Hanze University of Applied Sciences - Groningen, the Netherlands

Введення

Прочитайте офіційний опис

Hanze Університет прикладних наук (БАС) розташований в жвавому студентському місті Гронінген.

У нас є широкий спектр бакалаврату та програм, сертифікат і біржі курсів магістратури, в Hanze річної школи та підготовчого курсу.

Прикладні дослідження та інновації з високим ступенем інтеграції в наших академічних програм. На додаток до цього, Hanze UAS має різні сучасні зручності на території кампусу, щоб запропонувати своїм студентам. Огляд важливої ​​інформації для іноземних студентів можна знайти на нашому International Service Desk веб-сторінки. Ми сподіваємося побачити Вас в Гронінгені найближчим часом.

Організація і управління Hanze Університет прикладних наук

Hanze Університет прикладних наук (Hanze UAS), Гронінген, є заклади в Гронінген, Нідерланди, Ассен, Леуварден і Амстердам з приблизно 27000 студентів і 3000 співробітників. Ім'я Hanze UAS відноситься до колись рушійною силою з точки зору бізнесу і торгівлі. Багато років тому, Ганза має важливе значення для міжнародної торгівлі, співпраці і контактів. Це мало місце в Нідерландах і багатьох інших країнах, таких як Німеччина і Скандинавії. У Нідерландах було багато ганзейских міст, в тому числі Гронінгена.

Таким чином, термін "Hanze" може бути міцно пов'язаний з минулим, а також в місті Гронінген. Логотип також має історичні аспекти до нього. Похилий готична буква H в Orange можна знайти всюди, пов'язані з Hanze UAS. Погляньте на плівку нижче для більш глибокого погляду на Hanze університету прикладних наук.

відео платформи управління відео відео рішень відеоплеєр

обов'язки

Статут Hanze UAS заявляють обов'язки Наглядової ради та Виконавчої ради. Їх обов'язки описані в побутових правилах Hanze UAS.

Освітнє Бачення 2020

Hanze Університет прикладних наук, Гронінген готує кваліфікованих і відданих справі професіоналів. Це середовище, в якому студенти, науково-викладачі та компанії зустрічаються і вчитися один у одного. Навчання, наукові дослідження і професійна практика тісно пов'язані між собою. Завдання з професійної практики вирівнюються до методів навчання за кожною програмою ступеня. Студенти, науково-викладачів і партнерів в професійній області спільної роботи з вирішення проблем близько і далеко. Навчання та роботи залишаються з'єднаними між собою протягом усього життя.

Освіта збагачує особистості і суспільства

Hanze UAS відчуває, що він має особливу місію, щоб зробити все в навчальному співтоваристві Hanze знають про свою соціальну відповідальність. Університет прикладних наук заохочує співробітників і студентів розробити і внести цінний внесок в розвиток суспільства.

Акценти в освіті

Енергія і здорове старіння є стратегічні галузі, в яких Hanze UAS має високий профіль. Ці основні соціальні проблеми є основними напрямками діяльності в освітніх курсах і наукових досліджень університету. Підприємництво також є ключовим поняттям і нерозривно пов'язане з ім'ям Hanze. Термін відноситься до відносин між освітою і практичним застосуванням і життєво важливою зв'язку з діловими колами в регіоні, так і на національному та міжнародному рівні. Крім того, Hanze UAS забезпечує безпечну і амбітну середу навчання, де люди заохочувати один одного, щоб бути кращим, що вони можуть бути. Hanze UAS знаходиться на передньому краї в справі заохочення найбільш талановитих студентів і співробітників.

Розташування

Гронінген

Address
Zernikeplein 7
9747 AS Groningen

Гронінген, Гронінген, Нідерланди

Гронінген

Address
Industrieweg 34A
9403 AB, Asssen

Гронінген, Гронінген, Нідерланди

Лідс

Address
Лідс, Англія, Великобританія

Вільнюс

Address
Вільнюс, Вільнюський повіт, Литва

Ассен

Address
Ассен, Дренте, Нідерланди

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія