Leuphana University of Luneburg

Введення

Прочитайте офіційний опис

Перебудова Leuphana реалізована нова модель для Німеччини університету в якості унікальної особливості університету з 2007 року. До весни 2009 року, були відновлені в університеті:

КОЛЕДЖ: ОТЛИЧНОЕ БАКАЛАВР З ДЕКІЛЬКОМА перспективи

Коледж для першого ступеня, може бути вивчений в рамках міждисциплінарної єдиної міждисциплінарного дослідження організованої моделі Leuphana бакалавр (з 2007 року). Leuphana коледж для людей, які хочуть працювати самостійно і відповідально, а не задовольнятися своїм знанням.

ВИЩА ШКОЛА: міждисциплінарний MASTER із заохоченням CONNECT

Вища школа пропонує в галузі освіти, управління

ПРОФЕСІЙНА ШКОЛА: ІННОВАЦІЙНА НАВЧАННЯ ТА ПРАКТИЧНІ СПІВРОБІТНИЦТВО РОБОЧИХ та компанії

Професійна школа, яка об'єднує під одним дахом навчання і передачі знань і створення і тим самим оптимальні умови для безперервного навчання дозволяє (з 2009 року). Професійна школа орієнтована на фахівців, які хотіли б отримати додаткову кваліфікацію - від професії початківців до керівників.

DIGITAL ШКОЛА: ІНТЕНСИВНЕ ТЕРАПІЯ В ІНТЕРНЕТІ ВИЩОЇ ОСВІТИ

2012 громадський представила Leuphana Digital School буде пов'язувати онлайн-курси, пропоновані Leuphana університету і розширюватися. Після успіху експериментального курсу «Think Tank - Ідеальне місто 21-го століття» під керівництвом архітектора професора Даніеля Лібескінда Leuphana Digital School розширює своє онлайн-пропозицію і пропонує індивідуальні наставництво Open онлайн курси також онлайн-навчання в бізнес-контексті. Вся онлайн можливість навчання є унікальною освітньої концепції цифрової школи, що складається з вчителів, наставників і вихователів, на підставі яких буде доповнюватися взаємним навчанням і використанням складної онлайнової платформи. Онлайн-каталог цифрової школи відкритий для учасників з усього світу, без ліцензії і безкоштовно.

НАУКА ІНІЦІАТИВА: ОСВІТА, КУЛЬТУРА, ЕКОНОМІКА І СТІЙКІСТЬ В ФОКУСІ ФАКУЛЬТЕТІВ

Leuphana концентрує свою дослідницьку діяльність на чотири трансдисциплінарних ініціативах в області науки. Для того, щоб близько 60 професорських були заповнені в період між 2007 і 2012 рр. Вони зміцнюють потім близько 150 професорів в галузі освіти Дослідницького / Педагогічна освіта, управління

Розташування

Люнебург

Address
Leuphana University of Lüneburg Universitätsallee 1
D-21335 Люнебург, Нижня Саксонія, Німеччина

Бріджтаун

Address
Бріджтаун, Святий Михайло, Барбадос

Фенікс

Address
Фенікс, Арізона, США