Прочитайте офіційний опис

Забезпечення хорошої освіти для дітей та молодих людей завжди було нашим прагненням. Освіта пронизане біблійною ідентичністю. Освіта, яка дійсно торкається їх і дає їм щось міцне значення. Для дітей та студентів у Нідерландах, а також для людей у ​​всьому світі.

Християнський університет для навчання вчителів - це центр знань для християнської освіти. У 1944 році ми розпочали невеликий реформований учительський коледж. З того часу ми перетворилися на університет професійної освіти, який спеціалізується на підготовці як початкових, так і середніх викладачів. У 2005 році цей заклад об'єднався з центром освітньої підтримки.

Християнський Університет Driestar для педагогічної освіти є навчальним закладом з трьома відділеннями і має 325 співробітників. Наше прагнення - пропонувати сучасні програми та контакти з педагогічною практикою. Усі наші програми були оцінені між першим та п'ятим у національних рейтингових списках для програм підготовки вчителів. Спеціальні освітні потреби є однією з наших галузей знань.

Ми тісно співпрацюємо з кількома початковими навчальними закладами та розвиваємо тісні зв'язки з практикуючими в цій галузі, і через цю участь ми знаємо, що важливо для вчителів у своїх класах.

Християнська ідентичність

Християнський Університет Дрістара для педагогічної освіти є реформатним закладом. Наше основою є вічне і непогрішне Слово Боже і конфесії віри, засновані на Біблії (Гейдельберзький катехізис, Нідерланди, сповіді віри та канони Дорда).

Наша християнська ідентичність є основою нашої організації: всі педагогічні та організаційні аспекти засновані на нашій християнській вірі. Отданість, надійність, мудрість, приналежність та мужність є основними цінностями, з яких ми намагаємося виконувати свою роботу.

відношення

 • Корам Део: уявлення про те, що ми живемо для Бога.
 • Управління: уявлення про те, що ми отримуємо таланти і ці таланти цілеспрямовано виконують, коли Бог встановлює нас на роботу.
 • Залежність: уявлення про те, що ми живемо в розбитому світі і повністю залежить від милості та сили Божої, яку ми отримуємо від Нього.

Зір

У Дрістарському християнському університеті для педагогічної освіти вся робота надихається нашою переконаністю, що Біблія є вічним і життєво важливим джерелом.

Це дає нам основні принципи викладання та освіти. Ми вважаємо закликати оцінювати всі тенденції в галузі освіти згідно з біблійними принципами, і ми сподіваємося висловити (протестантський) християнський і (біблійний) реформатський погляд на освіту в суспільстві. У суспільстві, де людина стала нормою, ми дуже серйозно ставимося до цієї відповідальності.

Ми проводимо освітні дослідження, оцінюючи теорії (теоретичні концепції), а потім застосовуємо їх до вчителів у цій галузі. Ми віримо, що знання можна розвинути лише спільно з вчителями та іншими практиками, а також співпрацюючи з нашими партнерами (через національні та культурні кордони).

Місія

Християнський Університет Driestar для педагогічної освіти є навчальним закладом з місією.

Ми, як Driestar Christian University for Education, надихаємо, виховуємо та підтримуємо (студентські) вчителі та школи, що надають освіту на основі реформаторських християнських принципів.

Наша ідеальна школа

 • забезпечує християнську освіту
 • це ідеальне робоче місце для християнського вчителя.
 • Це місце, де учні можуть навчатися в натхненному середовищі
 • це школа, де діти з особливими потребами отримують особливу турботу та увагу.
 • має відмінне керівництво і добре управляється.
 • розглядає батьків як одного з найважливіших партнерів у галузі освіти та підтримує батьків у підвищенні їхніх сімей.
Доступні навчальні програми:
 • англійська
 • нідерландський

Цей навчальний заклад також пропонує: