Fresenius University of Applied Sciences

Введення

Прочитайте офіційний опис

Фрезеніус Університет прикладних наук

Від його головному кампусі в Idstein найближчим Вісбадені, то Фрезеніус Університет прикладних наук може озирнутися на більш ніж 167-річною традицією у викладанні наук. У 1848 році Карл Ремігій Фрезеніус заснував Fresenius Хімічна лабораторія, яка присвятила себе з самого початку і до практичної лабораторної роботи, а також освіти. Сертифікація як в приватному порядку, спонсором, схвалених державою університету прикладних наук слідують в 1971 році.

Сьогодні університет пропонує повний робочий день і неповний робочий день ступінь бакалавра і магістра, а також професійної підготовки і подальшої освіти в штаб-квартирі в Idstein і його кампусів в Кельні, Гамбурзі, Мюнхені, Дюссельдорфі, Франкфурті, Берліні та Нью-Йорку. Курси виділяються на різних факультетах: Хімія & Біологія, Здоров'я & Social, Економіка & Медіа і дизайн.

Проте, це чисто орієнтованої на ринок міра зв'язку не має абсолютно ніякого впливу на правові рамки Fresenius університету прикладних наук. Школи не є заміною для факультетів, але дозволить відділ маркетингу університету не тільки уявити вивченні курсів, які сильно виросли в ряді протягом останніх років, на ринку в більш прозорою і цілеспрямовано, але і для більш повного задоволення потреби потенційних та існуючих студентів. У цьому відношенні, передбачених законом комітети всіх університету і їхня організація в різних факультетів будуть продовжувати зберігати свою актуальність і обгрунтованість надалі.

Розташування

Ідштейн

Hochschule Fresenius

Address
Fresenius University of Applied Sciences
Limburger Straße 2
65510 Idstein

65510 Ідштейн, Гессен, Німеччина
Телефон
0800 7245 834

Берлін

Address
Jägerstraße 32, 10117 Berlin
Берлін, Берлін, Німеччина

Мюнхен

Address
Infanteriestraße 11A, 80797 München
Мюнхен, Баварія, Німеччина

Вісбаден

Address
Moritzstraße 5, 65185 Wiesbaden
Вісбаден, Гессен, Німеччина

Гамбург

Address
Alte Rabenstraße 1, 20148 Hamburg
Гамбург, Гамбург, Німеччина