Прочитайте офіційний опис

Бізнес-школа, заснована бізнесу.

ESMT - Європейська школа менеджменту та технологій, розташований в самому центрі Берліна, Німеччина, є приватною бізнес - школа , заснована 25 транснаціональних корпорацій. Експертиза шкіл спрямована на розвиток підприємницьких лідерів з глобальним акцентом на соціальній відповідальності та управління технологіями. ESMT є одним з найбільш топових бізнес-шкіл в Німеччині з глобальною мережею випускників в більш ніж 50 країнах.

ESMT пропонує три програми на здобуття ступеня:

  • Майстер в галузі управління
  • Денне MBA
  • Executive MBA (EMBA) а також виконавчого освіти

Всі програми ESMT вигоду від близьких відносин з ESMT-х корпоративної мережі і founders.The бізнес-школа пропонує міждисциплінарний платформу для дискурсу серед політиків, науковців та бізнесменів.

ESMT сама міжнародна школа бізнесу в Німеччині, більше 80% професорсько-викладацького складу ESMT мають ненемецкоязичную фон і в кожній програмі класи складають 70% до 90% міжнародних.

Школа недавно вступив кілька рейтингів. Програма EMBA ESMT була 30-е місце в Financial Times глобальному рейтингу Executive MBA 2015. Програма EMBA займає перше місце номер один протягом останніх п'яти років поспіль для досягнення прогресу кар'єри. В The Economist "Який MBA?" Ранжування глобальних програм очного MBA топ-100, ESMT він займає 49-й, 2-е місце розміщення в Німеччині і 13-е місце в Європі.

ESMT є державним акредитованим приватним бізнес-школи, чиї програми також акредитована AACSB, AMBA, EQUIS і FIBAA.

Місія школи

ESMT розвиває підприємницькі лідери, які мислити глобально, діяти відповідально і повагу особистості. З спадщини корениться в європейських цінностей і потенціалу технології, ESMT розробляє і надає нові знання, щоб сприяти сталому економічному зростанню.

Існує значний збіг між цими областями досліджень, і багато з викладачів працюють на кількох областях досліджень або їх інтерфейсів. Крім того, поведінка-теоретичне дослідження підходить для подальшого зв'язати три області компетенції.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Курси для топ-менеджерів

ESMT Berlin

Магістр менеджменту ESMT (MIM) готує талановиті уми для кар'єри у глобальному бізнесі. ... [+]

Магістр менеджменту ESMT (MIM) готує талановиті уми для кар'єри у глобальному бізнесі.

ESMT Master's in Management поєднує в собі польову роботу в глобальних компаніях з прикладними курсовими дослідженнями та дослідженнями з останніх теорій бізнесу та менеджменту. Допущені студенти мають різний академічний досвід та використовують час на ESMT щоб отримати цінні знання та міждисциплінарний досвід, щоб застосувати свою попередню експертизу до економічних та управлінських проблем.... [-]

Німеччина Берлін
Жовтень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
ESMT European School of Management and Technology GmbH
Address
European School of Management and Technology Schlossplatz 1
10178 Берлін, Берлін, Німеччина
Веб-сайт
Телефон
+49 30 212310