Hamburg University of Technology

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо до Hamburg University of Technology університету (TUHH)

"TUHH - це компактний технічний університет, який має чіткий профіль у дослідницьких та інноваційних методах навчання, де зустрічаються теорія та практика. Близькість є важливим аспектом нашого спілкування з нашими студентами. Вони відчувають це з перших рук під час проектного навчання у невеликих групах і в тісному контакті з нашим видатним науковим співробітником. Наша мета - виховати творчий розум з індивідуальним профілем спеціалістів та високим рівнем соціальних навичок. Основною метою нашої місії є розробка технологій для людства.

Ми стоїмо за розвиток Гамбурга як інноваційного мегаполісу. ТУХГ робить важливий внесок у це, впроваджуючи нові технології, такі як енергопостачання, мобільність, логістика та оцифрування. У цьому контексті TUHH буде розвиватися та розвиватися як найсучасніший університет технологій у майбутньому. TUHH ототожнюється з успішними реформами, нетрадиційними шляхами та ініціативами таким чином, що майже ніякий інший німецький університет не підтримує. У 1994 році це був перший німецький університет, який запроваджував ступінь бакалавра, а його широкі програми вивчення англійської мови залучали студентів з усього світу. TUHH забезпечує додаткове фінансування приватного та державного секторів, що становить майже половину бюджету університету. Основні дослідження в TUHH fe підкреслено Спільним дослідницьким центром (SFB) "Спеціально розроблені системи мулі-масових матеріалів, M3", що фінансуються Deutsche Forschungsgemeinschaft (DFG).

Завдяки своїм спеціалістам та його міждисциплінарним структурам, TUHH працює в науково-орієнтованому вигляді, пропонуючи новаторські дослідження та водночас сучасну, науково-орієнтовану та орієнтовану на практику освіту завдяки своїм видатним персоналом та обладнанням. Ця комбінація відкриває чудові можливості для випускників на ринку праці, незалежно від коливань економічного циклу. Ми маємо численні угоди про співпрацю з великими бізнесовими компаніями та МСП. Ми сприяємо передовим дослідженням та підприємництву. Воля стверджувати себе як провідний міжнародний університет мотивує нас постійно і є рушійною силою успіху TUHH.

До речі, Гамбург - будинок TUHH - знаходиться не тільки у верхній частині географічної карти Німеччини, але також є одним з найбільш динамічних регіонів Європи з кращими перспективами зростання. Це жива столиця з високою якістю життя.

Я сподіваюся, вам сподобається відкрити TUHH на наступних веб-сторінках і надати вам сердечне запрошення стати частиною захоплюючого TUHH світу ".

Проф. Д-р Ед Брінксма

- Президент Hamburg University of Technology -

Місія

Основоположні принципи TUHH унікальні в Німеччині. Пріоритет дослідження, міждисциплінарний підхід, інновації, регіоналізм та інтернаціоналізм є обов'язковими основами того, що ми робимо. Дослідження, навчання та трансфер технологій зосереджені навколо головної теми розробки технологій для людей.

Опис місії:

TUHH - це конкурентний університет, що спеціалізується на підвищенні якості та високоякісних стандартів. TUHH присвячений принципам Гумбольдта (єдність досліджень та освіти). TUHH має сильну міжнародну спрямованість, а також зосереджує свою увагу на своєму місцевому середовищі. Це робить це, сприяючи розвитку технологічної та наукової компетенції суспільства. Прагнучи до досконалості на національному та міжнародному рівнях у сферах стратегічних досліджень. Навчання молодих інженерів та вчених у рамках складних програм з використанням передових методів навчання.

Розташування

Гамбург

Address
Am Schwarzenberg-Campus,1
21073 Гамбург, Гамбург, Німеччина

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія