Erasmus University Rotterdam - Erasmus School of Social and Behavioural Sciences

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо до Школи соціальних та поведінкових наук Еразма (ESSB)

ESSB є домом для величезного різноманіття навчальних програм та наукових дисциплін: державного управління, педагогічних наук, психології та соціології. Крім того, факультет пов'язує Еразмський університетський коледж, IHS та два дослідницькі інститути RISBO та DRIFT. Наша освіта є невеликою і базується на навчанні на основі проблем (PBL). Ще однією характеристикою наших навчальних програм є зв'язок з професійною сферою.

Дін

Остаточна відповідальність за кафедру та керівництво Школи Еразму соціальних та поведінкових наук (ESSB) лежить на декана. Декан підтримує його співробітники, що складаються з декана, студентського складу, директора факультету, радників з питань освіти та досліджень та бізнес-контролера. З 1 вересня 2015 року цей персонал складається таким чином:

 • Проф. Д.т.н. VJJM Bekkers (декана)
 • Mw.dr. AMPh. де Йонг (директор факультету)
 • Мвт Д. Деккерс-де Ліув, магістр (науковий керівник проекту)
 • Дхр. MGJM Adriaans MSc (радник з питань освіти)
 • Дхр. Б. Лойохе (бізнес-контролер)
 • Мвт Ніксі ван де Лаґемаат (студентка)

Рада факультету

У разі важливих питань факультету проконсультуйтеся з деканом із радою факультету. Рада факультетів також діє як орган, що приймає рішення на рівні факультету. Рада викладачів складається з 50% студентів та 50% працівників ESSB.

Організаційні компоненти

На факультеті діють наступні групи потенціалу, в яких розташовано навчальний персонал, а також допоміжний та управлінський персонал:

 • Кафедра державного управління та соціології. Голова: проф. Д-р Р. д. Ван дер Веен
 • Кафедра психології, освіти та дитячих досліджень. Голова: д-р ACCM Smeets та проф. Д-р П.Д. Принзі
 • Університетський коледж Еразма Декан: проф. Д.е.н. М. Френс

Директори з питань освіти та досліджень

Освіта та дослідження в рамках державного управління, психології, соціології та педагогічних наук розміщуються в програмах. Керівництво над цими програмами належить директорам з питань освіти та досліджень. В даний час на місці розташовані наступні директори:

Державне управління - соціологія

 • Директор з освіти: проф. Д-р М. Гаверленд
 • Науковий керівник: проф. Д-р П.А. Дикстра

Психологія - педагогічні науки

 • Директор з освіти: д-р AACM Smeets
 • Науковий керівник: проф. Д-р П.Д. Пензі

Кафедра факультету

Всі фахівці з підтримки та управління, які спеціально не працюють на одній науково обґрунтованій території, розміщені на кафедрі факультету. Кафедру факультету очолює директор факультету: mw.dr. AMPh. де Чонг.

Спільне прийняття рішень

Спільне прийняття рішень означає, що різні зацікавлені сторони можуть брати участь у обговоренні важливих тем. У студентах ESSB, як у групі, так і індивідуально, вони можуть приєднатися до дискусій з професорами та співробітниками Школи соціальних та поведінкових наук Еразма, щоб представляти студентів та їхню думку. Студенти активно беруть участь у спільних процесах прийняття рішень на різних рівнях, передаючи таким чином свої ідеї та скарги.

Ця частина веб-сайту надає інформацію про різні можливості для участі у спільному прийнятті рішень на ESSB, як це організовується і де слід звертатися у випадку скарги на освіту.

Є декілька спільних органів, які приймають рішення, та зацікавлених сторін в ESSB:

 • Освітні комітети
 • Рада факультету
 • Рада університету
 • Студентські члени ради директорів
 • Студентський член керівної команди

Студентський консультативний орган факультету

Вищезазначені органи та зацікавлені сторони представлені в Студентському консультативному органі факультету (абревіатура голландською мовою: FSO). Під час щомісячної зустрічі представники різних спільних органів, що приймають рішення ЄЦББ, збираються, щоб обговорити питання, пов'язані з освітою. Головою цієї наради є комісар з питань освіти студентів Університету Седо Нуллі. Він або вона очолює студентський консультативний орган факультету та стимулює спільне прийняття рішень.

Під час зустрічі обговорюються питання, пов'язані з освітою, які можуть представляти інтерес для студентів. Всі зацікавлені сторони обговорюють поточні справи, обмінюються інформацією та намагаються навчитися один одному.

Крім того, всі скарги, які збирає Седо Нуллі, передаються до спільного органу, що приймає рішення, який найбільш підходить для розгляду конкретної скарги. Для отримання додаткової інформації про скарги: будь ласка, ознайомтесь з розділом "Положення про скарги" на веб-сайті.

Історія

Факультет соціальних наук 1963 -

Важливо записати та розповісти історію факультету соціальних наук *. Таким чином, можна зрозуміти поточну ситуацію на факультеті та зберегти пам'ять про організацію. З моменту заснування факультету в 1963 році історія факультету була записана двічі. Перший час був, коли факультет відзначив своє 40-річчя. Святкування п'ятдесятої річниці факультету стало другою подією, де була опублікована історія факультету.

* З 1 вересня 2017 року факультет - це Школа соціальних та поведінкових наук Еразма.

Розташування

Роттердам

Erasmus University Rotterdam

Address
Erasmus Universiteit Rotterdam
Faculteit der Sociale Wetenschappen
Mandeville Building, T15-19
Postbus 1738
3000 DR Rotterdam

Роттердам, Південна Голландія, Нідерланди
Веб-сайт
Телефон
+31 10 408 1111

Програми

Магістратура
Цей навчальний заклад також пропонує: