Hotelschool The Hague

Введення

Прочитайте офіційний опис

Введіть двері в Hotelschool The Hague , і ви ввійдете до одного з найуспішніших університетів світу.

Ми пишаємося тим, що Hotelschool The Hague є однією з останніх незалежних університетів прикладних наук в Нідерландах . Hotelschool The Hague була заснована та фінанована в 1929 році індустрією гостинності, щоб створити центральне місце, де партнерські партнери зможуть отримати та поділитися новим розумінням, навичками та знаннями. З моменту свого заснування Hotelschool школа стала міжнародною школою, що спеціалізується на менеджменті готелям, пропонуючи 4-річний бакалавр з управління готельного бізнесу. Цей курс ступеня також доступний як пришвидшена міжнародна програма Fast Track.

З часу заснування майже 90 років тому готельна школа стала більшою, більш орієнтованою на міжнародні ринки та була бездоганно професійною. Але оригінальні основи залишалися такими самими, як особлива увага до гостинності та міцні зв'язки з галуззю. Також "основний бізнес" школи в готелі залишився незмінним; центр, де знання та навички гостинності комплектуються, розробляються, досліджуються, ділиться та передаються настільки реалістично, наскільки це можливо, щоб підготувати молоді таланти лідерства на гостинність для успішної кар'єри в бізнесі. Hotelschool The Hague , в центрі готельного господарства.

6247_DSC_0306brightened.jpg

Існує більше, щоб Готелі Hotelschool The Hague ніж відповідає на око. Ласкаво просимо в наші готелі

Ми також проживаємо в одному з провідних дослідницьких центрів гостинності, де ми проводимо дослідження інновацій у галузі гостинності. Наше консультування

6229_HTH-juli2013-92.jpg

Управління

У 2006 році Генеральна Асамблея Ради з питань ГВО створила кодекс управління. Hotelschool The Hague прийняла цей код. Код складається, серед іншого, з правил правильного управління. Вона також має кодекс положень та правил для нагляду та участі зацікавлених сторін у сфері освіти та досліджень.

Статути

Статут Стічтингського Hotelschool The Hague навчального закладу Hotelschool The Hague визначає основні правила та положення фонду. Вона описує цілі та статути школи, а також обов'язки та завдання Ради директорів та Опікунської ради.

6231__DSC2851.JPG

Стратегічне бачення

Hotelschool The Hague зміцнить свої зв'язки зі своїми студентами, співробітниками, випускниками та галуззю. У Стратегічному баченні 2012-2018 років Hotelschool The Hague зосередитьсь на цих основних питаннях:

 • інтенсифікація освіти
 • міцніші відносини з галуззю
 • інтернаціоналізація

  6222_HTH-juli2013-31.jpg

  Наші цінності

Після року досліджень та консультування з нашими поточними студентами, викладачами та керівниками ми нещодавно представили " Hotelschool The Hague " нові цінності Hotelschool The Hague . Це цінний етичний код, створений нами для нас. Це означає, що наша цінність буде відчуватися не лише завдяки голові, а й підкреслити нашу ідентичність і культуру, нашу місію та бачення, і не менш, нашу пристрасть до галузі, яка потребує лідерів не тільки високої компетенції, але й відмінного характеру. Наші цінності закликають до особистої відповідальності особи та моральної компетенції, закликаючи всіх, хто є в нашій громаді, приймати здорові моральні рішення, засновані на цінностях, які ми можемо ототожнювати.

Для підтримки цінностей ми створили маніфест для наших студентів, викладачів та менеджерів, які надають нам усім північну зірку для наших дій і поведінки. Наші цінності представлені буквами в БІЗНЕСІ :

 • H - Ми чесні
 • O- Ми відкриті
 • S - ми сталі
 • Р - ми професійні
 • Я - Ми є цілеспрямованими
 • Т - ми прозорі
 • А - ми - посли
 • L - Ми Лояльні
 • Я - Ми є Міжнародним
 • Т - ми довірливі
 • Y - ми так розумні

6224_HTH-juli2013-47.jpg

Розташування

Гаага

Hotelschool The Hague

Address
Brusselselaan 2
2587 AH Гаага, Південна Голландія, Нідерланди
Телефон
+31 70 351 2481

Амстердам

Address
Jan Evertsenstraat 171

1057 BW Амстердам, Північна Голландія, Нідерланди