Johannes Gutenberg University Mainz (JGU)

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про Університет Йоханнеса Гутенберга Майнц

Johannes Gutenberg University Mainz (JGU) - один з найбільших і найрізноманітніших університетів Німеччини. JGU об'єднує майже всі навчальні дисципліни під одним дахом з медичним центром університету, Академією образотворчих мистецтв в Майнці, музичною школою Майнца і факультетом перекладознавства, лінгвістики і культурології в Гермерсхаймі. У більш ніж 150 інститутах і клініках 4,400 науковців, 560 з яких є викладачами, викладають і проводять дослідження. З 75 напрямками навчання та більш ніж 260 курсами, JGU пропонує надзвичайно широкий спектр курсів.

Як єдиний німецький університет свого розміру, майже всі установи JGU розташовані на одному кампусі біля центру міста, де також розташовано чотири інститути-партнери, які беруть участь у науково-дослідних роботах на вищому рівні: Інститут Макса Планка Хімія (MPI-C), Інститут досліджень полімерів Макса Планка (MPI-P), Інститут Гельмгольца Майнц (HIM) і Інститут молекулярної біології (IMB). Університетський медичний центр розташований лише за кілометр, а інститути асоціації Майнц Лейбніц - Інститут європейської історії (IEG) і Романо-германський центральний музей (RGZM) - розташовані трохи далі у внутрішньому місті. Крім того, багато місцевих підприємств також проводять дослідження, роблячи Майнц унікальним динамічним центром дослідження.

109795_pexels-photo-1438072.jpeg

Світове визнання як університет, що керується дослідженнями

JGU користується глобальним визнанням як науково-дослідний університет. Основними напрямками досліджень є фізика частинок і адронів, науки про матеріали і трансляційна медицина, а найбільш значні наукові досягнення в галузі гуманітарних наук були досягнуті в галузях американських досліджень і історичних культурних досліджень. Успіхи в ініціативі передового досвіду німецьких федеральних та державних урядів підтвердили академічний статус JGU. У 2012 році дослідницька мережа Precision Physics, Фундаментальні взаємодії та структура матерії (PRISMA) була визнана кластером досконалості і було розширено фінансування матеріалознавства в Майнці (MAINZ) Вища школа досконалості. Крім того, відмінні місця в національних і міжнародних рейтингах, а також численні інші відзнаки і нагороди демонструють, наскільки успішними є дослідники та вчені з Майнца.

Іншим атрибутом JGU є його науково-орієнтоване навчання, яке на ранній стадії включає в себе навчальні теми, що базуються на дослідженні. Аналогічний акцент робиться на пропаганді та наставництві молодих дослідницьких талантів. ОДГ також розглядає обмін знаннями з суспільством як одну з ключових обов'язків. Як відкритий університет, JGU пропонує населенню унікальний портфель концепцій поширення інформації, що виходить далеко за рамки стандартних популярних академічних форматів. Завдяки своїй системі управління університетом, ОДГ гарантує, що його члени беруть участь у стратегічному плануванні, а також беруть участь видатні вчені.

Йоганнес Гутенберг Університет Майнц був спочатку заснований в 1477 році і сьогодні все ще прагне наслідувати інноваційний дух свого тезка. Заохочення та впровадження нових ідей, використання знань для поліпшення життя людей і заохочення їх до подолання багатьох меж, з якими вони стикаються щодня - це основні амбіції Університету Йоханнеса Гутенберга в Майнці.

109796_pexels-photo-1595391.jpeg

Розташування

Майнц

Address
Johannes Gutenberg University Mainz
Saarstr. 21
55122 Mainz, GERMANY

Майнц, Рейнланд-Пфальц, Німеччина

Гермерсхайм

Address
Faculty 06 of
Johannes Gutenberg University Mainz
An der Hochschule 2
76726 Germersheim, GERMANY

Гермерсхайм, Рейнланд-Пфальц, Німеччина