Jacobs University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Jacobs University

Джейкобс університет є приватним Англійська мова університет, розташований в Бремені, і один із самих міжнародних академічних інститутів у Німеччині. Він привертає талановитих і відкритим студентів з усього світу. Більш 1300 студентів з більш ніж 100 країн в даний час живуть і вчаться на нашому житловому кампусі. У провідних університетських рейтингах Німеччини, Джейкобс університет послідовно досягнуті найвищі оцінки.

Джейкобс університет Заснована в 2001 році, пропонує широкий спектр бакалаврату та магістратури, починаючи від природничих наук та інженерії в області соціальних наук та економіки. Випускник портфоліо Джейкобс університету включає в себе магістра комп'ютерних наук про життя, магістра в галузі інформаційних технологій та магістра в галузі управління ланцюгами постачання.

У Jacobs University, розміри класу малі, і для кожного студента професор виступає в якості особистого наставника і наукового керівника. У дослідженнях та викладанні, наші викладачі слідувати міждисциплінарного підходу, присвячений питанням з різних точок зору. На кампусі, де весь світ у себе вдома, ми надаємо освіту, яка виходить за рамки дисципліни та культурні кордони. Студенти Джейкобс випускник університету в якості глобальних громадян, які матимуть значення в завтрашньому світі.

Campus Life

Зелений і тіні дерев кампус університету Якобс забезпечує набагато більше, ніж для будівель викладання та наукових досліджень. Вона є домом для міжкультурного співтовариства, яке є безпрецедентним в Європі. Студент діяльності центру, різні спортивні споруди, музична студія, студент-працювати кафе / бар, концертних майданчиків і наша міжконфесійна Будинок гарантувати, що ви завжди будете мати щось цікаве, щоб зробити.

Житло

Для аспірантів, які хотіли б жити в університетському містечку, Джейкобс університет пропонує розміщення в чотирьох житлових коледжів. Кожен коледж має свою власну їдальню, рекреаційних вітальня, галузі дослідження і загальні та групові конференц-зали.

Стипендії та Можливості фінансування

Усі претенденти на магістра обчислювальної біологією, Мск даних інженерних і магістра Supply Chain Management & Engineering, автоматично вважаються для основі заслуг стипендії. Крім того, кожен зізнався кандидат може запросити індивідуальну пропозицію фінансового пакету з привабливих варіантів фінансування.

Застосування та вступ

Випускник програми в Jacobs University почати в перший тиждень вересня кожного року. Будь ласка, використовуйте контактну форму, щоб запросити детальну інформацію про те, як застосовувати. Ми з нетерпінням чекаємо ваш запит.

Розташування

Бремен

Jacobs University Bremen

Address
Бремен, Бремен, Німеччина
Телефон
+49 421 20040