IHS, Institute For Housing and Urban Development Studies of Erasmus University Rotterdam

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про ІГС

Заснований у 1958 році, IHS є міжнародним інститутом житлового та міського розвитку Роттердамського університету Еразма. Понад 60 років наша місія займається розвитком людських та інституційних можливостей, зменшенням бідності та покращенням якості життя у містах. Ми пропонуємо магістерські, докторські та короткокурсні програми на різноманітні міські теми, включаючи соціально-просторову динаміку планування, стійкість до клімату, місцеві економічні інновації, житло з прав людини та гендерної точки зору, стійкість та екологічні міста (інфраструктура, енергетика та вода), земля право та фінанси та регенеративне управління природними ресурсами.

120113_commonstudentheaderErasmus.jpg

Методи навчання та навчання

Наші методи викладання та навчання закріплені в унікальному підході IHS до перехресного запліднення освіти, консультацій та досліджень. Підхід IHS розроблений для того, щоб забезпечити студентів формувати багатовимірні рішення щодо зменшення бідності та поліпшення якості життя у містах. Наш академічний колектив постійно бере участь у міжнародних викладацьких та навчальних місіях, постійно працюючи над розробкою інноваційних міських рішень. Ми пишаємось нашим міждисциплінарним підходом до освіти, завдяки якому ми гарантуємо, що реальні міські питання та рішення вирішуються ще в нашій навчальній програмі.

120112_Renownedprofessors.jpg

Фасилітатори

IHS працює з глобальними лідерами у сфері міського розвитку, включаючи ООН-Хабітат, Міський Альянс та ICLEI. IHS також співпрацює з провідними голландськими університетами в Нідерландах та в усьому світі, щоб забезпечити всебічне розуміння міського розвитку. Амстердам, Гронінген та TU-Delft - одні з університетів, які пропонують гостьові лекції з питань брендингу міст, міської економіки, логістики, транспорту, збереження спадщини - лише невеликий вибір додаткових академічних ресурсів, які IHS пропонує нашим студентам щороку.

Студенти

Клас IHS складається з професіоналів середнього рівня, які мають багатий та різноманітний досвід з понад 45 країн. Типовими фонами є архітектура, інженерія, планування, економіка, суспільствознавство, екологія та житло.

Випускники IHS внесли величезний внесок у виконання нашої місії щодо зменшення бідності та покращення якості життя у містах по всьому світу. Вони продовжують займати різні посади в приватному, державному та академічному секторах. Ось кілька прикладів посад, які займають наші випускники:

● Кругова економіка менеджера проектів у Philips

● Спеціаліст з питань міського управління та політики в ООН-Хабітат

● архітектурний консультант Азіатського банку розвитку

● Радник з просторового планування в GIZ

● старший інспектор Міністерства місцевого самоврядування та регіонального розвитку

● директор Центру екологічно стійкого транспорту та зміни клімату

● Повний професор Університету Pontificia Universidad Javeriana

120110_getadiplomafromatop100university.jpg

Місто

IHS розташований на території університету Еразма, Вудештайн , у значному місті Роттердамі. Сміливий стиль архітектури, піонерське містобудування та знамените багатокультурне населення висунули Роттердам на передові позиції інновацій та культивування у міському світі. IHS пишається своєю історією Роттердаму, допомагаючи відновити та відтворити місто після розрухи, спричиненої Другою світовою війною. Розташований проти вражаючого горизонту, Роттердам наповнений чудовими місцевими та міжнародними транспортними сполученнями, що робить його ідеальною базою для вивчення всього, що може запропонувати Нідерланди та решта Європи. Є добре пов’язані транспортні системи та безпечні велосипедні доріжки, що робить подорож по місту дуже приємним. Це місто, пронизане різноманітністю з 175 різними національностями, що становлять 600 000 жителів Роттердаму. Крім того, вивчення англійської мови є обов'язковим у голландській системі освіти, а це означає, що практично вся країна здатна розмовляти англійською! "Зроби це" - це бачення, яке підтримує ріст цього фантастичного міста, проілюстроване злиттям між портом, містом Роттердамі та Роттердамським університетом Еразма.

120109_Resized_Girlsoncampusfromtheback.jpg

Прийом

Починаючи з 1 жовтня кожного року, ви можете почати подавати заявки на наші магістерські програми. Щоб дізнатися більше про вимоги до вступу, відвідайте наш веб-сайт тут .

Програми, що викладаються в

Англійська

Розташування

Роттердам

Institute For Housing and Urban Development Studies, IHS, Erasmus University Rotterdam

Address
Burgemeester Oudlaan 50
Mandevile, 14th floor
3062 PA Роттердам, Південна Голландія, Нідерланди
Веб-сайт
Телефон
+ 31 10 408 9825

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

MSc
Магістратура
Цей навчальний заклад також пропонує: