Прочитайте офіційний опис

Традиції та інновації - основні характеристики HFT Штутгарта. Сьогодні "HFT Stuttgart", заснована в 1832 році як "Зимові школи для майстрів будівництва", пропонує широкий спектр акредитованих програм бакалавра та магістра.

Наші три факультети пропонують в цілому 14 бакалаврів та 18 магістерських програм. Наш кампус розташований безпосередньо в центрі Штутгарту, діловому центрі Південно-Західної Німеччини.

У Штутгарті HFT ми спеціалізуємося на навчанні практичних навичок у невеликих групах. 4000 студентів навчають близько 125 професорів, яких підтримують понад 400 викладачів, які працюють за сумісництвом.

Навчаються не тільки технічні знання, але також навички міжособистісного спілкування, такі як створення команди та здатність працювати на міждисциплінарних проектах. Інтегрована у вашу програму навчання, ви також можете знайти практичні навчальні проекти в компаніях та офісах або, можливо, семестр навчання в одному з наших 70 партнерських установ у всьому світі.

Система бакалавра та магістра в HFT Штутгарт пропонує вам належну навчальну програму та найкращі можливості для вашої майбутньої кар'єри.

Штутгарт як місце для навчання, роботи та життя

Державна столиця Штутгарта з чисельністю майже 600 000 чоловік має багато чого запропонувати. Це економічний центр Південно-Західної Німеччини та відомий в усьому світі для своєї автомобільної експертизи. Це місто, яке славиться технікою, архітектурою та культурою, оточене виноградниками. Готліб Даймлер та Вільгельм Майбах розробили перший бензиновий двигун у садовому сараї в 1882 році, тим самим створивши автомобільну промисловість міста. Porsche пізніше пізніше, як виробник спортивних автомобілів, а також численні постачальники, такі як Bosch та Mahle.

Регіон Штутгарт є однією з провідних економічних районів у світі. Вона є домом для багатьох світових брендів, таких як IBM та Hewlett-Packard, тут є їх європейська штаб-квартира, а також декілька тисяч високоінноваційних малих та середніх компаній.

Варто відвідувати багато різноманітних музеїв, динамічний театральний пейзаж, оперний театр, палаци, парки, міські ліси та зоологічний ботанічний сад Вільгельма.

Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • німецький

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

HFT Stuttgart

Цей трирічний семестр, міжнародно-орієнтований курс, призначений для задоволення вимог галузі для високо мотивованих, командно-орієнтованих експертів з програмного забезп ... [+]

Цей трирічний семестр, міжнародно-орієнтований курс, призначений для задоволення вимог галузі для високо мотивованих, командно-орієнтованих експертів з програмного забезпечення.

Студенти вивчають та застосовують найсучасніші технології та стандарти у сферах розробки програмного забезпечення, управління інформацією, комп'ютерних мереж та електронної комерції. Найновіші теорії, методики та стандарти у сферах розробки програмного забезпечення, управління даними та комп'ютерних мереж повинні надаватися студентам у науковому відношенні. Студенти з Європейського Союзу також можуть вивчати неповний робочий день. Неповний робочий день триває п'ять семестрів.... [-]

Німеччина Штутгарт
Жовтень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
3 - 5 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою

Studying at the HFT Stuttgart

HFT University Tour

Study in the city centre of Stuttgart!