Furtwangen University/HFU Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Створення майбутнього на основі інновацій для більш ніж 160 років

Фуртванген університет (HFU) пишається своєю більш ніж 160-річну історію високої якості викладання, прикладних досліджень і сильної міжнародної орієнтації. Ми займає високо студентів і роботодавців в таблицях університет ліги Німеччини і наша відмінна репутація залучає студентів з усієї Німеччини, а також з більш ніж 80 країн по всьому світу.

З трьох кампусах, десятеро факультетів і 41 інноваційних та практичних курсів ступеня на обох бакалавра і магістра рівнях, HFU пропонує широкий спектр академічних можливостей. Наші студенти вигоду від відмінні умови навчання з невеликими групами дослідження й особистий контакт з викладачами. Ми також пропонуємо відмінну підтримку послуг і зручностей, у тому числі ультра-сучасних лабораторій, ІТ-інфраструктури високотехнологічної і однією з кращих бібліотек у Німеччині. Все це додає до відмінний досвід з перспективами роботи першого курсу.

Чому ви повинні вибрати нас?

Сучасні, інноваційні курси ступеня Топ якість викладання і дослідження Навчання в передові технології з сильним практичним елементом Зосередьтеся на роботі, професійні навички Міжнародний уваги ступінь курсів Оптимальне підтримки студентів і нагляд Відмінні можливості працевлаштування

HFU Бізнес-школа є зміцнілих центру передового досвіду, славиться своєю новаторський дух і динамічну атмосферу. Більше 1000 ділових людей закінчили з нами, так як наш фонд в 1995 році. Ми пропонуємо повністю акредитованих, високо-місце бізнес градусів з урахуванням потреб міжнародного ринку праці. У HFU Business School, ви отримаєте максимальну професійну кваліфікацію, що дозволяє грати успішну участь у глобальній економіці 21-го століття. І цю обіцянку!

Оточений природною красою регіону Шварцвальд в південній Німеччині, HFU Бізнес-школа надає ідеальні умови для Ваших досліджень.

Розташування

Віллінген-Швеннінген

Address
Robert-Gerwig-Platz 1
78120 Віллінген-Швеннінген, Баден-Вюртемберг, Німеччина

Баден-Баден

Address
Jakob-Kienzle-Str.17
78054 Баден-Баден, Баден-Вюртемберг, Німеччина