Pforzheim University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Встановлення та історичний розвиток Університету Пфорцгайма багато в чому пов'язані з розвитком регіональної економіки, яка сьогодні є однією з провідних ділових регіонів Європи. Попит на фахівців різних галузей ювелірної промисловості протягом останніх 130 років призвів до розробки важливого прикладного університету наук з різноманітними дослідженнями, які в Німеччині посідають друге місце.

Університет Пфорцхайм, що налічує близько 4500 студентів, є одним із найбільших у Німеччині Баден-Вюртемберг. Злиття двох колишніх незалежних та успішних університетів прикладних наук з дизайну та економіки в 1992 році заклало основу для інженерного факультету університету. Сьогодні Пфорцгеймський університет дизайну, інженерії, економіки та права вважає себе поштовхом для суспільства та моделлю для контактів з людьми, ресурсами та ідеями. Дослідження та дослідження прикладних досліджень для досягнення відмінних результатів у галузі дизайну, інженерії та економіки. Після закінчення навчання студенти вищих навчальних закладів вміють мислювати та діяти відповідно до їхніх практичних потреб у міжкультурному плані.

Унікальне різноманіття галузей спеціалізації на основі встановлених фундаментальних досліджень - відмінна підготовка до технічних та управлінських завдань для студентів. Школа дизайну пропонує широкий спектр привабливих досліджень щодо ювелірних виробів та предметів повсякденного життя, візуальної комунікації, промислового дизайну та дизайну моди та транспорту. Школа машинобудування включає навчання в галузі електротехніки / інформаційних технологій, машинобудування, ділового адміністрування та інженерії та технічних інформаційних технологій.

Найбільш масштабова програма курсів пропонується Бізнес-школою. Запропоновані дипломні курси пропонуються з питань закупівель та логістики, міжнародного маркетингу, маркетингу, маркетингу та комунікаційних досліджень, реклами, контролінгу, фінансів та бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту, бізнес-інформаційних систем, міжнародного бізнесу та управління людськими ресурсами. Університет Пфорцхайм пропонує ступінь з ділового права з 1996 року. Крім того, Університет Пфорцхайм має широкий вибір магістрів з усіх факультетів.

Міжнародний офіс має контакти з більш ніж 100 університетами-партнерами у всьому світі. Це дає змогу студентам, які бажають закінчити частину своїх навчальних програм за кордоном, з метою отримання цінного досвіду, необхідного для навчання. Знання іноземних мов та розуміння міжкультурних питань стали важливими в сучасній епоху глобалізації.

Міждисциплінарне мислення в Університеті Пфорцгайма - це не просто питання адміністрування. Насправді, курси, які перекриваються між різними факультетами, краще відображають реальність повсякденного життя, де випускники бізнесу тісно співпрацюють з інженерами та дизайнерами. Міждисциплінарний дух також відіграє велику роль у розробці та організації ступенів бакалавра та магістра. Комбінація та розвиток особливого діапазону доступних курсів, а також якість та актуальність курсів роблять особливий внесок у успіх університету. Позитивні синергетичні ефекти через зв'язок теорії та практики задокументовані у численних проектах та дослідницьких заходах, що проводяться у співпраці з промисловістю та діловими колами. Інститут прикладних досліджень, численні центри передачі Steinbeis та Інститут технологій ювелірних виробів - це лише деякі з прикладів цієї співпраці.

У Пфорцгеймі ця особа залишається фокусним центром, не дивлячись на різноманітність курсів та обсягів студентів. Понад 350 професорів, викладачів та їх колег інтенсивно піклуються про студентів. Студенти отримують підтримку від початку навчання і часто навіть після закінчення курсу, коли багато професорів беруть на себе важливу роль наставника. У конкурсі з усією Німеччиною Університет Пфорцгайм зміг створити центр KEIM для засновників нового бізнесу, щоб допомогти студентам самостійно працювати.

Комп'ютерний центр університету пропонує підтримку для практичної освіти в області інформаційних технологій. З 2003 р. Центр був здатний запропонувати студентам дуже особливий сервіс. Ця інноваційна служба, що вперше в Німеччині працює, надсилає учням текстові повідомлення на своєму мобільному телефоні, щоб порадити студентів вчасно, слід скасувати лекції чи семінари.

У діловому світі, якість випускників університетів з Пфорцхайм є загальновизнаним. З точки зору прийнятності випускників з Пфорцгайма, університет знову і знову оцінювався як один з провідних німецьких університетів. Опіка, з якою університет керує академічною освітою, є однією з причин, чому багато випускників вищих навчальних закладів з університету Пфорцхайм прагнуть працювати у відомих компаніях.

Розташування

Пфорцгейм

Pforzheim University

Address
Hochschule Pforzheim University
Tiefenbronner Str. 65,

75175 Пфорцгейм, Баден-Вюртемберг, Німеччина
Телефон
+49 7231 286524

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: