Fontys University of Applied Sciences

Введення

Прочитайте офіційний опис

Фонтіс є одним з найбільших університетів прикладних наук в Нідерландах і пропонує різноманітні бакалаврські та магістерські програми англійською мовою. Ми маємо найбільшу кількість іноземних студентів, ніж будь-який інший університет у Нідерландах, зі студентами більш ніж 80 національностей з усього світу.

Незважаючи на велику кількість студентів, освіта в Фонті організована в невеликих масштабах. У Fontys інтернаціоналізація є ключовим питанням. Ми пропонуємо навчання з англійської мови іноземним студентам, які бажають пройти повну програму курсів та / або іноземних студентів, які відвідують нас як студентів-обмінників. Якість - ключова особливість бачення Fontys. Ми прагнемо досягти рівня якості, який буде відповідати рівню будь-якого вищого навчального закладу в європейському контексті.

Fontys фокусує особливу увагу на параметрах, необхідних для забезпечення безперебійного прогресу досліджень, таких як нагляд за навчальною кар'єрою, коучинг і система «приятелів», графіки навчання та експертизи, зворотній зв'язок щодо оцінок і завдань, реєстрація результатів дослідження, надання інформації та доступність викладачів.

Ми прагнемо бути навчальним закладом, який «підтримує зростання»

Хто ми

Фонтис надає освіту та дослідження. Як широкий університет, ми є найбільшим громадським інститутом знань на півдні Нідерландів. Fontys хоче бути інноваційним механізмом, поєднуючи свою освіту та дослідження з інноваційними процесами всередині регіонів та за його межами. Fontys має великий вплив завдяки своїй освіті та дослідженню практично в усіх секторах суспільства. Завдяки нашому представництву на ключових посадах практично в кожному секторі, кожен, хто живе і працює в південній Нідерландах, вступає в контакт з Fontys, прямо чи опосередковано. Ми виховуємо великі групи талановитих молодих людей у багатьох професіях. Після навчання ми зустрічаємося з ними як з колегами, тренерами стажування, партнерами у співпраці та / або дослідженнями, або як професіонали, які бажають збагатити або поглибити свої знання.

Наша організація в порядку. Студенти і співробітники задоволені і дають нам «сім мінус» і «сім плюс» відповідно. Fontys є фінансово здоровим і якість нашої освіти також в порядку. Основні якості, які ми вимагаємо від себе, є стійко закріпленими в контрольних і супровідних циклах оцінки. Ми вважаємо себе партнером регіонів та професійних галузей як знань та інновацій.

Освітнє бачення

Технологічні, суспільні та економічні події впливають і змінюють навколишній світ, зараз і в майбутньому. Fontys доставляє важливий внесок у ці необхідні зміни, задовольняючи більше потреб студента та світу майбутнього. Наше значення також полягає в нашому впливі на здійснення змін в суспільстві - регіональному, національному та міжнародному. Наша додаткова цінність полягає в нашій активній ролі - у спільному проектуванні та розвитку сталого та справедливого суспільства.

Ми забезпечуємо цю додаткову цінність, поєднуючи розвиток талантів із змінами в галузях суспільства та галузях роботи. Наша функція відкритого інституту знань полягає в тому, щоб надати форму, пов'язавши освіту та дослідження з поточними соціальними проблемами. Саме так ми сприяємо інноваціям у сфері праці, професійному контексті та соціальній сфері. Ми формуємо регіональні, національні та міжнародні програми у співпраці з нашими соціальними партнерами. Ми активні та орієнтовані на майбутнє, щоб ми могли мати необхідний вплив на суспільство сьогодні і в майбутньому.

Ми доставляємо цю додаткову цінність, інвестуючи в таланти. Для нас талантом є особиста природна здатність або характеристика, яка дає змогу внести свій внесок у розвиток суспільства. Талант дозволяє людям використовувати свої сильні сторони. Fontys є для всіх, хто хоче відкрити та розвивати свої таланти на вищому професійному рівні та всіх бажаючих продовжувати свій професійний розвиток. Ми пропонуємо простір для всіх культурних і соціальних передумов.

Наша амбіція

Ядро завдань, які ми себе даруємо, і обіцянка, що це тягне за собою студенти, професійне середовище та суспільство, складаються з двох елементів:

  1. Ми пропонуємо студентам перспективу, щоб вони могли відкрити свої власні таланти і розвиватися в початкових фахівцях, які приймають соціальну відповідальність, сприяють інноваціям у своїй професійній сфері та продовжують оптимально розвиватися по-своєму.
  2. Ми працюємо над інноваціями у професійній сфері на теми, що мають відношення до регіонів. Тут ми співпрацюємо з урядом, інститутами та компаніями з наукових досліджень і розробок для інновацій в регіоні та інвестуємо в екосистему, в якій студенти та співробітники можуть (продовжувати) робити професіоналізм.

Fontys має чітке соціальне завдання: пропонування натхненної, складної і високої якості вищої професійної освіти та виконання практичних, досліджень, що мають значення для суспільства. Освіта та дослідження відповідають сучасним і майбутнім питанням та потребам студента, фахівця та (регіонального) суспільства. Ми хочемо сформулювати, визначити пріоритети, досліджувати і, якщо можливо, вирішувати питання майбутнього спільно з нашими партнерами.

Наше завдання

Якість - це ключова особливість

Fontys прагне бути навчальним закладом, який "надихає зростання через підтримку"

Основна мета полягає в тому, щоб просувати загальноуніверситетський менталітет, який призведе до постійної уваги для підвищення якості освіти, змісту та процесів. Fontys зосереджується на програмах бакалавра та магістерських програм, що фінансуються урядом Нідерландів. Освіта добре організована та забезпечується у професійних навчальних закладах. Fontys прагне до досягнення високої якості, закріплення його діяльності в суспільстві, а також досягнення провідної позиції як інституту знань як на національному, так і в регіональному середовищі.

Якість - ключова особливість бачення Fontys. Фонтис прагне досягти такого рівня якості, який відповідатиме будь-якому вищому навчальному закладу в європейському контексті.

Розташування

Ейндховен

Address
Rachelsmolen 1,
5612 MA Eindhoven
Postbus 347, 5600 AH

Ейндховен, Північний Брабант, Нідерланди

Тільбург

Address
Bs. Zwijsenstraat 11
Тільбург, Північний Брабант, Нідерланди

Венло

Address
Tegelseweg 255
Венло, Лімбург, Нідерланди

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія