EBS Universität

Введення

Прочитайте офіційний опис

НАДАЄТЬСЯ ВАМ ДЛЯ МАЙБУТНЯ МАЙБУТНЬОГО

EBS Universität für Wirtschaft und Recht - одна з провідних приватних бізнес-шкіл Німеччини, розташована як у Вісбадені, так і в Естріху-Вінкелі.

Наразі близько 2000 студентів та докторів навчаються та досліджують на трьох факультетах і, зокрема, отримують користь від всебічної мережі міжнародних університетів-партнерів, компаній та випускників.

Бізнес школа школи EBS, найстаріший приватний університет для бізнес-досліджень у Німеччині, викладає майбутніх лідерів з міжнародною перспективою з 1971 року. Юридична школа EBS, остання заснована в Німеччині юридична школа з 2011 року, пропонує повнофункціональну класичну навчальну програму що веде до державних іспитів з особливим акцентом на комерційне право, а також інтегрований магістр бізнесу. Своїми програмами професійної підготовки виконавча школа EBS забезпечує подальшу освіту для спеціалістів та керівників.

З липня 2016 року EBS Universität є частиною некомерційного фонду SRH, провідного постачальника освітніх та медичних послуг. Наша спільна мета - зміцнити EBS Universität як відмінний навчальний заклад та подальший розвиток університету на основі незалежних досліджень та викладання.

НАШЕ ЗАВДАННЯ

Ми виховуємо талановитих студентів та професіоналів для того, щоб розвивати їхні особистості та компетенції, тим самим даючи їм змогу стати висококваліфікованими, критично мислячими та глобально налаштованими експертами, менеджерами та підприємцями, які лідирують у часи невизначеності та змін. Ми надаємо їм міжнародний освітній досвід у Німеччині, створений спільно нашим викладачем та нашим професійним персоналом, які присвячені досконалим науковим дослідженням, навчанню, орієнтованому на учасників, та діловій практиці за підтримки нашої мережі випускників та корпоративних партнерів.

Розташування

Естріх-Вінкель

Address
Rheingaustraße 1
65375 Естріх-Вінкель, Гессен, Німеччина

Вісбаден

Address
Gustav-Stresemann-Ring,3
65189 Вісбаден, Гессен, Німеччина

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія