Jacobs University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Jacobs University
Jacobs University - це приватний університет англійської мови, розташований у Бремені, та одна з найбільш міжнародних академічних установ у Німеччині. Він приваблює високоталановитих та відкритих студентів з усього світу. В даний час в нашому житловому містечку живуть і навчаються понад 1500 студентів із понад 120 країн. У провідних рейтингах університетів Німеччини Університет Jacobs University постійно досягає найвищих оцінок. Заснований у 2001 році, Jacobs University пропонує широкий спектр бакалаврських та аспірантських програм, починаючи від природничих та технічних наук, закінчуючи соціальними та економічними науками. Портфоліо випускників Jacobs University включає магістра в галузі інженерії даних та магістра в галузі управління ланцюгами поставок. В Jacobs University класів невелика, і для кожного студента професор виступає в ролі особистого наставника та академічного радника. Під час досліджень та викладання наші викладачі дотримуються міждисциплінарного підходу, вирішуючи проблеми з різних точок зору. У студентському містечку, де живе весь світ, ми пропонуємо освіту, яка виходить за межі дисциплін та культурних меж. Студенти Jacobs University закінчують навчання як глобальні громадяни, які внесуть зміни у світ завтрашнього дня.

Життя в кампусі
Зелений та затінений деревами Jacobs University пропонує набагато більше, ніж будівлі для навчання та досліджень. Тут мешкає міжкультурна спільнота, яка є безпрецедентною в Європі. Студентський центр діяльності, різноманітні спортивні споруди, музична студія, кафе / бар, що управляється студентами, концертні майданчики та наш Міжконфесійний дім гарантують, що у вас завжди буде щось цікаве.

Проживання
Для аспірантів, які хотіли б жити в університетському містечку, Jacobs University пропонує привабливе житло в університеті чи поза ним.

Стипендії та варіанти фінансування
Усі претенденти на MSc Data Engineering та MSc Management Chain Management автоматично розглядаються для отримання стипендій на основі заслуг. Крім того, кожен прийнятий кандидат може вимагати індивідуальну фінансову пакетну пропозицію із привабливими варіантами фінансування.

Заявка та допуск
Випускні програми в Jacobs University починаються кожного першого тижня вересня кожного року. Будь ласка, використовуйте контактну форму, щоб отримати детальну інформацію про те, як подати заявку. Ми будемо раді отримати ваш запит.

Розташування

Бремен

Jacobs University Bremen

Address
Бремен, Бремен, Німеччина
Телефон
+49 421 20040

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія