Erasmus School of Economics - Erasmus University Rotterdam

Введення

Прочитайте офіційний опис

Всі факультети беруть участь як у дослідженні, так і в навчанні. Це дозволяє школі процвітати. З п'ятьма магістерськими програмами та 18 випускними програмами, Erasmus School of Economics прагне стати кращим у своїх дисциплінах (економіка, економіка бізнесу та економетрика) і прагне до досягнення досконалості як у своїх дослідженнях, так і в навчанні. Це можна виміряти за своїми показниками у рейтингах.

Еразманська школа економіки стратегічно має чіткий фокус на економіці. Так само, як було 100 років тому, коли школа була заснована в 1913 році, економісти є серйозним серцем університету Еразма Роттердаму. Кращі випускники Еразмус зробили видатний внесок у науку, уряд та бізнес.

Еразмузова школа економіки є всесвітньо відомим інститутом, який сприяє науковим знанням майбутніх економічних питань і націлений на відповідь на актуальні питання, що хвилюють владу та фірми. Основна увага школи - створення, поширення та застосування наукових знань, все з економічної точки зору. Еразманська школа економіки спирається на найновіші уявлення про дисципліну. Вона співпрацює з міжнародними науковими партнерами, і вона має місце в бізнес-питаннях, пов'язаних з унікальною позицією, яку місто Роттердам має у своєму розпорядженні центром транспорту та промисловості.

Обладнання в університеті:

Центр Еразмової школи економіки - це кампус у Ваудестіні, зручна 15-хвилинна їзда на велосипеді від центру міста Роттердам, включаючи елегантний новий залізничний вокзал Роттердам-Централ. За межами навчального часу студенти навчаються у новому залі заснування нової будівлі Полак або у нашій найновішій університетській бібліотеці, закуповують каву в ресторані Erasmus Food Plaza або відвідують заходи в театрі чи кафе в де Смітсе. Спортивний центр в кампусі пропонує фітнес, танцю, прядіння, сквош та теніс серед багатьох інших класів. Одним словом, достатньо зробити на території студентського містечка, який суєти з студентським життям.

Кар'єра:

Багато компаній у Нідерландах та за кордоном зацікавлені в наборі економістів з конкретними, але також з широкими знаннями, які вони можуть застосувати у різноманітних реальних ситуаціях. Специфічні знання, але широка прикладність економіки - те, що робить випускників економіки дуже популярним у багатьох бізнес та урядових секторах.

Наші студенти продовжують займатися широким спектром кар'єри. Наші економічні та економетричні випускники не стикаються з проблемами при пошуку роботи. Більшість недавніх випускників зможуть знайти роботу протягом трьох місяців після закінчення навчання. Основу майбутньої роботи полягає в виборі предметів, обраних під час навчання. Тим не менш, незалежно від того, що ви виберете, роттердамські економісти широко працевлаштовані. Вони не тільки працюють у конкретних економічних роботах, але й працюють у більш загальних позиціях на академічному рівні. Кілька прикладів позицій включають біржових аналітиків, інвестиційного менеджера / аналітика, підприємців, фінансових консультантів, менеджерів з маркетингу, податкових інспекторів, менеджерів з продажу, керівників кадрів, керівників кадрів, викладачів, науковців, політиків, консультантів з питань управління та наукових журналістів. Хоча вищезгаданий перелік включає в себе безліч позицій і секторів, наші економісти можуть бути знайдені переважно у таких секторах:

  1. банківська справа
  2. бухгалтерія, адміністративні офіси, податкові консультанти
  3. консультування
  4. загальна державна адміністрація
  5. економічні дослідження / консалтингові фірми
  6. торгівля (особливо оптові компанії) та багатонаціональні компанії
  7. підприємництво

Прийом:

Починаючи з 1 листопада кожного року, ви можете почати користуватися нашими бакалаврськими та магістерськими програмами. Тепер ми можемо уявити, що вам цікаво дізнатись про вимоги до в'їзду та про те, як подати заявку.

Це, звичайно, залежить від вашої попередньої освіти та інших факторів. Щоб дізнатись більше, відвідайте наш веб-сайт для отримання вимоги до бакалавра та магістерської програми.

Розташування

Роттердам

Erasmus School of Economics

Address
Erasmus School of Economics
P.O. Box 1738

3062PA Роттердам, Південна Голландія, Нідерланди
Телефон
+31 10 408 1380

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: