ESMT Berlin

Введення

Прочитайте офіційний опис

Бізнес-школа, заснована бізнесу.

ESMT - Європейська школа менеджменту та технологій, розташований в самому центрі Берліна, Німеччина, є приватною бізнес - школа , заснована 25 транснаціональних корпорацій. Експертиза шкіл спрямована на розвиток підприємницьких лідерів з глобальним акцентом на соціальній відповідальності та управління технологіями. ESMT є одним з найбільш топових бізнес-шкіл в Німеччині з глобальною мережею випускників в більш ніж 50 країнах.

ESMT пропонує три програми на здобуття ступеня:

  • Майстер в галузі управління
  • Денне MBA
  • Executive MBA (EMBA) а також виконавчого освіти

Всі програми ESMT вигоду від близьких відносин з ESMT-х корпоративної мережі і founders.The бізнес-школа пропонує міждисциплінарний платформу для дискурсу серед політиків, науковців та бізнесменів.

ESMT сама міжнародна школа бізнесу в Німеччині, більше 80% професорсько-викладацького складу ESMT мають ненемецкоязичную фон і в кожній програмі класи складають 70% до 90% міжнародних.

Школа недавно вступив кілька рейтингів. Програма EMBA ESMT була 30-е місце в Financial Times глобальному рейтингу Executive MBA 2015. Програма EMBA займає перше місце номер один протягом останніх п'яти років поспіль для досягнення прогресу кар'єри. В The Economist "Який MBA?" Ранжування глобальних програм очного MBA топ-100, ESMT він займає 49-й, 2-е місце розміщення в Німеччині і 13-е місце в Європі.

ESMT є державним акредитованим приватним бізнес-школи, чиї програми також акредитована AACSB, AMBA, EQUIS і FIBAA.

Місія школи

ESMT розвиває підприємницькі лідери, які мислити глобально, діяти відповідально і повагу особистості. З спадщини корениться в європейських цінностей і потенціалу технології, ESMT розробляє і надає нові знання, щоб сприяти сталому економічному зростанню.

Існує значний збіг між цими областями досліджень, і багато з викладачів працюють на кількох областях досліджень або їх інтерфейсів. Крім того, поведінка-теоретичне дослідження підходить для подальшого зв'язати три області компетенції.

Розташування

Берлін

ESMT European School of Management and Technology GmbH

Address
European School of Management
and Technology
Schlossplatz 1

10178 Берлін, Берлін, Німеччина
Телефон
+49 30 212310

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми