Ludwig-Maximilians-University Munich

Введення

Прочитайте офіційний опис

Людвіг-Максиміліана університет або LMU, університет в самому центрі Мюнхена, формує міський пейзаж і має відділення по всьому місту. LMU Мюнхен є одним з провідних університетів в Європі. Продовжуючи традиції, яка сходить більше 500 років, LMU пропонує складні навчальні програми і забезпечує ідеальне середовище для дослідження верхнього рівня. ЛМУ пов'язує у навчанні з міським якості життя та унікальної рекреаційної цінності протягом приблизно 50000 студентів.

З 7 500 студентів-заочників з більш ніж 125 країнах LMU є академічним будинком більшість іноземних студентів у Німеччині. 70% з цих студентів приїжджають з Європи, 20% з Азії та 7% від Північної і Південної Америки. Всі ці студенти, які приходять з-за кордону, сприяють спільно з міжнародними вчених різноманітності в культурі університету.

LMU Мюнхен має давню традицію в якості верхнього рівня Європейського дослідницького університету, ясно продемонстровано на її міжнародний характер та його районах академічної співпраці від наукових досліджень до навчання та обміну студентами. Університет був членом-засновником Ліги європейських дослідницьких університетів (Леру), Венеціанського міжнародного університету (VIU), Німецька служба академічних обмінів (DAAD) та Баварської міжнародних академічних центрів. В успішних програм мобільності та грантових Європейського Союзу, LMU Мюнхен бере участь у ERASMUS студент та викладач програми обміну, програми Erasmus Mundus, і проектів третіх країн ЄС.

LMU Мюнхен також тісно співпрацює з численними партнерськими університетами за межами програм ЄС. У загальній складності, LMU підтримує угоди про співпрацю викладачів на основі з більш ніж 400 партнерами по всьому світу, які університетів регулюють області з академічних контактів та студентських обмінів в конструкції спільних освітніх програм. Співпраця та обмін діяльності на індивідуальному і стілець раунду вирівняється дружною міжнародної мережі. Крім того, окремі стратегічні дослідження співпраця пропонують можливість для тісних контактів між установами і для створення нових форм співпраці. Вони фінансуються інституційної стратегії LMUexcellent в і служити в якості основи статусу Людвіга-Максиміліана Мюнхена на національному та міжнародному рівні.

У географічних термінах, стратегія Людвіга-Максиміліана Мюнхен інтернаціоналізації відзначає традиційні коріння, переслідуючи поточні події у світовій академічній світі. Більшість його контактів і стратегічних ініціатив, що базуються в Європі, а потім у Північній Америці та Азії. Одним з результатів цього розвитку є новий проект співпраці з китайськими університетами видатних партнерів, в LMU Китаю академічної мережі.

LMU Мюнхен є академічним будинком майже 7000 іноземних студентів з 125 країн, найбільша кількість у будь німецький університет і еквівалент 15 відсотків контингенту учнів Людвіга-Максиміліана в Мюнхені. Три чверті цих студентів приїжджають з Європи, 15 відсотків з Азії, і на 6 відсотків з Північної та Південної Америки. До 1000 студентів з університетів-партнерів надійти в Мюнхені Людвіга-Максиміліана якості студентів по обміну протягом семестру або року. У двох молодших програм рік, близько 70 студентів з Північної Америки університетів-партнерів провести свій третій рік навчання в Мюнхені, в додаток до деяких 450 учасників Мюнхенської Міжнародного літнього університету (Misu).

Приблизно 1 500 Стипендіати вчити і дослідження в Мюнхені Людвіга-Максиміліана, у тому числі 90 наукових співробітників в Олександра фон Гумбольдта. LMU Мюнхена Центр мобільності і діапазон спеціальних послуг за пропозицією плюс Міжнародного центру по науці і гуманітарних наук у Мюнхені (Internationales Begegnungszentrum дер Wissenschaft München еВ, IBZ) також підкреслюють прихильність міжнародного університету.

LMU Мюнхен виграє значний обсяг зовнішнього фінансування від своєї прихильності до інтернаціональність у викладанні і дослідженнях. Крім успіху університету у підвищенні міжнародних сторонніх коштів, у багатьох інших областях пропонують можливості фінансування, які забезпеченню конкурентоспроможності своїх студентів, випускників та науковців на майбутнє. Одна DAAD сприяє більше чотирьох мільйонів євро на рік у вигляді грантів німецьких і міжнародних студентів і міжнародних проектів, а також підтримують грантів Людвіга-Максиміліана Мюнхен.

Головна приблизно 1,5 мільйона чоловік, Мюнхен є одним з найбільш дружніх і найяскравіших міст світу. З його відомих музеїв і галерей, театрів і фестивалів, мистецтва та балету і музики, в тому числі світового класу Баварської державної опери та Мюнхенський філармонічний оркестр, що це не просто столиця Баварії, але головним європейським культурним центром. Його близькість до Баварських Альпах і різноманітність озер, замків та дозвілля в околицях додати до унікальності Мюнхена. Це дійсно місто, як ніякий інший!

Розташування

Мюнхен

Ludwig-Maximilians-Universität

Address
Ludwig-Maximilians-Universität München
Professor-Huber-Platz 2

80539 Мюнхен, Баварія, Німеччина
Телефон
+49 (0) 89 / 2180 - 0

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія