Fraunhofer Academy

Введення

Прочитайте офіційний опис

Фраунгофера Академія є навчальним центром Фраунгофера суспільства прикладних досліджень і спрямований на зацікавленість в продовженні освіти фахівців і менеджерів технологічних керованих компаній. Академія пропонує професіоналам відмінні курси, курси сертифікат і семінари на основі науково-дослідницької діяльності інституту Фраунгофера у співпраці з університетами, відібраних і відомий партнерів і установ-партнерів.

Навчання на найвищому рівні

Першу освіту класу закладає основу для багатообіцяючою кар'єри - це вірно і сьогодні більше, ніж будь-коли раніше. Темпи інновацій висока, бізнес-середовище постійно змінюється, і глобалізація породжує підвищення конкуренції з-за кордону. Хто хоче, щоб успішно протистояти всім цим викликам, виходить не від класичного курсу навчання або звичайного навчання в поодинці часто. Безперервне навчання є обов'язковим.

Fraunhofer ви в курсі змін, зробивши професіоналів Fraunhofer Academy в бізнесі відмінну операцію для навчання. Тут, навчальні можливості Фраунгофера-Gesellschaft об'єднані під одним дахом, тим самим забезпечуючи унікальну передачу знань від наукових досліджень Фраунгофера на підприємствах. Таким чином, останні дані від науки і досліджень безпосередньо бере участь у всіх пропозиціях в змісті викладання з одним - цього Пакту для наукових досліджень і інновацій.

Наша пропозиція складається з п'яти тем:

  • Технології та інновації
  • Енергетика та сталий розвиток
  • Логістика і виробництво
  • Виробництво і тестування
  • Інформація та зв'язок

Партнерські університети і інше освітнє співробітництво Фраунгофера академії

Освітнє співробітництво Фраунгофера академії

Фраунгофера Академія співпрацює з відомими навчальними закладами, а також ініціатив з боку держави і бізнесу, які зробили собі за мету сприяти утворенню та підготовці кадрів в Німеччині і драйву.

Партнерські університети та інститути-партнери Фраунгофера академії

Фраунгофера Академія пропонує фахівцям і керівникам відмінну підготовку на основі науково-дослідницької діяльності інституту Фраунгофера у співпраці з університетами, відібраних і відомий партнерів і установ-партнерів.

Розташування

Мюнхен

Address
Hansastraße 27c
80686 Мюнхен, Баварія, Німеччина

Кассель

Address
Кассель, Гессен, Німеччина

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: