GISMA ULaw

Введення

Прочитайте офіційний опис

GISMA у партнерстві з Університетом права

Юридичний університет (ULaw) створює одні з найкращих юридичних думок з 1876 р. І навчав більше юристів, ніж будь-який інший інститут. Цей престижний університет має 97% працездатності *, що демонструє успіх своїх програм. Винятковий колектив розробив програми навчання, які не лише містять найсучасніший вміст у своїх навчальних програмах, але й використовують викладання, що базуються на практиці, щоб студенти могли застосувати свої знання до сценаріїв реального життя. ULaw зосереджується на працевлаштуванні своїх студентів, як тільки вони зараховані до університету.

GISMA з гордістю заявила про своє партнерство з ULaw у 2017 році. В результаті цієї співпраці GISMA може запропонувати низку програм післядипломної роботи, включаючи людські ресурси, маркетинг та управління даними.

119555__MG_45551.jpg

Експертиза

Наші професори - дуже віддані професіонали, завжди готові брати участь в академічній дискусії навіть поза аудиторією. Наш факультет має багаторічний досвід роботи, як академічний, так і галузевий, і кожен член факультету є експертом у відповідній галузі, багато з докторами наук.

119557__MG_9987.jpg

Міжнародна спільнота

Кампус GISMA ULaw знаходиться в столиці Німеччини Берліні. Усі наші програми викладаються англійською мовою, щоб студенти з усього світу мали можливість приїхати і вчитися разом з нами. Для студентів, які прагнуть покращити свою працездатність, є можливість безкоштовно вивчити німецьку мову разом із програмою. Студенти здатні вдосконалити свої мовні навички, що допомагає їм не лише інтегруватися в німецьке суспільство, але й гарантує, що вони виділяються на жорсткому конкурентному ринку праці. Знання німецької мови дозволить студентам виконувати робочі ролі в Німеччині та інших країнах Європи.

119544_ProjectManagement_LATAM.jpg

Закінчивши свою програму, міжнародні студенти також можуть залишитися в Німеччині до 18 місяців, щоб отримати досвід роботи або шукати роботу.

GISMA приваблює студентів з усього світу разом з нашими випускниками, що представляють щонайменше 60 різних національностей. Наша різноманітна громада означає, що студенти вміють поєднуватися з людьми з різних культур, надаючи їм міжнародну перспективу на світ. Наші співробітники також є з різних країн, що робить GISMA справді різноманітною та багатокультурною організацією.

119556_ProjectManagement_MiddleEast.jpg

Місцезнаходження

Динамічна та напружена культура Берліна не є секретом. З понад 180 музеїв, які досліджують німецьку історію та спадщину, до підпільних нічних клубів із вигадливою тематикою та різноманітною музикою, Берлін має все це, що робить його прекрасним місцем для міжнародних студентів. Поза навчанням ви зможете переживати життя, як місцевий у місті, що занурився історією та можливостями.

Берлін також відомий тим, що стає новим центром для стартап-бізнесу. Багато технологічних компаній також вирішили створити місто, завдяки чому Берлін отримав прізвисько "Силіконовий алей".

119554_ThinkstockPhotos-518023832.jpg

Підтримка кар’єри наших студентів

Наш Центр розвитку кар’єри пропонує ряд послуг, які допоможуть студентам отримати значну роботу, включаючи послуги з пошиття резюме та практику співбесіди.

Студентам також пропонується вчитися поза аудиторією через зовнішні відвідування деяких найбільших компаній Німеччини. Це дозволяє студентам зрозуміти, яким буде робочий світ і як вони можуть застосовувати навички, здобуті у професійному середовищі.

119553_DataAnalyticsandmktng_Africa.jpeg

Розташування

Берлін

Address
Берлін, Берлін, Німеччина

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія