Institute Of Social Studies - Erasmus University Rotterdam

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про МКС

МКС є міжнародною школи випускник орієнтованих на політику критичної соціальної науки. Вона об'єднує студентів та викладачів з глобального Півдня і Півночі в європейському середовищі. Заснована в 1952 році як Міжнародний інститут соціальних досліджень голландських університетів та Нідерландів Міністерство освіти воно робить дослідження, викладання та державної служби в області розвитку досліджень і міжнародної співпраці. Ми знаходимося в Гаазі, відомому як "Мир в статутному капіталі».

МКС / EUR

З 1 липня 2009 року МКС став університет Інститут Університету імені Еразма Роттердамського (EUR). Ця унікальна структура, в якій МКС зберігає свою місію, місце розташування і відносну автономію в той час як вигоди від наявних ресурсів від всесвітньо відомого університету, виникла після ретельного процесу переговорів. В університетському інституті, МКС здатний розвивати інноваційні дослідження у співпраці з іншими євро факультетів і мають більший доступ до голландської і міжнародної фінансування наукових досліджень. Студенти, які закінчують МКС отримують дипломи і ступеня, які носять імена як МКС і євро. МКС залишиться в Гаазі, хоча всі співробітники і студенти будуть мати доступ до євро і ресурсів.

Дослідження

Дослідження на МКС зосереджена на дослідженнях в області розвитку. Це трансдисциплінарності область дослідження намагається зрозуміти явища відсталості, розвитку і зміни, з особливим наголосом на країни з низьким рівнем доходу. Бідність, глобалізація, гендерна рівність і нерівність є ключовими словами в більшості наших програм.

вчення

Ми пропонуємо програму PhD чотирирічну і акредитовану 15,5 місяців магістра в галузі досліджень в області розвитку з різними спеціалізаціями для учасників з більш ніж 50 країн. Крім того, ми пропонуємо аспірантуру диплом і короткострокові курси. Ступінь, в тому числі доктора філософії, визнані на міжнародному рівні і голландським законодавством. Наш більш ніж 11.000 випускником функціонувати на всіх рівнях державного управління, бізнесу і громадянського суспільства в Африці, Азії і Латинській Америці.

Акредитація

МКС М. А. Ступінь в області досліджень в області розвитку широко визнана, акредитована accredication організації Нідерланди фламандського NVAO і надає право на в'їзд в докторських програм в Нідерландах та інших країнах по всьому світу.

Державна служба

Наш персонал приходить з багатьох країн і є джерелом знань і має великий досвід роботи в галузі міжнародного розвитку. Ми стимулювати публічні дебати з актуальних питань, важливим для обміну знаннями та підвищення обізнаності громадськості. МКС організовує широкий спектр заходів, від великих конференцій до невеликих круглих столів для окремих груп. Персонал також займається розвитком інституційного потенціалу, проведення досліджень контрактів і консультаційних послуг для міжнародних організацій і національних урядів.

МКС в двох словах

Міжнародний інститут соціальних досліджень (МКС) в Гаазі є частиною Університету імені Еразма Роттердамського (EUR).

Він є випускником Інституту політики, орієнтованих на критичній соціальній науки, заснованої в 1952 році і в стані спиратися на шістдесят років досвіду.

МКС є дуже різноманітно міжнародного співтовариства вчених і студентів з глобального півдня і півночі, який об'єднує людей, ідеї та ідеї в багатопрофільній обстановці збагачує, сприяє зміцненню і сприяє критичному мисленню і проводить інноваційні дослідження в галузі фундаментальних соціальних проблем.

Ключ до філософії та практиці МКС є бажання внести свій вклад в досягнення соціальної справедливості і рівності на глобальному рівні. Сильні партнерські відносини з організаціями та окремими особами в країнах, що розвиваються складають мережу, в якій спільне створення знань і комплексний підхід до дослідження і навчання може розвиватися і залишатися соціально значущим.

МКС досвід акцій з більш широкої громадськості шляхом надання консультацій з питань політики на високому рівні, яка виступає в якості платформи для дискусій та обміну ідеями та участі в консультаційних послуг.

Розташування

Гаага

Address
Kortenaerkade 12
2518 AX Гаага, Південна Голландія, Нідерланди