HTW Berlin University Of Applied Sciences

Введення

Прочитайте офіційний опис

HTW Берлін Берлін найбільший університет прикладних наук

З студентів з більш ніж 13 000, Вищій школі Technik унд Wirtschaft (гарячої води) Берлін є найбільшим Університет прикладних наук в Берліні. З близько 70 курсів бакалавра і магістра технічних наук, економіки, інформаційних технологій, культури та дизайну, вибір кваліфікації, які ми надаємо вражає. Обидва компактний і практика-орієнтований, наші курси мірою можуть бути доповнені навчання іноземним мовам і ключових навичок. Рейтинги ВНЗ послідовно встановлені нами в якості одного з провідних постачальників сучасного і професійної освіти. Наші послуги включають добре укомплектований бібліотека, сучасний комп'ютерний центр і широкий спектр спортивних заходів.

Призовий університет Насолоджуючись відмінну академічну репутацію, гарячої води Берлін отримав багато нагород за винятковий інновацій в секторі вищої освіти; для наших внутрішніх реформ управління; консультацій та пакети послуг, що пропонуються для малих і середніх підприємств та підприємців-початківців; і нашої прихильності до гендерної рівності та свободі бар'єру. Рейтинги ВНЗ послідовно встановлені нами в якості одного з провідних постачальників сучасного і професійної освіти.

Навчання, викладання та досліджень в двох місцях Навчання, викладання та досліджень в гарячого водопостачання Берліні проводяться в двох місцях: у студентському містечку Treskowallee в Karlshorst і кампуса Wilhelminenhof в Oberschöneweide. Обидва місця мають довгу і славну історію: перераховані будівлі на території кампуса Treskowallee раніше служив в якості школи і під час НДР, як коледж економіки. Кампус Wilhelminenhof має довгу і багату традицію в якості центру індустріально-інноваційної. Готель розташований в берлінському районі Південний схід, він брав двох відомих компаній, Allgemeine Elektrizitats-Gesellschaft (AEG) і Kabelwerke Oberspree (KWO).

Розташування

Берлін

HTW Berlin

Address
Wilhelminenhofstraße 75A, Berlin
12459 Берлін, Берлін, Німеччина

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми