EBS Universität

Введення

Прочитайте офіційний опис

EBS є найстарішим приватним бізнесом університету в Німеччині, наші випускники успішно в усьому світі в протягом більш ніж 40 років. Причиною цього є концепція: Під егідою університету EBS, ми об'єднуємо в EBS Law School і EBS Business School досліджень на основі навчання з допомогою інноваційних концепцій і особливо інтенсивної терапії та підтримки кожного студента. Економіка і юридичний факультет, таким чином, діють синергічний разом і утворюють міцну основу для інноваційних досліджень, а також в якості практико-орієнтованої освіти і професійної підготовки.

В університеті EBS придбати професійні та особисті знання , щоб впоратися з професійними проблемами. З усіх наших курсів далеко ми відстоюємо:

  • навчання
  • Інтернаціональність
  • практичне
  • розвиток особистості
  • міждисциплінарна мислення
  • соціальна відповідальність
  • протягом усього життя

Через їх розуміння переваги EBS говорить студентів і викладачів, які обдаровані і ентузіазмом, ефективний і творчий університет.

Наше бачення

Ми у всьому світі провідних приватного бізнесу університет в Німеччині і один з найпрестижніших університетів, пропонуючи складні концепції підготовки і навчання наших студентів, щоб стати компетентним і відповідальним обличчям, які беруть рішень, які виграють від спеціальної мережі випускників і корпоративних партнерів і активно сприяти його постійного розширення.

Наша місія

Ми міжнародно орієнтований університет, який навчає своїх студентів, щоб бути відкритими, критично відбивна та висококваліфікований особи, які приймають рішення, керівники і підприємці. Ми даємо можливість нашим випускникам вирішувати завдання майбутнього і приймати правильні рішення в світі невизначеності і постійних змін в світі.

Розташування

Естріх-Вінкель

Address
Rheingaustraße 1
65375 Естріх-Вінкель, Гессен, Німеччина