IUBH University of Applied Sciences

Введення

Прочитайте офіційний опис

IUBH Campus Дослідження в IUBH University of Applied Sciences пропонують на кампусі ступінь програма , які мають сильну міжнародну спрямованість: всі курси викладаються англійською мовою, навчальна програма поєднане з потребами міжнародних компаній в майбутньому. Професори та студенти з понад 85 країн зустрічаються та працюють разом у кампусі.

Ми підтримуємо тисячі студентів у різних моделях навчання на початку або в розвитку своєї кар’єри. Міністерство економіки, науки та цифрового суспільства держави Тюрингія відповідає за Міжнародний університет IUBH у всіх сферах права вищої освіти.

Опис місії

На обслуговуванні міжнародних потенціалів управління

Змінилися профільні вимоги керівників, які працюють на міжнародному рівні. Ми визнали це першим приватним, визнаним державою університетом, що працює виключно у сфері послуг.

За допомогою наших привабливих курсів бакалавра та магістра ми хочемо встановити нові стандарти для нового покоління управління. Наші програми характеризуються ефективною передачею предметних знань та м'якими навичками, щоб підготувати наших випускників до складних завдань управління.

Наша місія складається з наступних чотирьох ключових факторів успіху:

1. Міжнародність

IUBH орієнтована на потреби світового ринку

Навчання в IUBH робить кар’єру в глобальному середовищі можливою. Ми живемо цим кредо в тому, що англійська мова є мовою викладання та мовою, що використовується в нашому кампусі. Ми також надаємо інтернаціональність з багатьма іншими відмінними рисами:

  • Наші експерти та викладачі з усього світу навчають як технічним ноу-хау, так і легким навичкам.
  • Ми підтримуємо багаторазову співпрацю з університетами-партнерами в Європі, Америці, Австралії та Азії.
  • На мовах IUBH міжнародні вимоги викладаються на просунутих рівнях носіями мови та розвивається додаткова міжкультурна комунікативна компетенція.
  • Зараз у наших кампусах є студенти з понад 110 національностей / країн.

Для наших студентів наше міжнародне зобов'язання окупається багатьма способами. Прибл. 75% наших випускників успішно працюють в міжнародному середовищі.

2. Практична актуальність

Тісна інтеграція теорії та практики забезпечує чудові перспективи кар'єри

У IUBH практична орієнтація переживається з перших вуст. Навчальна програма має багато аспектів, що відображає це, наприклад, включення в семестри стажування, дискусії та лекції з експертами з галузі та екскурсії в компанії. Інтеграція теорії та практики є щоденною реальністю для кожного студента. У рамках своїх лекцій IUBH пропонує проектні роботи та тематичні дослідження.

Багато переваг навчання в IUBH можливі завдяки тісній співпраці, яку підтримують IUBH та її викладачі з промисловістю. Наш факультет має контакт з усіма компаніями DAX 30, визнаний на міжнародному ринку та добре пов'язаний у мережі з понад 3 000 ділових партнерів.

3. Репутація та якість

Численні сертифікати та нагороди підтверджують чудову репутацію IUBH

На регулярній основі IUBH досягає найкращих балів в оцінках. Шановні акредитації, партнерські стосунки та членства свідчать про високу якість університету та його програм.

У 2009 році в рамках своєї інституційної акредитації IUBH отримав найвищу якість від Німецької ради науки та гуманітарних наук (Wissenschaftsrat): безумовну акредитацію на 10 років.

IUBH акредитований Фондом міжнародної акредитації ділового адміністрування (FIBAA) та отримав п'ять своїх навчальних програм, п'ять золотих преміальних печаток FIBAA. Тому IUBH є одним з провідних університетів Німеччини, якому присвоєно п'ять і більше преміальних печаток.

У 2012 році IUBH також отримала печатку якості від Агентства з сертифікації IUBH яке засвідчило навчальні програми IUBH як спосіб здобуття професійної освіти та підготовки.

У 2012 році IUBH також був визнаний найкращим партнером по співпраці Асоціації продажів в Інтернеті (Verband Internet Reisevertrieb eV / VIR).

IUBH є членом-засновником глобальної мережі «Готельні школи відмінність» (раніше «Провідні школи готелів світу») і єдиним німецьким університетом у цій мережі. Це також перший і поки що єдиний німецький університет, чиї навчальні програми з подвійного ступеня туризму були сертифіковані Всесвітньою організацією туризму ООН (UNWTO). IUBH є членом академічної мережі "Глобальний договір" Організації Об'єднаних Націй, "Ради з питань управління готельним господарством" (CHME) та засновником "Дослідження подій з кола якості". У сфері ділового адміністрування IUBH послідовно займає першу групу. У поточному рейтингу CHE IUBH досяг найкращих результатів: у категорії «загальні умови навчання» (1,6 клас) та у категорії «практична орієнтація» (1,7).

4. Працездатність

Випускники IUBH користуються великим попитом на ринку праці

Результати нашого опитування випускників говорять самі за себе: 94 відсотки наших випускників знаходять роботу протягом перших трьох місяців, а через два роки 80 відсотків вже мають управлінські обов'язки.

Ці відмінні результати ґрунтуються на тому, що, крім викладання професійної експертизи, ми орієнтуємось на підготовку соціальної та міжкультурної компетентності. Коли студенти виїжджають за кордон з цими знаннями, вони можуть набагато легше боротися з міжкультурними проблемами.

Коротка тривалість навчальної програми та навчання в малих навчальних групах також вигідна для вступу у професійний світ. Ці умови сприяють обміну студентами та близькість до викладачів - важливі для ефективного навчання.

IUBH пишається своїми випускниками, які тепер можуть поглянути на вражаючу кар'єру. Їх кар'єрні шляхи настільки ж різноманітні, як і профілі роботи наших програм випускників.

Це не тільки IUBH від Vimeo.

Що ми робимо по-різному

Ми викладаємо повністю англійською - щоб підготувати вас до міжнародної кар’єри

Англійська мова є і залишається глобальною мовою. З багатьма роботодавцями, особливо в міжнародному середовищі, відмінні знання англійської мови забезпечують вам кращі можливості роботи та кар’єри. Ми викладаємо повністю англійською мовою, тому ви можете вдосконалити свої знання іноземної мови.

Життя та навчання англійською мовою - в IUBH

  • Ви навчаєтесь повністю англійською мовою, тому ви засвоюєте важливу спеціалізовану лексику та вдосконалюєте вміння виражати себе усно та письмово.
  • А ви живете та навчаєтесь із студентами-міжнародниками на кампусі, щоб ви могли поглибити свої знання англійської мови у повсякденному житті.
  • Стажування чи семестри за кордоном також дають вам можливість застосувати свою англійську мову у практичних умовах та досягти ще більш високого рівня володіння мовою.

Налагоджуйте міжнародні контакти та набувайте міжкультурного досвіду - під час стажування за кордоном чи семестру за кордоном

IUBH протягом багатьох років підтримує широке партнерство з університетами Північної та Південної Америки, Азії, Австралії та Європи. Це означає, що спектр програм іноземних партнерів, якими можуть скористатися наші студенти, дуже різноманітний. Наш міжнародний офіс є центральним контактним пунктом для будь-яких питань щодо навчання за кордоном.

Ми також інтегрували стажування в наші програми бакалаврів, які ви, звичайно, також можете закінчити за кордоном. Стажування дає вам можливість застосовувати свої знання мови та спеціалістів безпосередньо у компаніях у міжнародному середовищі.

Ми готуємо вас оптимально для вашої міжнародної кар’єри - з міжнародно релевантним освітнім змістом

Зміст освіти наших програм дає чудову основу для подальшої кар'єри в міжнародному середовищі. Ми звертаємо пильну увагу на надання вам міжнародної перспективи як для загальних модулів управління, так і для контенту, що відповідає конкретному предмету. Це гарантує вам перевагу в кар’єрі.

Розташування

Поганий Гоннеф

Address
Mülheimer Str. 38
53604 Поганий Гоннеф, Північний Рейн-Вестфалія, Німеччина

Берлін

Address
Rolandufer 13
10179 Берлін, Берлін, Німеччина

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія