Kühne Logistics University - KLU

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет логістики

Вивчайте логістику в єдиному в світі логістичному університеті!

Kühne Logistics University ( KLU ) є державно визнаним приватним університетом, розташованим у Гамбурзі, спонсором якого є некомерційна організація Kühne-Stiftung. KLU пропонує широкий спектр курсів і досліджень у галузі логістики, ланцюжка постачання та управління бізнесом. Наші студентські, магістерські та докторські програми включають студентів з усього світу, видатного викладацького складу, конструктивного навчального середовища та широкої мережі компаній. Наша програма Executive MBA також складається з серії семінарів та міжнародних шкіл як у літніх, так і в осінніх класах, які надають можливість професіоналам розширити свої знання та досвід. KLU має досвід своїх факультетів та міжнародних досліджень в галузі логістики та суміжних підприємств, і є одним з кращих університетів у 2012 році за даними Інституту бізнес-коледжів Handelsblatt в Німеччині, Австрії та Швейцарії.

Гамбург, Німеччина

Немає кращого місця для вивчення логістики!

З населенням більше чотирьох мільйонів, міська територія Гамбурга процвітає завдяки відкриттю до Східної Європи та системі глобалізації. Як міжнародний морський порт, який також обслуговує країни Північної Європи, Центральної та Східної Європи, а також країни Балтії, Гамбург користується перевагами своєї позиції як центру для конвергенції логістичних послуг Європи до світової торгівлі

Серце історичної гавані Гамбурга - район Шпайхерштадт, колишній складський і складський майданчик, де в кінці XIX століття був побудований найкрасивіший складський і складський комплекс у світі. Університет Кони прекрасно розташований на набережній, де студенти можуть знайти все необхідне для навчання і відчуття себе вдома, включаючи найсучасніші технології, інтерактивні методи навчання, обладнані аудиторії, Блискіток, а також наявність хорошої обробки бібліотеки, а також доступ до відповідних цілям науково-дослідних баз даних.

Розташування

Гамбург

Address
Kühne Logistics University - KLU
Grosser Grasbrook 17


20457 Гамбург, Гамбург, Німеччина

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія