Friedensau Adventist University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Фріденсау був місцем навчання з 1899 р. 19 листопада 1899 р. Інститут, який передував університету, «Промислова та місійна школа», розпочав свою діяльність лише із семи учнями в дуже основних умовах. Школа розміщувалася в старовинному млині на річці Іле, про який вперше згадується в 1306 році.

Наступні десять років було побудовано ансамбль великих навчальних та житлових будівель, які й досі визначають вигляд кампусу. Були також побудовані санаторій, майстерні та харчова фабрика, відповідно до цілісної педагогічної моделі школи, що забезпечує як практичне навчання, так і можливості заробляти гроші. До світової війни я до 250 осіб на рік використовував запропоновані можливості навчання.

Під час Першої світової війни Міністерство війни створило у будівлях військовий госпіталь. Лише у 1919 році навчання можна було відновити та розширити в наступні роки новими курсами (домашня економічна школа, підготовча школа для медсестер, курси середнього рівня з наук і технологій, курси бізнесу та догляду за дітьми). У 1923 році назву установи було змінено на «Семінарію місії Фріденсау». У 1930 році семінарія отримала державну акредитацію від адміністративного округу Магдебурга на її домашні курси економіки та бізнесу.

Нацистський період приніс багато обмежень, що завершилося закриттям семінарії у Другій світовій війні. Знову навчальні корпуси використовувались для догляду за хворими та пораненими солдатами, спочатку з вермахту, а з 1945 року - від радянської армії.

Завдяки заступництву міністра-президента Саксонії-Ангальта Ерхарда Гюбенера, радянська військова адміністрація дозволила знову відкрити школу в 1947 році. Це зробило Семінарію Фріденсау першим і єдиним навчальним закладом церкви, яке дозволило відновити свою викладацьку діяльність Радянська окупаційна зона.

У період НДР уряд СЕД (комуністичної партії) дозволяв навчати лише церковних службовців. Окрім навчання для пасторів, були однорічні курси для дияконів. У 1981 р. Високі стандарти та якість навчання призвели до нової назви «Богословська семінарія Фріденсау». Через два роки Генеральна конференція адвентистів сьомого дня акредитувала семінарію як вищу колегію. З 1980-х років студенти з інших соціалістичних держав Східної Європи та Африки могли пройти підготовку як пастори у Фріденсау.

15 вересня 1990 року Духовна семінарія стала державним акредитованим університетом за рішенням Ради Міністрів НДР. Пізніше поряд із Богословською школою була створена Школа соціальних наук, яка пропонувала курси дипломів та магістрів з теології з 1992 року.

Сьогодні Friedensau Adventist University імені Friedensau Adventist University , як академічно орієнтований церковний університет, присуджує університетську кваліфікацію. Фріденсау є усталеним місцем стипендії і має наукові співробітництва, що пов'язують його з установами на кількох континентах.123392_028A9844.JPG

Кампус

Кампус Фріденсау відрізняється від інших університетських місць у багатьох областях.

Кампус близький до природи, а заклади знаходяться в межах легкої досяжності один до одного, економлячи час і зменшуючи стрес. Близькість між студентами та викладачами дозволяє простір для взаємної довіри та спокійного співіснування. Поряд із програмами навчання у Фриденсау є численні духовні, культурні, мистецькі та спортивні можливості для активного позакласного життя.123394_180626_Friedensau_001.jpg

Опис місії

Місія нашого університету - зробити внесок у сферу освіти та стипендії, для церкви та суспільства. Як вільно-церква, адвентистська установа ми узгоджуємось із традиціями реформаторів та інноваційним мисленням. Таким чином, наше дослідження та викладання ґрунтуються на наукових методах, фундаментальній відкритості до непередбачених результатів та відповідальності перед Богом та людством.

Профіль

Як університет зі спеціальним профілем, ми зосереджуємось на тих дисциплінах, які стосуються служіння людям. Наші напрямки діяльності - теологія, соціальні науки, співробітництво в галузі розвитку та науки про здоров'я. Ми бачимо себе як міжнародний університет, прихильний інтеркультуралізму та рівним можливостям і продовжує історію довготривалих стосунків із країнами на кожному континенті.

Громада

Ми університет університету. Це означає, що наші викладачі, працівники та студенти формують довіру, толерантність, полікультурність та співпрацю. Ми хочемо надати цілісну підтримку всім членам цієї спільноти. Тут рівність між чоловіками та жінками є основним фактом, як і повага до інших релігій, світогляду та культур. Будучи сімейним університетом, ми хочемо створити умови, які полегшать узгодження навчання, професії та сім'ї. Цьому сприяє і простора компонування кампусу з його природними умовами.

Ми зобов'язуємось навчати студентів основам відповідної галузі наукових досліджень, а також займатися поточним внеском у дослідження. Мета нашого викладання - поєднувати навички дослідження та застосування, забезпечуючи, щоб наші випускники завжди працювали за високими стандартами та задовольняли вимоги своїх районів відповідальності. Ми також пропонуємо подальшу освіту та професійний розвиток, дотримуючись принципу навчання протягом усього життя. Викладачі та студенти університету сприяють науковому дискурсу публікаціями. Наші викладання та дослідження, які утворюють єдине ціле, базуються на християнській етиці та мають цілісну, міждисциплінарну спрямованість.

Суспільство і духовність

Ми переконані, що віра, освіта та спосіб життя нероздільні. Ми прагнемо відобразити у своїх діях духовність, засновану на Євангелії Ісуса Христа. Тому ми сприяємо особистісному розвитку ідентичності, заохочуючи та надаючи можливість саморефлексії. Нашою метою є також надання конструктивного та критичного коментаря щодо розвитку Церкви та суспільства. Це наше всебічне розуміння нашої місії та того, як ми як університетська спільнота прагнемо її виконати.123395_Wittenberg.jpg

Розташування

Меккерн

Address
Friedensau Adventist University
An der Ihle 19

D-39291 Меккерн, Саксонія-Ангальт, Німеччина

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми