Igbinedion University, Okada

Введення

Прочитайте офіційний опис

The УНІВЕРСИТЕТ почав свою академічних програм в сесії 1999/2000 в п'ять коледжів а саме, Мистецтво і соціальні науки, бізнес і дослідження управління, медичних наук, права і природничих і прикладних наук. Студенти фундаментні прибутку Окада в п'ятницю, 15 жовтня 1999 року. З тих пір, УНІВЕРСИТЕТ має без перерви підтвердив свою рішучість повернути вищу освіту на міжнародному рівні прийнятого календаря вересня по червень. Інженерний коледж розпочала свою програму в сесії 2002/2003. Коледж медичних наук як і раніше є областю попитом. фармацевтичний коледж і B.Sc Nursing було розпочато в 2004/2005 сесії. Igbinedion університет Клінічна лікарня веденні Правління відкритий перший на 12 січня 2003 року, здійснює нагляд за справами лікарні. В рамках своїх завдань з підготовки та виробляти роботу постачальників, Igbinedion університет упакував і підприємницькі навички придбань модулів, щоб виставити студентів досить достатньо, щоб бути ", придатний для життя світ роботи». Крім того, програма громадських робіт була введена в сесії 2009/2010. Під запрограмована, все студентів другого курсу через коледжі зобов'язані провести практичну програму розвитку в обраній галузі і громади і навколо університету / міста.

Студентське населення неухильно зростає з 111 в сеансі 1999/2000 до 5036 в 2012/2013, в той час як чисельність персоналу збільшилася з 55 у 1999/2000 до 565 з 290-викладацький склад (50, хто професори) 153 Старший Номери -Teaching персонал і 213 Молодший і проміжний персонал за той же період.

Академічні програми в Медицина, закон, Мистецтво і соціальних наук, Комерційна діяльність і управління Дослідження, Природничі та прикладні науки і машинобудування які є зрілими, є переакредитований, час від часу Комісією нігерійських університетів і відповідних професійних органів. Oba Erediauwa юридичний коледж Виявилося свій перший урожай випускників в 2004 році. Одинадцята партія випускників сьогодні вже на юридичному факультеті.

У цьому скликанні, університет закінчує свій восьмий набір лікарів, і продовжує підтримувати честь бути перший в історії Приватний університет в Африці, на південь від Сахари, щоб зробити лікарів. УНІВЕРСИТЕТ також закінчення її восьмий урожай талановитих і добре доглянутих інженерів від генерала Абдулсаламі Абубакар інженерного коледжу.

Зір

Для того, щоб стати одним з провідних центрів академічного переваги через ініціативного і відповідального підприємництва, наукових досліджень відповідно до динаміки національного і глобального розвитку і виробництва знань у відповідь на контекстуалізувати національних і глобальних потреб.

2

Цілі

Цілі Університету є:

 • Для підготовки кваліфікованих кадрів, просочених духом служіння і розвитку.
 • Для того, щоб запропонувати широкі можливості для здобуття вищої освіти для всіх осіб, які можуть отримати з цього користь, незалежно від раси, релігії, статі чи політичних переконань / переконання.
 • Для підготовки вчених, інженерів, лікарів, вчителів, економістів, юристів, в тому числі фахівців в галузі гуманітарних наук і для проведення досліджень в галузі науки і техніки.
 • Для проведення досліджень з проблем, пов'язаних з розвитком національної схеми економіки і техніки і культури, а також для просування знань.
 • Для підготовки вчителів і академічних наукових кадрів для університету та інших вищих навчальних закладів.
 • З метою сприяння наукових знань і поширення їх результатів для соціально-економічних вигод.
 • Для того, щоб робити які-небудь інші заходи, необхідні для університету на найвищому рівні.

Місія

 • Для того, щоб бути одним з кращих і найбільш успішних університетів в країні.
 • Для того, щоб забезпечити загальне обслуговування і хороше співвідношення ціни і якості в секторі освіти університету.
 • Для того, щоб досягти успіху в прогнозуванні, швидко і конкурентно реагувати на потреби учня і підвищення кваліфікації персоналу.
 • Для підтримки зростання, який відповідає на загальній глобальної експансії і проблем в навчанні і дослідженнях.
 • Для того, щоб зробити через наші програми якості, випускники університету, чиї сертифікати відкрити всі двері для висхідної економічної і соціальної мобільності.
 • Для того, щоб розширити наші науково-дослідницьку діяльність на глобальному рівні шляхом створення зв'язків і співпраці мереж серед провідних університетів і науково-дослідних інститутів по всьому світу.
 • Для того, щоб регулярно прагнути підтримувати придбання знань і передового досвіду.
 • Для управління приводом компетентнісного схему, яка дозволяє співробітникам набувати нових навичок, бази знань і залишатися конкурентоспроможними в своїх областях спеціалізації.
 • Для того, щоб регулярно обстежувати довкілля з метою виявлення областей необхідності в цілях сприяння спільноти і реєстрації значну присутність на національному рівні та в усьому світі.

Розташування

Бенін-Сіті

Igbinedion University

Address
Mission Road, Okada
Бенін-Сіті, Едо, Нігерія
Телефон
+234 803 395 8334