International Media Innovation Management

Введення

Прочитайте офіційний опис

IMIM це навчальна програма неповний здійснюється онлайн і в модулях наявність в Німеччині, Австрії, Іспанії та США. Вона спрямована на високим потенціалом осіб від рівня середини управління компанії і в інноваційних медіа підприємців на стику розвитку, змісту, виробництва, розподілу, регулювання, фінансування, маркетингу - всі з яких представляють ланцюжка створення вартості міжнародних засобів масової інформації. Студенти повинні мати мінімум 5 років практичного досвіду. Міждисциплінарний характер на основі даної магістерській програмі, як це стосується як різних областях, таких як економіка та журналістики, бізнесу та соціальної відповідальності, інновації та традиції, а також нормативно академічної теорії і прикладних знань у повсякденній діяльності. IMIM є спільної програми Берлінського університету для професійних досліджень (пов'язані з Steinbeis) і fjum_forum для журналістики та медіа-Відень. Кілька стипендій буде надано для учасників із засобів масової інформації та творчих галузей в країнах Центральної та Східної Європи, в рамках розгляду їхньої кваліфікації, фінансової ситуації і прихильності їх організацій-роботодавців.

Берлінський університет для професійних досліджень є першою державою затверджених безперервної освіти університету Німеччини. У новому типі академічного університету, він поєднує в собі високі стандарти якості навчання в галузі досліджень і викладання комплексне обслуговування для студента. Університет пропонує ступінь магістра курси та програми сертифікат на працюючих фахівців. Його курси навчання спрямовані на людей з першого академічного ступеня, які хочуть продовжити свою освіту в програмі дистанційного навчання під час роботи. Дослідження моделі і нагляд Поняття DUW спеціально адаптуються до потреб цих працюючих студентів.

fjum_forum журналістика та засоби масової інформації Відень ця установа некомерційних ЗМІ заснована в 2011 році. Fjum пропонує високоякісні тренінги, в основному, для середньої ланки журналістів. Вона працює в міжнародній мережі, тренери високо цінуються фахівці з Німеччини, Великобританії, США, Швейцарії та багатьох інших країн. Fjum привертає журналістів, мультиплікатори, студентів та інших зацікавлених сторін з Австрії та Європи, щоб приєднатися до тренувань, панельні дискусії, події та конгреси, а також в будинку тренінги. Вона постійно розширює свою мережу і зосередитися на міжнародних кооперацій.

Розташування

Берлін

Address
Берлін, Берлін, Німеччина

Відень

Address
Відень, Відень, Австрія

Нью-Йорк

Address
Manhattan
Нью-Йорк, Нью-Йорк, США

Аліканте

Address
Аліканте, Валенсія, Іспанія