Munich Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Навчальні програми, пропоновані в Мюнхені Business School

Починаючи від бакалавра, магістра та магістра ділового адміністрування навчальних курсів в рамках програми DBA в Executive Education - Munich Business School переконує своїм широким пропозицією державного акредитованих програм неповний робочий день повний робочий день або.

Чому МБС?

Знайомство з MBS

У 2015 році МБС займає перше місце по темі ділового адміністрування в рейтингу всіх приватних університетів прикладних наук німецького «WirtschaftsWoche» - успіх, який зарахованих на багатий досвід, зібрані протягом більше 20 років і унікальною направляючої принципи.

Причини для навчання в бізнес-школі в Мюнхені

Інтернаціональність

Munich Business School є одним з найбільш міжнародних університетів Німеччини. Його інтернаціональність характеризується численними особливостями концепції дослідження.

практична актуальність

Основний принцип програми навчання є навмисним орієнтація в міжнародних операціях і зміст роботи в компанії, яка створюється за рахунок тісної інтеграції практичних досліджень і внутрішніх і міжнародних етапів практичної участі, національних і міжнародних.

Особистість

Успішне управління майбутніх завдань вимагає майбутніх лідерів не тільки мають високу професійну кваліфікацію, а й певні риси особистості.

індивідуальна підтримка

Особиста і індивідуальна атмосфера дозволяє для проведення досліджень на відміну від багатьох основних університетів

ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

В якості одного з провідних бізнес-шкіл Німеччини, Мюнхен Business School суб'єктів себе в оглядах внутрішніх і зовнішніх панелей.

Мова навчання

У деяких програмах в Мюнхені Business School, ми пропонуємо вам, щоб завершити навчання повністю англійською мовою (англійська трек) або з сумішшю німецької та англійської мови (німецька трек).

Місія Заява Мюнхена Business School

Успішні менеджери володіють міцної основи базових знань і великий міжнародний досвід. Вони сильні, відповідальні діячі і діяти відповідно по відношенню до своїх ближніх. Вони думають, що і переговори у підприємницькій шлях і приймати свої рішення з совістю знанням свого місця в суспільстві. Ці переконання є основою нашої практики. Наступне твердження місії є обов'язковим основою для наших спільних ідеалів та цілей.

Навчальні програми в MBS

Очна дослідження і дослідження неповний робочий день для працюючих фахівців

У шести семестрів, програма BACHELOR International Business на MBS забезпечує міцну основу знань і навичок в галузі міжнародного управління бізнесом.

Майстер-програми Munich Business School прагнуть поглибити, спеціалізуватися або розширити знання і навички в області міжнародного управління бізнесом.

Аспірант програма MBS показує ступінь магістра ділового адміністрування (MBA) в якості очного програми або неповний робочий день програма для роботи професіоналів.

Портфель MBS округляється доктора ділового адміністрування (DBA) докторантуру, акредитованої Державним Баварським міністерством освіти, науки і мистецтва.

Послуги для студентів MBS

Навчання за кордоном і планування кар'єри

Наші студенти завжди описують своє перебування за кордоном в якості основного моменту їх досліджень. Міжнародний центр допомагає студентам з цими проектами. MBS допомагає їм організувати своє перебування за кордоном і багато іншого.

Для початку в своїй професійній кар'єрі, студенти останнього курсу надається можливість адаптувати стратегії додатків до їх конкретної ситуації і розробити перспективи для їх планування кар'єри.

MBS Центр кар'єри, крім усього іншого, підтримує їх в один-до-одного інтерв'ю, допомагаючи їм оптимізувати їх курс навчання, щоб визначити їх цілі кар'єри і розробити стратегії для досягнення цієї мети.

Розташування

Мюнхен

Munich Business School

Address
Elsenheimerstraße 61
80687 Мюнхен, Баварія, Німеччина
Телефон
+49 89 5476780

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія