International Psychoanalytic University Berlin

Введення

Прочитайте офіційний опис

126109_126094_ipu_general1.jpg

Міжнародний психоаналітичний університет (IPU) Берлін - це визнаний державою приватний університет, акредитований Німецькою радою з наук і гуманітарних наук, Wissenschaftsrat, яким належить та керує юридична особа, що не є прибутковим представником, Фондом сприяння університетському психоаналізу. Він поєднує в собі вимогливі наукові стандарти з навчальними курсами практичної психології (курси бакалавра та магістратури), а також з курсами психотерапії, психоаналітичного культурології, лідерства та консалтингу, які мають проводитись за сумісництвом паралельно до роботи. Університетський кампус розташований безпосередньо біля річки Шпрее в районі Берлін-Міт.

З початком лекції в МПУ в 2009 році було усунено прогалину, що виникла в однобічному напрямі природничих дисциплін навчальних курсів академічної психології. Навчальні курси МПУ передають психоаналіз як науку, яка відображає людину як біологічну, соціальну та культурну форму і прагне зрозуміти індивіда на тлі їх особистої історії та під впливом несвідомого. Усі навчальні курси МПЕ орієнтовані як на наукові, так і на прикладні програми та забезпечують тісний контакт з клінічною та педагогічною практикою з першого навчального семестру.

126115_126101_ipu_general3.jpg

Заява місії МПС

МПС сприяє вивченню, удосконаленню досліджень та подальшої освіти, а також дослідження на психоаналітичній основі та проводить трансдисциплінарне розуміння науки у своїх галузях викладання та досліджень.

В діалозі з іншими науками це сприяє подальшому розвитку психоаналізу як прикладної суспільної науки та теорії культури.

Він передає психоаналіз як науку, яка відображає людину як біологічну, соціальну та культурну форму і яка прагне зрозуміти індивіда на тлі їх особистої історії та під впливом несвідомого.

Вчені, які читають лекції та досліджують в Інтернету, отримали багаторічний досвід практики, викладання та досліджень. Вони насолоджуються чудовими умовами навчання та праці з необхідними ресурсами.

Аналіз, обговорення та спільний розвиток - на міждисциплінарному рівні та за межами будь-яких груп статусу - є визначальним критерієм наукової та організаційної роботи в МПС.

IPU розбудовує мережі та встановлює співпрацю з національними та міжнародними партнерами в галузі науки, підготовки та практики, які сприяють взаємному збагаченню з точки зору змісту та позитивного сприйняття серед широкої громадськості.

МПС виховує (само) рефлексивне ставлення до викладання, дослідження та на прикладному рівні, тісний зв’язок між заявкою та дослідженнями, а також міждисциплінарний та міжнародний діалог. Це сприяє охороні здоров'я всього населення.

126112_126095_ipu_general2.jpg

Розташування

Берлін

IPU Berlin

Address
Stromstr. 1
10555 Берлін, Берлін, Німеччина
Телефон
+49 30 300117500

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія