HECTOR School of Engineering and Management

Введення

Прочитайте офіційний опис

HECTOR School of Engineering and Management " HECTOR School of Engineering and Management , імені Др. Мед. Ганс-Вернер Гектор, співзасновник програмної компанії SAP, - Технологічна бізнес-школа Карлсрузького технологічного інституту (KIT), співпраця між Elite Universität Karlsruhe (TH) та Forschungszentrum Karlsruhe GmbH. Концепція навчальної школи HECTOR та відповідні навчальні програми були розроблені у тісній співпраці з індустрією ідентифікаційних послуг для створення орієнтованої на бізнес та орієнтованого на бізнес пропозицій. У 2005 році було створено п'ять позашкільних магістерських програм. З 2010/2011 рр. Ці програми були доповнені ще двома пропозиціями, які враховують сучасні соціальні та технологічні досягнення.

Сім програм школи HECTOR адаптовано до потреб молодших керівників компаній, що стикаються з проблемами конкуренції та глобалізації. Однією з головних завдань для компаній та їх лідерства сьогодні є забезпечення того, щоб бізнес-процеси були найсучаснішими та високо адаптованими.

Для того, щоб мати можливість успішно вирішувати та діяти в якості менеджера в цьому контексті, глибоке розуміння технологічних контекстів та їх можливостей для подальшого розвитку є центральним, але також важливе усвідомлення економічних залежностей та їх причинно-наслідкових зв'язків має велике значення.

Майстер-програми в школі HECTOR забезпечують необхідну професійну підготовку для передачі цих знань і навичок майбутнім лідерам.

HECTOR School of Engineering and Management акредитована ASIIN у всіх магістерських програмах.

Розташування

Карлсруе

HECTOR School of Engineering & Management

Address
HECTOR School of Engineering & Management
International Department gGmbH des Karlsruher Instituts für Technologie (KIT)
Schloßplatz 19

76131 Карлсруе, Баден-Вюртемберг, Німеччина
Телефон
+49 721 608 47880