HMKW

Введення

Прочитайте офіційний опис

HMKW Hochschule für Medien, Kommunikation und Wirtschaft

Навчання на HMKW відкриває цікаві перспективи у медіа-секторі. Чи то дизайн, журналістика та комунікація, менеджмент засобів масової інформації та заходів, а також медіа та бізнес-психологія, у Берліні, Кельні та Франкфурті-на-Майні ви навчаєтесь практично та сучасно.

Приватний університет визнаний державою та інституційно акредитований Науковим Радою. Всі курси міжнародно визнані та акредитовані FIBAA.

Наші професори та всі вчителі набувають практичного досвіду безпосередньо у навчанні, де тверда академічна освіта поєднується з інноваційною, практичною роботою. Ви будете активно підтримуватися на своєму шляху через навчання та на ринок праці.

HMKW поєднує в собі міцну академічну освіту з роботою в різних практичних проектах. Ми співпрацюємо з численними установами та діловими установами, які доповнюють академічну програму з дуже реальними питаннями та завданнями проекту. Ці мережі пропонують можливості для кар'єри та кар'єри.

Курси спрямовані саме на придбання теоретичного розуміння та практично придатних навичок. Наприкінці навчання, у вас буде широкий спектр навичок для вашої кар'єри в творчих, медіа та бізнес-секторах.

Після шести семестрів (класичні програми бакалаврів) або восьми семестрів (подвійні, інтегровані бакалаврські програми), ви будете пишатися своєю продуктивністю та успіхом.

Магістерські програми викладаються англійською мовою в Берліні та німецькою мовою в Кельні. Ви можете навчатися позашкільних або повний робочий день. HMKW бере участь у програмі ERASMUS і прагне до обміну та співпраці з європейськими та неєвропейськими студентами та університетами.

Розташування

Берлін

HMKW

Address
HMKW Hochschule für Medien, Kommunikation und Wirtschaft GmbH
Ackerstraße 76

13355 Берлін, Берлін, Німеччина
Телефон
+49 30 467769300

Кельн

HMKW

Address
HMKW Hochschule für Medien, Kommunikation und Wirtschaft GmbH
Höninger Weg 139

50969 Кельн, Північний Рейн-Вестфалія, Німеччина
Телефон
+49 30 467769300

Франкфурт

Address
HMKW Hochschule für Medien, Kommunikation und Wirtschaft Theodor-Heuss-Allee 108 (Erdgeschoss) 60486 Frankfurt
Франкфурт, Гессен, Німеччина

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія