HFT Stuttgart

Введення

Прочитайте офіційний опис

Традиції та інновації - основні характеристики HFT Штутгарта. Сьогодні "HFT Stuttgart", заснована в 1832 році як "Зимові школи для майстрів будівництва", пропонує широкий спектр акредитованих програм бакалавра та магістра.

Наші три факультети пропонують в цілому 14 бакалаврів та 18 магістерських програм. Наш кампус розташований безпосередньо в центрі Штутгарту, діловому центрі Південно-Західної Німеччини.

У Штутгарті HFT ми спеціалізуємося на навчанні практичних навичок у невеликих групах. 4000 студентів навчають близько 125 професорів, яких підтримують понад 400 викладачів, які працюють за сумісництвом.

Навчаються не тільки технічні знання, але також навички міжособистісного спілкування, такі як створення команди та здатність працювати на міждисциплінарних проектах. Інтегрована у вашу програму навчання, ви також можете знайти практичні навчальні проекти в компаніях та офісах або, можливо, семестр навчання в одному з наших 70 партнерських установ у всьому світі.

Система бакалавра та магістра в HFT Штутгарт пропонує вам належну навчальну програму та найкращі можливості для вашої майбутньої кар'єри.

Штутгарт як місце для навчання, роботи та життя

Державна столиця Штутгарта з чисельністю майже 600 000 чоловік має багато чого запропонувати. Це економічний центр Південно-Західної Німеччини та відомий в усьому світі для своєї автомобільної експертизи. Це місто, яке славиться технікою, архітектурою та культурою, оточене виноградниками. Готліб Даймлер та Вільгельм Майбах розробили перший бензиновий двигун у садовому сараї в 1882 році, тим самим створивши автомобільну промисловість міста. Porsche пізніше пізніше, як виробник спортивних автомобілів, а також численні постачальники, такі як Bosch та Mahle.

Регіон Штутгарт є однією з провідних економічних районів у світі. Вона є домом для багатьох світових брендів, таких як IBM та Hewlett-Packard, тут є їх європейська штаб-квартира, а також декілька тисяч високоінноваційних малих та середніх компаній.

Варто відвідувати багато різноманітних музеїв, динамічний театральний пейзаж, оперний театр, палаци, парки, міські ліси та зоологічний ботанічний сад Вільгельма.

Розташування

Штутгарт

Address
Hochschule für Technik Stuttgart
University of Applied Sciences
Schellingstr. 24,

70174 Штутгарт, Баден-Вюртемберг, Німеччина

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія