Fachhochschule der Wirtschaft FHDW

Введення

Прочитайте офіційний опис

Рецепт успіху подвійних досліджень - Встановіть для практики

У 1993 році Університет прикладних наук (FHDW) був створений в якості одного з перших приватних університетів в Північному Рейні-Вестфалії. Тим часом, вчитися на 1900 молодих людей в їх п'яти місцях Падерборн, Білефельд, Бергіш-Гладбах, Mettmann і Марбурга. FHDW зосередили своє дослідження на спектр бізнес-напрямків та бізнес-інформатики, на яких вона пропонує подвійний і неповний робочий день бакалавра і програми магістратури.

Поєднання теорії та практики є запорукою успіху FHDW. У подвійних бакалаврату, вона поєднує протягом усього терміну рівні проміжки навчання в університеті з практичними фаз в партнерських компаній. Три місяці триває фаза, потім перемкнутися студентів знову їх поле діяльності. Близько 600 компаній беруть участь у їх мережі співпраці. Вони часто беруть на себе плату за навчання в цілому або частково, а також забезпечити випускників фірму після закінчення одного. Таким чином, більшість FHDW студента є робота вже при його укладенні.

На додаток до тісної інтеграції теорії та практики, малих груп, інтенсивного контролю з боку викладачів, які практикують фази в компаніях-партнерах, а також ряд міжнародних університетського співробітництва пропозицією випускники дослідження з високо привабливих можливостей кар'єрного зростання.

Дані

  • Заснована в 1993 році як один з перших приватних коледжів в Північному Рейні-Вестфалії - Місцезнаходження: Падерборн, Білефельд, Бергіш-Гладбах, Mettmann, Марбург - більше 1900 студентів і 5000 випускників - Dual і неповний робочий день ступінь бакалавра і програми магістратури - Виробнича практика в компаніях - Міжнародний орієнтації - Малий дослідницькі групи, індивідуальна підтримка - Дослідження старт: з жовтня по січень

Розташування

Падерборн

Address
Fachhochschule der Wirtschaft (FHDW)
Hauptstraße 2

51465 Падерборн, Північний Рейн-Вестфалія, Німеччина

Падерборн

Address
Fachhochschule der Wirtschaft (FHDW)
Meisenstraße 92

33607 Падерборн, Північний Рейн-Вестфалія, Німеччина

Падерборн

Address
Fachhochschule der Wirtschaft (FHDW)
Marie-Curie-Straße 6

40822 Падерборн, Північний Рейн-Вестфалія, Німеччина

Падерборн

Address
University of Applied Sciences FHDW
Fürstenallee 3 - 5

33102 Падерборн, Північний Рейн-Вестфалія, Німеччина