Joseph Ayo Babalola University

Введення

Прочитайте офіційний опис

ЯБУ, Перший підприємницький університет в Росії Нігерія Був створений згідно з божественними вказівками Христова Апостольська Церква у всьому світі У 2004 році під керівництвом тодішнього президента, пастора (доктора) Є. Л. Олушехе.

Нинішній Президент Христової Апостольської Церкви у всьому світі, пастор А.О. Акіносун, як Голова нашої Опікунської Ради, надає нам загальне керівництво, з оживленими та відновленими духовними та фінансовими зобов'язаннями перед УНІВЕРСИТЕТ.

Наш перший канцлер у особистості Його Королівського Величества Оби (д-р) Оладе Олашоре (КОН), аж до його смерті в червні 2012 року, різноманітно працював, щоб позитивно просувати курс університету. Нинішній канцлер є динамічним пастором (доктором) Wemimo Odunaiya, кліриком і промисловцем з нестримною пристрастю до досконалості. До складу головних службовців входять професор AMA Imevbore (про канцлер) та пастор CS Fasuyi (заступник голови, рада керуючих), а також адвокат Уейл Адерібігбе, Секретар, та інші члени керівництва. Вони наполегливо зберігали віру з баченням батьків-засновників.

Місія

Університет Джозефа Айо Бабалола є приватним університетом в Нігерії для навчання, досліджень та послуг, які сприятимуть навчанню та стимулюватимуть академічний обмін як на національних, так і на міжнародних форумах.

Університет Джозефа Айо Бабалола, Ікеджі Аракджі, штат Осун - це релігійна вища установа, що належить Христовій Апостольській Церкві (у всьому світі). Його було затверджено 8 лютого 2006 року Федеральною виконавчою радою; Отримала ліцензію 6 березня 2006 року та відкрита для студентів на сесію 2006/2007 року 25 жовтня 2006 року.

Розташування

Ілеса

Address
Joseph Ayo Babalola University
Ikeji-Arakeji
P.M.B. 5006

Ілеса, Осун, Нігерія