Leipzig School of Media

Введення

Прочитайте офіційний опис

Неприбуткова організація для академічної подальшої освіти

Leipzig School of Media (LSoM) , заснована в 2008 році, є неприбутковим суспільством для постійного навчання серед медийних мереж. Це дочірнє підприємство Media Foundation Sparkasse Leipzig.

Навчальні курси підвищення кваліфікації LSoM спрямовані на найманих працівників компаній у медіа-галузі, компаніях інших секторів, неурядових організацій та державних установах. Основна мета LSoM - допомогти компаніям та організаціям справлятися з цифровими перетвореннями та їх наслідками.

Пропозиція LSoM включає в себе чотири магістерські програми та широкий спектр курсів та семінарів. Магістерські програми проводяться у співпраці з Лейпцизьким університетом, HTWK Leipzig (Університет прикладних наук, мистецтва та культури) та Fresenius onlineplus та укладаються з міжнародно визнаною магістерською програмою - в залежності від програми ступеня магістра мистецтв (MA) або магістр наук (M.Sc.). Участь у курсах та семінарах підтверджується сертифікатами LSoM та може частково дати учасникам можливість складати іспити з організацій в галузі зв'язку.

Наші основні цінності

Безкоштовні ЗМІ з соціальною відповідальністю та ціннісно-орієнтованим спілкуванням

Для LSoM незалежна, безкоштовна медіа є ключовою передумовою функціонування демократії. Тільки через всеосяжну, об'єктивну та критичну звітність громадяни громади можуть формувати висновок щодо відповідних питань та здійснення своїх демократичних прав. Таким чином, журналістика як демократичний товар є центральною цінністю LSoM в описаному вище значенні.

Демократичний дискурс все частіше відбувається в галузі суспільних відносин, маркетингу та корпоративних комунікацій. Відповідно, ці суб'єкти також несуть соціальну відповідальність. Таким чином, LSoM означає загальне співвідношення вартості, яке також включає цих акторів. PR, маркетинг та будь-яке інше організоване спілкування повинні бути прозорими, чесними, чесними, правдивими та професійними, як це описано, наприклад, в комунікаційному кодексі Німецької ради з питань зв'язків з громадськістю.

Весь зв'язок сьогодні відбувається в умовах швидкоплинного цифрового перетворення. Цей процес, також називається цифрова революція в суспільстві в цілому, не тільки змінює всі технічні процеси, але й наші концепції громадської та соціальної участі. Журналісти та інші комунікатори стикаються зі зміною очікувань. Читачі, користувачі та клієнти хочуть бути сприйнятеними всерйоз як партнери з діалогу в цифровому світі, вони вимагають прозорості та хочуть, щоб вони мали змогу приймати рішення.

Ці зміни іноді дуже складні для медіа-професіоналів, наприклад, коли раніше надійні бізнес-моделі більше не працюють або цілі профайли зникнуть. Однак LSoM зосереджується на можливостях, які супроводжують зміни. Журналісти можуть краще інформувати та розважити свою аудиторію через різноманітні пропозиції, маркетологи можуть націлювати своїх клієнтів на краще, а PR фахівці мають можливість безпосередньо взаємодіяти з зацікавленими сторонами. Коротше кажучи: зміна цифрових ЗМІ пропонує постійно нові цікаві можливості. Формування це є основним завданням LSoM.

Наші унікальні точки продажу

Перехресне середовище, практичне та академічне звучання.

Унікальним пунктом продажу LSoM є, насамперед, висока якість викладання та навчання, яка завжди ґрунтується як на практиці, так і на академічних стандартах. Лише відомі професори та досвідчені практики навчають на ЛСоМ. Студенти та студенти навчаються на ЛСоМ у невеликих навчальних групах. Сучасна інфраструктура музейного містечка Вілла Іда забезпечує гарне навчальне середовище. Підтримка інтенсивна, всі клієнти LSoM отримують кожну можливу підтримку.

Наша місія

Формувати зміну цифрового медіа

Leipzig School of Media допомагає компаніям та організаціям впоратись із цифровими трансформаціями та їх наслідками, надаючи необхідні знання та навички шляхом академічного і практичного навчання та навчання.

Розташування

Лейпциг

Address
Лейпциг, Саксонія, Німеччина

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія