Karlshochschule International University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Міжнародний університет Карлсхохшулу (або, як ми його називаємо: Карлс) є приватним, неприбутковим університетом, що належить фундації. Він акредитований Wissenschaftsministerium (Міністерство науки) штату Баден-Вюртемберг, а також має Фонд акредитації систем акредитації міжнародного бізнесу адміністрації (FIBAA). Цей бутік-університет може простежити свою історію до 1903 року, хоча це було переосмислено як Карлшошшуле у 2009 році з культурною точки зору на основі управління та міцного міжнародного світогляду. Карл є іншим видом університету для людей, які або хочуть бути різними; особливо для тих, хто хоче змінити ситуацію.

10 причин вибору карлів

  1. Переосмислення управління

  2. У ведучому - всі наші програми були акредитовані FIBAA з найвищою оцінкою та отримали 8 преміальних печаток, які ставлять нас серед університетів провідних менеджерів Німеччини.

  3. ChangeMakers

  4. Міжкультурний, кожен день! - 100 університетів-партнерів, міжнародні групи студентів, викладачі та співробітники, а також різноманітні мовні курси роблять переживання міжкультурності природною частиною повсякденного життя.

  5. Космічний простір - ми є місцем збору для високо мотивованих та відкритих людей з пристрастю та бажанням інновацій та спільного створення стійких змін.

  6. Особистий ріст - ступінь нічого, якщо ти не можеш до цього дожити. У наших програмах ми забезпечуємо основу для перетворення, охоплення та обміну досвідом творчо, але критично, і тим самим розвиваємося особисто.

  7. Жити

  8. Краща (чи) практика - різноманітне залучення до практичних реальних проектів дає смак, як це виглядає, як виступати на світовій арені та відкриває можливості для професійних досягнень.

  9. Академічний дім

  10. Серце Європи - Розташоване прямо в центрі Карлсруе, молодому, яскравому, багатокультурному студентському містечку на півдні Німеччини, ми знаходимося на пульсі європейської якості життя: культури, економіки, міського стилю життя та природи.

Розташування

Карлсруе

Address
Karlstraße 36 - 38
76133 Карлсруе, Баден-Вюртемберг, Німеччина

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: