Institute for Cultural Diplomacy (ICD) - The Center for Cultural Diplomacy Studies

Введення

Прочитайте офіційний опис

Центр досліджень культурної дипломатії (CCDS) Інституту культурної дипломатії ( ICD ) є провідним у світі центром з вивчення культурної дипломатії, який пропонує освітні та професійні можливості для розвитку осіб, зацікавлених у подальшій освіті та кар'єрі в академічних кругах , уряд та / або приватний сектор, пов'язані або повністю, або частково, з сферою культурної дипломатії.

CCDS зосереджується, зокрема, на вивченні балансу між жорсткою та м'якою силою, процесом глобалізації у взаємозалежному світі, міжнародною економікою.

Програми CCDS пропонують високий рівень лідерства і надають студентам навички формувати свої майбутні керівні ролі, вирішуючи критичні питання, що кидають виклик сьогоднішньому світу. Програми надають передові знання та аналітичні інструменти для вивчення та практики культурної дипломатії та потенціал, який він має у формуванні міжнародної політики та глобальних стратегій Програми CCDS поділяються на такі категорії: курси дистанційного навчання, програми сертифікації професійного розвитку та ступінь Програми з культурної дипломатії. Факультет CCDS складається з професорів, політиків високого профілю та досвідчених фахівців з державного та приватного секторів. Викладачі та консультанти CCDS інтенсивно та колективно працювали над розробкою інноваційних програм, що забезпечують унікальний підхід до вивчення галузей міжнародних відносин, глобальної економіки, міжкультурних відносин, мистецтва

Програми ступенів CCDS діють у рамках спільного партнерства між Академією культурної дипломатії та провідними європейськими університетами. Усі ступені присуджуються університетами, які визнані як повністю акредитовані вищі навчальні заклади з правом присвоєння університетських дипломів, є частиною Болонського процесу, встановленого Європейською Комісією, і використовують Європейську систему переказу та накопичення кредитів. (ECTS). Програми надають студентам переваги навчання в різних великих містах Європи і, таким чином, можливість отримати академічний, професійний і особистий досвід життя в різних культурах.

Університети партнерів Центру досліджень культурної дипломатії

Університет Фуртванген (HFU)

Університет Фуртванген (HFU) є одним з провідних університетів Німеччини і визнаний за його досконалість у наступних областях:

  • Висока якість та інновації у навчанні
  • Сильна практична спрямованість через співпрацю з промисловістю
  • Міжнародний фокус
  • Прикладне дослідження
  • Постійне навчання та навчання протягом усього життя
  • Співпраця та мотивація
  • Соціальна відповідальність та збереження майбутнього

Основний фокус Університету Фуртванген - на науково обґрунтованому, практичному навчанні та навчанні. Традиційні межі між предметними полями видаляються в міждисциплінарних проектах. HFU є лідером у галузях техніки, інформатики, інформаційних систем та управління, інженерного менеджменту, медіа, міжнародного бізнесу та охорони здоров'я. Спектр курсів і програм постійно вдосконалюється з урахуванням інноваційних розробок. Наша мета полягає в тому, щоб запропонувати талановиті молоді перспективні програми, які надають високоякісні акредитовані ступені, які відкривають виняткові можливості для кар'єрного росту. У той же час, ми підтримуємо шлях, який наші студенти роблять до того, щоб стати відповідальними та компетентними особами, здатними самостійно ідентифікувати та вирішувати проблеми. Крім того, завдяки прикладним дослідженням та академічному професійному розвитку наш університет підтримує наступне покоління вчених, що сприяють інноваціям та вдосконаленню навичок у бізнесі та суспільстві.

Бухарестський університет

Бухарестський університет є провідним академічним центром і знаковим пунктом у суспільстві, і він дотримується принципів академічної чесності та критичного мислення. Університет є одним з провідних вищих навчальних закладів у Румунії та Південно-Східній Європі, активно залучаючи наукові дослідження та навчання до розробки та використання знань. Головна мета Університету полягає в тому, щоб запропонувати високоякісні академічні програми та дослідницькі установи, а також стати передовими науковими та викладацькими програмами.

Удосконалюючи міжнародне співробітництво, Університет визначив партнерські відносини та стратегічне співробітництво з більш ніж 100 престижними університетами з 40 різних країн.

Бухарестський університет дотримується принципів освіти Європейського Союзу, і вся його структура навчальних програм була сумісна з Болонськими рамками на всіх її факультетах.

Розташування

Берлін

Institute for Cultural Diplomacy (ICD)

Address
Institute for Cultural Diplomacy
Gemthinerstr. 20

D-10785 Берлін, Берлін, Німеччина

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія