Munich Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Навчальні програми, пропоновані в Мюнхені Business School

Починаючи від бакалавра, магістра та магістра ділового адміністрування навчальних курсів в рамках програми DBA в Executive Education - Munich Business School переконує своїм широким пропозицією державного акредитованих програм неповний робочий день повний робочий день або.

Чому МБС?

Знайомство з MBS

У 2015 році МБС займає перше місце по темі ділового адміністрування в рейтингу всіх приватних університетів прикладних наук німецького «WirtschaftsWoche» - успіх, який зарахованих на багатий досвід, зібрані протягом більше 20 років і унікальною направляючої принципи.

Причини для навчання в бізнес-школі в Мюнхені

Інтернаціональність

Munich Business School є одним з найбільш міжнародних університетів Німеччини. Його інтернаціональність характеризується численними особливостями концепції дослідження.

практична актуальність

Основний принцип програми навчання є навмисним орієнтація в міжнародних операціях і зміст роботи в компанії, яка створюється за рахунок тісної інтеграції практичних досліджень і внутрішніх і міжнародних етапів практичної участі, національних і міжнародних.

Особистість

Успішне управління майбутніх завдань вимагає майбутніх лідерів не тільки мають високу професійну кваліфікацію, а й певні риси особистості.

індивідуальна підтримка

Особиста і індивідуальна атмосфера дозволяє для проведення досліджень на відміну від багатьох основних університетів

ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

В якості одного з провідних бізнес-шкіл Німеччини, Мюнхен Business School суб'єктів себе в оглядах внутрішніх і зовнішніх панелей.

Мова навчання

У деяких програмах в Мюнхені Business School, ми пропонуємо вам, щоб завершити навчання повністю англійською мовою (англійська трек) або з сумішшю німецької та англійської мови (німецька трек).

Місія Заява Мюнхена Business School

Успішні менеджери володіють міцної основи базових знань і великий міжнародний досвід. Вони сильні, відповідальні діячі і діяти відповідно по відношенню до своїх ближніх. Вони думають, що і переговори у підприємницькій шлях і приймати свої рішення з совістю знанням свого місця в суспільстві. Ці переконання є основою нашої практики. Наступне твердження місії є обов'язковим основою для наших спільних ідеалів та цілей.

Навчальні програми в MBS

Очна дослідження і дослідження неповний робочий день для працюючих фахівців

У шести семестрів, програма BACHELOR International Business на MBS забезпечує міцну основу знань і навичок в галузі міжнародного управління бізнесом.

Майстер-програми Munich Business School прагнуть поглибити, спеціалізуватися або розширити знання і навички в області міжнародного управління бізнесом.

Аспірант програма MBS показує ступінь магістра ділового адміністрування (MBA) в якості очного програми або неповний робочий день програма для роботи професіоналів.

Портфель MBS округляється доктора ділового адміністрування (DBA) докторантуру, акредитованої Державним Баварським міністерством освіти, науки і мистецтва.

Послуги для студентів MBS

Навчання за кордоном і планування кар'єри

Наші студенти завжди описують своє перебування за кордоном в якості основного моменту їх досліджень. Міжнародний центр допомагає студентам з цими проектами. MBS допомагає їм організувати своє перебування за кордоном і багато іншого.

Для початку в своїй професійній кар'єрі, студенти останнього курсу надається можливість адаптувати стратегії додатків до їх конкретної ситуації і розробити перспективи для їх планування кар'єри.

MBS Центр кар'єри, крім усього іншого, підтримує їх в один-до-одного інтерв'ю, допомагаючи їм оптимізувати їх курс навчання, щоб визначити їх цілі кар'єри і розробити стратегії для досягнення цієї мети.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська
  • німецький

Перегляд MA » Перегляд Програми BAs » Перегляд Заочні і вечірні MBA » Перегляд DBA » Перегляд Програми МВА »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

Магістр міжнародного бізнесу

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 18 - 24 місяця September 2019 Німеччина Munich

Ця магістерська програма є ідеальним продовженням ваших попередніх економічних досліджень. Його широкий спектр поглиблених курсів вивчення, його міжнародна орієнтація та практично орієнтований зміст гарантують найкращу підготовку до успішної професійної кар'єри. [+]

Магістр міжнародного бізнесу

Ця магістерська програма є ідеальним продовженням ваших попередніх економічних досліджень. Його широкий спектр поглиблених курсів вивчення, його міжнародна орієнтація та практично орієнтований зміст гарантують найкращу підготовку до успішної професійної кар'єри.

MASTER International Business на перший погляд

ПРОГРАМА початок вересня (попередня майстерня: травень)... [-]


Для зв'язку

Munich Business School

Адреса, рядок 1 Elsenheimerstraße 61
80687 Munich, Bavaria, Німеччина
Веб-сайт http://www.munich-business-school.de/
Телефон +49 89 5476780