Royal Tropical Institute (KIT)

Введення

Прочитайте офіційний опис

У той час як здоров'я покращується в глобальному масштабі, багато хто дотепер залишаються позаду через нерівності. У аптечка, ми прагнемо, щоб допомогти звузити цей розрив. З багатопрофільної команди дослідників, викладачів і консультантів, ми інноваційним гравцем на міжнародному і суспільного здоров'я.

КИТ (Королівський інститут тропічної медицини) озброює медичних фахівців для вирішення проблем суспільної охорони здоров'я у всьому світі. Ми пропонуємо майстер-програми та курси підвищення кваліфікації на наших навчальних центрах в Амстердамі і через електронного навчання. Крім того, ми проводити регіональні, індивідуальні програми навчання в країнах по всьому світу. Об'єднуючи людей з різних країн і регіонів, міжнародні курси Кіт створити форум для зв'язку та обміну досвідом серед широкого кола фахівців-практиків у сфері розвитку.

Ударні: Лідери в області глобального охорони здоров'я

Наші навчальні програми реагування на поточні глобальні події в галузі охорони здоров'я. Курси Кіт відомі своєю практичної застосовності, в міждисциплінарного підходу та інтерактивних методів навчання участі.

Наші навчальні програми спрямовані на розробку ефективних лідерів, які, які створюють вплив у своїх країнах. Випускники KIT отримати більш високі позиції після закінчення і внести свій внесок у політику в галузі охорони здоров'я на районному, регіональному та національному рівні. Вони також передають свої знання колегам і місцевих медичних працівників, і викладати в університетах і навчальних інститутів. Таким ми маємо вплив на широкій основі.

В останні п'ятдесят років, більше 3000 фахівців в галузі охорони здоров'я навчався в комплект. Ми пишаємося тим, що частина їх професійної подорож у становленні лідерів в галузі охорони здоров'я по всьому світу. Майстри курси з акредитації Кіт наведені у співпраці з Амстердамі вільний університет (VU) і акредитована голландський фламандський акредитацію організації (NVAO www.nvao.com).

Крім того просунуті курси все акредитована tropEd, міжнародної мережі закладів вищої освіти в галузі міжнародного охорони здоров'я.

Чому вчитися в комплекті?

До сучасних підхід до складних питань суспільної охорони здоров'я Практика-орієнтоване Обмін між дисциплінами Інтерактивна освіту Розвиток особистісних компетенцій і професійних Створення мережі Особиста уроки Учасники з різних шарів і країн Навчання висококваліфікованих фахівців Позитивно розглянуті tropEd КИТ: міжнародний центр передового досвіду в галузі міжнародного охорони здоров'я та розвитку Акредитований NVAO

Розташування

Амстердам

KIT - Royal Tropical Institute

Address
Royal Tropical Institute
Mauritskade 64

1092 AD Амстердам, Північна Голландія, Нідерланди
Веб-сайт
Телефон
+31 20 568 8711

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: