія Заява Мюнхена Business School

Успішні менеджери володіють міцної основи базових знань і великий міжнародний досвід. Вони сильні, відповідальні діячі і діяти відповідно по відношенню до своїх ближніх. Вони думають, що і переговори у підприємницькій шлях і приймати свої рішення з совістю знанням свого місця в суспільстві. Ці переконання є основою нашої практики. Наступне твердження місії є обов'язковим основою для наших спільних ідеалів та цілей.

Навчальні програми в MBS

Очна дослідження і дослідження неповний робочий день для працюючих фахівців

У шести семестрів, програма BACHELOR International Business на MBS забезпечує міцну основу знань і навичок в галузі міжнародного управління бізнесом.

Майстер-програми Munich Business School прагнуть поглибити, спеціалізуватися або розширити знання і навички в області міжнародного управління бізнесом.

Аспірант програма MBS показує ступінь магістра ділового адміністрування (MBA) в якості очного програми або неповний робочий день програма для роботи професіоналів.

Портфель MBS округляється доктора ділового адміністрування (DBA) докторантуру, акредитованої Державним Баварським міністерством освіти, науки і мистецтва.

Послуги для студентів MBS

Навчання за кордоном і планування кар'єри

Наші студенти завжди описують своє перебування за кордоном в якості основного моменту їх досліджень. Міжнародний центр допомагає студентам з цими проектами. MBS допомагає їм організувати своє перебування за кордоном і багато іншого.

Для початку в своїй професійній кар'єрі, студенти останнього курсу надається можливість адаптувати стратегії додатків до їх конкретної ситуації і розробити перспективи для їх планування кар'єри.

MBS Центр кар'єри, крім усього іншого, підтримує їх в один-до-одного інтерв'ю, допомагаючи їм оптимізувати їх курс навчання, щоб визначити їх цілі кар'єри і розробити стратегії для досягнення цієї мети.

Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • німецький

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

Munich Business School

Ця магістерська програма є ідеальним продовженням ваших попередніх економічних досліджень. Його широкий спектр поглиблених курсів вивчення, його міжнародна орієнтація та ... [+]

Магістр міжнародного бізнесу

Ця магістерська програма є ідеальним продовженням ваших попередніх економічних досліджень. Його широкий спектр поглиблених курсів вивчення, його міжнародна орієнтація та практично орієнтований зміст гарантують найкращу підготовку до успішної професійної кар'єри.

MASTER International Business на перший погляд

ПРОГРАМА початок вересня (попередня майстерня: травень)... [-]

Німеччина Мюнхен
інформація
англійська,німецький
Денне навчання
18 - 24 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою

Курси для топ-менеджерів

Munich Business School

Майстер міжнародної програми маркетингу та управління брендом надає передові знання бізнесу, маркетингу та бренд-менеджменту, а також надає вам належні навички та інструм ... [+]

Магістерська програма з міжнародного маркетингу та управління брендом надає знання про передовий бізнес, маркетинг та управління брендами, а також надає вам навички та інструменти для успішного застосування інноваційних ідей у практиці.

Крім того, унікальний формат і цілісний, міждисциплінарний підхід до навчальної програми дозволяють досліджувати нові горизонти і дуже актуальні теми, які роблять Master International Marketing і Brand Management справді унікальним досвідом.... [-]

Німеччина Мюнхен
інформація
англійська
Денне навчання
18 - 24 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
Munich Business School

Майстер інновацій та підприємництва програма вивчення надає передові бізнес-знань поруч дозволяє розвивати підприємницький стиль мислення і оснащення вам належні навички ... [+]

Майстер інновацій та підприємництва програма вивчення надає передові бізнес-знань поруч дозволяє розвивати підприємницький стиль мислення і оснащення вам належні навички та інструменти для успішного застосування ваших інноваційних ідей на практиці.

Крім того, унікальний формат і цілісний, міждисциплінарний підхід до навчальної програми дозволяють досліджувати нові горизонти і дуже актуальні теми, які роблять майстер інновацій і підприємництва справді унікальним досвідом.... [-]

Німеччина Мюнхен
інформація
англійська
Денне навчання
18 - 24 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
Munich Business School
Address
Elsenheimerstraße 61
80687 Мюнхен, Баварія, Німеччина
Веб-сайт
Телефон
+49 89 5476780