Ludwig-Maximilians-Universität München, Munich School of Management

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет - Людвіг-Максиміліан-Університет Мюнхена , знаходиться в самому серці Мюнхена. LMU Мюнхен є одним з провідних дослідницьких університетів у Європі з більш ніж 500-річною традицією. Ми спираємося на наш успіх в ініціативі Excellence Initiative, що проводиться в Німеччині, сприяючи науковим дослідженням університетів найвищого рівня, розширюючи наш профіль досліджень протягом наступних років і зміцнюючи наші позиції на міжнародному рівні.

Ноу-хау та креативний інтелект наших науковців є не тільки основою нашого успіху у змаганні Excellence, але й видатного наукового балансу LMU, визнаного багатьма національними та міжнародними рейтингами університетів. Близько 700 професорів і 3300 викладачів кафедри проводять дослідження та викладають у 18 факультетах університету, пропонуючи широкий і добре диференційований спектр, що охоплює всі галузі знань, як гуманітарні та культурні науки, право, економіка та соціологія, або медицина, і наук. Як справжній “universitas” LMU Мюнхен має унікальну можливість і глибоке зобов'язання вирішувати все складніші питання, що стоять перед людством, суспільством, культурою, навколишнім середовищем і технологіями, створюючи міждисциплінарні рішення.

Мюнхенська школа конкурентоспроможності менеджменту підтримується в основному нашими інститутами. Інститути, у свою чергу, особливо характеризуються професорами, які їх утримують, і, отже, визначають стратегічне узгодження досліджень і викладання.

Мюнхенська школа менеджменту університету Людвіга-Максиміліана створила низку комітетів і установ, які надають широкий спектр послуг для надання допомоги студентам у виконанні щоденних завдань.

Розташування

Мюнхен

Address
Мюнхен, Баварія, Німеччина

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія