International Medical College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про IMC

International Medical College (IMC®) має на меті здійснити аспірантуру міжнародних магістерських курсів та програми безперервної освіти в педагогічній медицині та медицині як концепції сумісного навчання.

Він був заснований як відділення інституту Вестфальського Університету Вільгельма Мюнстера. Власником установи є MIB GmbH у м. Мюнстер, Німеччина.

Програми післядипломної освіти в педагогічній медицині були реалізовані з 2003 року і були успішно акредитовані 4 червня 2004 року та були повторно акредитовані у серпні 2009 року відповідно до Болонської декларації Акредитаційного агентства AQAS, засвідченої Радою з акредитації Німеччини.

З 2013 року IMC® пропонував магістерські курси як спільну ступінь програми. Це означає, що престижні університети Дрездена, Саарланд, Ессен, Лейпциг, Сегед та Бангкок під керівництвом IMC® взагалі спільно координували та узгоджували теоретичний зміст та впровадження семінарів та стажувань. Тим самим розширене співробітництво складається з Будапешта (Угорщина), Бангкок (Таїланд), Стамбул (Туреччина) і Тайвань, Гонконг та Макао.

З 2018 навчального року магістерські програми IMC® пов'язані з університетом Дуйсбург-Ессен. Магістерські програми IMC® є частиною навчальної програми університету Дуйсбург-Ессен. Учений ступінь магістра наук буде нагороджений на офіційній церемонії деканом університету Дуйсбург-Ессен та науковим директором IMC® відповідно до правил екзаменаційної комісії медичного факультету Дуйсбург-Ессенського університету .

Наша концепція

Сучасні концепції сумісного навчання допомагають розвинути аспірантуру за освітньо-кваліфікаційними формами, що неповний робочий день, доступними навіть для тих, хто вже займається повсякденною клінікою чи практикою. Концепція IMC® - це спеціально розроблений дидактичний підхід, який поєднує модулі електронного навчання, онлайн-лекції та практичні тренінгові блоки.

Ці тренінгові програми зосереджені як на передачі останніх результатів досліджень, так і на результати, а також на обмін знаннями учасників у відповідних спеціальностях. Цей підхід дозволяє співпрацювати університети та відповідних міжнародних навчальних закладів, а також спеціально розроблену навчальну програму та інтегровану програму.

Незалежно від національних, політичних, культурних та релігійних відмінностей, учасники з різних країн можуть обговорити он-лайн спеціалісти та наукові теми.

Цей розвиток потребує та оцінює Рада науки і гуманітарних наук Федерального уряду Німеччини [Wissenschaftsrat] з метою підтримки досліджень та вищої освіти у галузі стоматології. (Wissenschaftsrat, 2005)

Навчальні заклади

MIB GmbH має у своєму нинішньому місці понад 1000 м² навчальних та навчальних приміщень, де вже проводяться курси, лекції, семінари та практичні вправи. За допомогою угод про співробітництво з університетами та співпрацюючими клініками та інститутами ми можемо проводити клінічні практикуми та семінари (7 університетських лікарень, 5 лікарень).

Співпраця

 • DCS - Deutsche Chirurgiestiftung
 • CfC Мюнстер - черепно-лицевий центр Мюнстер
 • Deutsche Gesellschaft für Zahnärztliche Implantologie - DGZI eV / GBOI
 • Захнерцекеммер Вестфален-Ліппе
 • Глобальний освітній центр (GEC), Тайвань
 • Прогресивна ортодонтія (POS)
 • Університетська лікарня Дюссельдорфа
 • Клініка Ессен-Мітте
 • Університетська лікарня Дрездена
 • Університетська лікарня Саарланд (Homburg Campus)
 • Громадська клініка Карлсруе
 • Марієнспілат Штутгарт
 • Приватна стоматологічна клініка Schloss Schellenstein
 • Університет Земмельвейс, Будапешт, Угорщина
 • Сегедський університетська лікарня (Szegedi Tudományegyetem), Угорщина

Розташування

Мюнстер

Address
MIB GmbH
Gartenstraße 21
48147 Münster

Мюнстер, Північний Рейн-Вестфалія, Німеччина

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: