Прочитайте офіційний опис

HTW Берлін Берлін найбільший університет прикладних наук

З студентів з більш ніж 13 000, Вищій школі Technik унд Wirtschaft (гарячої води) Берлін є найбільшим Університет прикладних наук в Берліні. З близько 70 курсів бакалавра і магістра технічних наук, економіки, інформаційних технологій, культури та дизайну, вибір кваліфікації, які ми надаємо вражає. Обидва компактний і практика-орієнтований, наші курси мірою можуть бути доповнені навчання іноземним мовам і ключових навичок. Рейтинги ВНЗ послідовно встановлені нами в якості одного з провідних постачальників сучасного і професійної освіти. Наші послуги включають добре укомплектований бібліотека, сучасний комп'ютерний центр і широкий спектр спортивних заходів.

Призовий університет Насолоджуючись відмінну академічну репутацію, гарячої води Берлін отримав багато нагород за винятковий інновацій в секторі вищої освіти; для наших внутрішніх реформ управління; консультацій та пакети послуг, що пропонуються для малих і середніх підприємств та підприємців-початківців; і нашої прихильності до гендерної рівності та свободі бар'єру. Рейтинги ВНЗ послідовно встановлені нами в якості одного з провідних постачальників сучасного і професійної освіти.

Навчання, викладання та досліджень в двох місцях Навчання, викладання та досліджень в гарячого водопостачання Берліні проводяться в двох місцях: у студентському містечку Treskowallee в Karlshorst і кампуса Wilhelminenhof в Oberschöneweide. Обидва місця мають довгу і славну історію: перераховані будівлі на території кампуса Treskowallee раніше служив в якості школи і під час НДР, як коледж економіки. Кампус Wilhelminenhof має довгу і багату традицію в якості центру індустріально-інноваційної. Готель розташований в берлінському районі Південний схід, він брав двох відомих компаній, Allgemeine Elektrizitats-Gesellschaft (AEG) і Kabelwerke Oberspree (KWO).

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Курси для топ-менеджерів

HTW Berlin University Of Applied Sciences

Наша програма навчання, яка викладалася виключно англійською мовою, присвячена інженерам, природним науковцям, бізнес-менеджерам, інженерам-виробникам та аналогічним фахі ... [+]

MBA

280 медичних компаній260 біотехнологічних та фармацевтичних компаній,130 клінік,20 великих дослідницьких установ та університетів, що спеціалізуються на охороні здоров'я або наук про життяважливі політичні інститути (наприклад, міністерства та федеральні відомства)

Це робить Берлін одним з найважливіших місць Німеччини для сектора охорони здоров'я. Місто пропонує вам ідеальне середовище, щоб спеціалізуватися на управлінні життєвою наукою та розвивати зв'язки з промисловістю на ранньому етапі своєї кар'єри. Студенти з більш ніж 100 країн оцінюють HTW Berlin як дуже добре обладнаний університетський містечко з широкою міжнародною мережею. HTW Berlin забезпечує ідеальне середовище для отримання нових знань та створення нових контактів. Навчайтесь на HTW Berlin - Отримайте свій MBA... [-]

Німеччина Берлін
інформація
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою

Studying at HTW Berlin - Corporate video

HTW Motorsport
Address
Wilhelminenhofstraße 75A, 12459
Берлін, Берлін, Німеччина