Offenburg University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Offenburg University прикладних наук, заснований у 1964 році як "Національна інженерна школа", швидко зарекомендував себе як вищий навчальний заклад з практичною спрямованістю. Сьогодні наш Університет формує процвітаючу спільноту, з більш ніж 4300 студентів у двох кампусах. Ми пропонуємо ступінь бакалавра та магістра в чотирьох факультетах: бізнес-адміністрування та промислова інженерія, електротехніка та інформаційні технології, машинобудування та технологічна інженерія, засоби масової інформації та інформація.

85108_Offenburg-University---Campus-Offenburg.jpg

Міжнародний профіль

Оффенбургський університет пишається міжнародною орієнтацією своїх програм. У 1998 році це було одне з перших вищих навчальних закладів Німеччини, де було запроваджено міжнародні програми магістра через аспірантуру. Сьогодні ми пропонуємо п'ять навчальних програм з англійської мови, які спеціально обслуговують іноземних студентів, які складають близько дванадцяти відсотків загальної кількості студентів. Крім того, Міжнародне бюро підтримує активні програми обміну з більш ніж 50 університетами-партнерами по всьому світу, надаючи нашим студентам багато можливостей для навчання та стажування за кордоном. Завдяки нашій близькості до французького кордону, ми також можемо запропонувати програми дворічного навчання з престижними французькими університетами.

Відмінні умови навчання

Оффенбургський університет пропонує невеликий кампус, і студенти користуються перевагами більш інтимного досвіду з невеликими класами, індивідуальним наглядом та підтримкою факультету та персоналу, а також практичним навчанням та тісною інтеграцією з регіональною економікою. Університет має високі рейтинги і був навіть удостоєний Асоціації сприяння розвитку науки і гуманітарних наук в Німеччині за те, що він є реформованим технічним коледжем.

Економічні партнерства

Університет підтримує відмінні зв'язки з регіональним та національним бізнесом, постійно обмінюється інформацією між факультетами та фахівцями галузі, забезпечуючи постійний доступ до сучасних ноу-хау в галузі машинобудування. Широкий діловий партнерський зв'язок також надає студентам ресурси для отримання досвіду роботи, проведення досліджень або навіть майбутньої роботи.

Дослідження та технології

Інститут прикладних досліджень університету (IAF) пропонує поєднання досліджень і передачі технологій. IAF очолює технології та інноваційні ідеї з питань сонячної енергетики, медицини, робототехніки та електричної мобільності. У всьому університеті існує велика міждисциплінарна суміш фахівців з різних технологічних напрямів, що володіють спеціальними знаннями та сучасними лабораторіями. Прикладно-орієнтована дослідницька діяльність та практичний досвід, який пропонує університет, є свідченням його високої ефективності.

85107_Offenburg-University--students.jpg

Послуги для іноземних студентів

Міжнародний центр Offenburg University пропонує різноманітні послуги своїм міжнародним студентам. Кожна з навчальних програм вищої школи має координатора, який надає комплексні послуги та поради.

Міжнародний центр також заохочує і надає студентам можливість зустрітися поза класом. Протягом усього навчального року пропонуються різноманітні заходи та екскурсії.

Спеціальні послуги для іноземних студентів включають:

 • Послуги проживання
 • Дружня програма
 • Орієнтаційна програма
 • Літній мовний курс
 • Культурна програма
 • Старший сервіс

Витрати та витрати

Збори

Є плата за користування, яка включає:

 • Державне управління Комісія за семестр: € 70
 • Плата за студентську підтримку за семестр: 46 євро
 • Організація студентського представництва Оплата за семестр: € 18
 • Внесок на семестр: 150 євро (тільки для студентів, які навчаються в одній з магістерських програм англійської мови вищої школи).
 • Плата за навчання в IBC-програмі: 10 400 євро (для студентів, що навчаються в програмі MBA International Business Consulting).
 • Державна плата за навчання за другий ступінь: € 650 (тільки для студентів, які вже отримали ступінь магістра в університеті Німеччини.
 • Державна плата за навчання для громадян, які не є громадянами ЄС: 1 500 євро

Витрати на життя

Залежно від обраного способу життя, середні витрати на проживання складають приблизно 750 євро на місяць. Ось розклад щомісячних витрат:

 • Оренда: 300
 • Медичне страхування (обов'язкове): 80
 • Навчальні матеріали: 40
 • Продовольчі товари: 200
 • Одяг, громадський транспорт, інше: 130
 • Загальні щомісячні витрати: 750

Підтвердження фінансової підтримки

Щоб отримати студентську візу, іноземні студенти повинні мати змогу довести німецьким властям, що вони мають достатню фінансову підтримку під час навчання. Це означає, що ви повинні довести, що ви можете покрити принаймні свій перший рік навчання. В даний час вона становить 735 євро на місяць або 820 євро на рік навчання.

GEZ Fee

Будь ласка, повідомте, що в якості резидента Німеччини ви юридично зобов'язані платити щомісячну комісію в розмірі 17,50 євро на одне домогосподарство (наприклад, за одну спільну квартиру) для спільної організації німецьких громадських телерадіоорганізацій Gebühreneinzugszentrale der öffentlich-rechtlichen Rundfunkanstalten (GEZ) .

"Для домогосподарства" в цьому контексті означає, що якщо ви ділитесь квартирою, то лише один з орендарів повинен сплатити, і членам домогосподарства вирішуватиметься, як вони розподіляють витрати. Таким чином, якщо ви переходите на спільне місце, ви повинні спочатку з'ясувати, чи одне з інших членів домогосподарства вже сплачує плату за GEZ.

85105_OffenburgUniversity-StudentsoftheInternationalMastersPrograms.jpg

Фінансування та стипендії

У Німеччині стипендії, як правило, не надаються самими університетами, а незалежними установами та фондами. Німецька служба академічних обмінів (DAAD) пропонує повну базу стипендій та грантів, які потрібно подати у вашій країні до вашого приїзду. Інформація про можливості фінансування також надається Європейським посібником з фінансування.

Докладна інформація також доступна через регіональні представництва DAAD, посольство Німеччини, консульство Німеччини або офіційні представництва Німеччини у вашій країні, а також від конкретних організацій, які надають стипендії.

У Оффенбурзі також доступно дуже обмежене число часткових стипендій; Заявки на них доступні лише для студентів, які навчаються, які показали високу академічну успішність та соціальну прихильність поза класом.

Можливості роботи

Студенти, які є громадянами ЄС, можуть працювати в Німеччині без дозволу на роботу.

Учні, які не є членами ЄС, мають дві можливості:

 • За межами університетського містечка: 120 днів на рік відповідно до візового режиму для іноземних студентів.
 • На території кампусу: доступна обмежена кількість асистентських і навчальних завдань.

Для більшості робіт необхідні базові знання німецької мови.

Розташування

Оффенбург

Offenburg University of Applied Sciences

Address
Campus Offenburg
Hochschule für Tech­nik, Wirtschaft und Me­dien Of­fen­burg
Bad­straße 24

77652 Оффенбург, Баден-Вюртемберг, Німеччина
Телефон
+49 781 2050

Генгенбах

Address
Campus Gengenbach
Hochschule für Tech­nik, Wirtschaft und Me­dien Of­fen­burg
Kloster­straße 14

77723 Генгенбах, Баден-Вюртемберг, Німеччина

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія