Pan-Atlantic University - Lagos Business School (LBS)

Введення

Прочитайте офіційний опис

LBS це спільнота людей, прихильних створення і передачі управління і бізнес-знання на основі християнської концепції людської особистості та господарської діяльності і ставлення до Нігерії та Африки в цілому. Ми прагнемо бути світового класу бізнес-школа, яка матиме значний вплив на практику управління. Для досягнення цієї місії школа прагне:

Забезпечити високий потенціал фахівців з загальної освіти управління, яка підкреслює професійної етики та послуги для спільноти через практику управління. Мати позитивний вплив на професійних та етичних стандартів ведення бізнесу в Нігерії Зробіть інтелектуальний внесок, який: а) підтримувати практику управління; б) сприяти просуванню управлінських дисциплін; в) створювати високоякісні навчальні матеріали.

Наш кампус Лагос Business School розташована уздовж швидкісної Lekki-EPE, Лагос, в середовищі, яка поєднує в собі спокій і естетику, щоб забезпечити сприятливі місця для навчання і професійної діяльності. Обладнаний з державою-арт-об'єктів, джерел безперебійного живлення, велика парковка, сучасні підприємства громадського харчування та професійної безпеки, середа навчання була створена, які виділяється серед аналогічних установ в Африці і має важливе значення для мети Школи доставляти управління освіту стандарту світового класу.

Розташування

Лагос

Lagos Business School

Address
Lagos Business School (LBS)
Km 22 Lekki - Epe Expressway Ajah

Лагос, Лагос, Нігерія
Веб-сайт
Телефон
+234 805 809 7448

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: