Cologne University of Applied Sciences

Введення

Прочитайте офіційний опис

Кельнський університет прикладних наук Про Його приблизно 22 500 студентів і чотири розташовані в трьох містах зробити Кельнський університет прикладних наук (CUAS) найбільшим у своєму роді в Німеччині.

Тим не менш, розмір не єдиний фактор, який відрізняє CUAS від більшості інших німецьких університетів прикладних наук: Академічні різноманітності, широкі науково-дослідної діяльності та міжнародної уваги є наші сильні костюм. Кельнський університет прикладних наук вважає себе сучасний тип вищого навчального закладу, так як він здатний підтримувати докторантуру в зоряних програм. У той же час, ми розміщуємо сильний акцент на практичному досвіді для наших студентів у всіх дисциплінах.

Кельнський університет прикладних наук є членом UAS7 - стратегічний альянс семи видатних університетів прикладних наук в Німеччині - і засновником Північний Рейн-Вестфалія Університетський альянс інновацій. Крім того, він є повноправним членом Європейської асоціації університетів (EUA).

CUAS не звикати до корпоративної соціальної відповідальності (КСВ): Це була сертифікована як для сімейного відпочинку університету та інституту з сильним акцентом на навколишнє середовище відповідно з Європейським Еко-менеджменту і аудиту (EMAS), а також ISO 14001.

Міжнародні зв'язки Кельнський університет прикладних наук культивує тісні відносини не тільки в німецьких академічних пейзаж, але й на міжнародному рівні. В даний час ми похвалитися партнерські відносини з близько 290 університетів за кордоном і виховання студентської мобільності за допомогою широкого спектра дослідження / сидіти за кордоном програм і варіантів фінансування.

Кельнський університет прикладних наук пропонує кілька програм Магістра англійською мовою. Третина наших міжнародних студентів приїжджають з-за кордону: Африці, Америці, Азії та Австралії.

Факти і цифри

Загальна кількість студентів (зимовий семестр 2013/2014) - 22624 Персонал - 1500 Професора - 414 Першокурсників студенти - 5387 Градусів - 80 Програма підготовки бакалаврів - 39 Кар'єра-інтегрованих програми - 4 Магістерські програми - 37 Бюджет (2013) - 160 млн євро Зовнішнє фінансування - понад 17 млн ​​євро

Розташування

Кельн

Address
Institute for Technology and Resources Management
in the Tropics and Subtropics (ITT)
Cologne University of Applied Sciences
Betzdorfer Straße 2
50679 Cologne
Germany

50679 Кельн, Північний Рейн-Вестфалія, Німеччина

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія