Centre international de formation européenne (CIFE)

Введення

Прочитайте офіційний опис

Міжнародний центр європейської освіти ( CIFE ) - це приватний інститут вищої освіти та досліджень. Це один з шести призначених установ, які отримують спеціальне фінансування від Європейського Союзу в рамках програми Жана Моне. З моменту заснування французьким інтелектуалом Олександром Марком у 1954 році, CIFE була твердою прихильницею європейської інтеграції, передусім через свої міжнародні та міждисциплінарні навчальні програми.

Європейські студії та міжнародні відносини

Під лозунгом Living and Learning Europe CIFE пропонує різні магістерські програми з європейських студій та міжнародних відносин, які надають студентам можливість навчатися у трьох різних країнах протягом одного року. Виконавчий майстер CIFE в дослідженнях ЄС орієнтований на професіоналів, об'єднуючи он-лайнове навчання з особистими майстернями в різних європейських містах. CIFE забезпечує відмінне академічне навчання, пропонуючи студентам проблемне навчання на перехресті теорії та практики. Це гарантується його міжнародним факультетом, із запрошеними викладачами відомих академічних установ та дослідницьких центрів. Багато наших програм виконується в тісному співробітництві з університетами-партнерами. Окрім нашої академічної мережі, фахівці з міжнародних організацій, найбільш відомі з країн Європейського Союзу, роблять не менш важливий внесок у програми CIFE .

Дослідження

Пріоритети досліджень CIFE відображають її інтелектуальну спадщину та академічну компетентність: європейська інтеграція з особливим акцентом на франко-німецькі відносини, федералізм, енергетичний перехід, політика сталого розвитку та політики зміни клімату, тенденції політичної та соціальної теорії. Разом з TEPSA ми є учасником консорціуму Horizon 2020 "ОЧІК" та працюємо над різними сценаріями щодо майбутнього турецько-європейських відносин. Спільно з своїми дослідниками, CIFE також розширила свою міжнародну академічну мережу та розширила свій досвід на Західні Балкани, Східне партнерство та Китай.

Публікація

Дослідження CIFE доступні в різних публікаціях, більшість з яких доступні на веб-сайті CIFE та www.cairn.info для його щоквартального журналу "L'Europe enmation ".

Формування L'Europe en - це двомовний журнал (французька / англійська), що стосується європейської інтеграції, міжнародних відносин та федералізму, з трансдисциплінарним підходом, що поєднує політичну філософію, право, економіку, соціологію та культуру. Журнал був вперше започаткований у 1960 році та створив науковий комітет у 2008 році з метою посилення наукового профілю.

Офіси

CIFE має головний офіс у Ніцці та філії у Берліні, Брюсселі , Стамбулі та Тунісі.

Еразм

Вона отримує спеціальне фінансування в рамках програми Жана Моне Європейського Союзу (Erasmus).

Випускники та випускники

Випускники магістерських програм CIFE працюють вищими посадовими особами в європейських установах, а також посадовими особами політики в рамках ООН, як адміністратори, дипломати, консультанти, дослідники для аналітичних центрів, лобісти та наукові експерти, які працюють у більш ніж 100 країнах світу. Вони є нашими найкращими послами.
В мережі CIFE Alumni наші випускники підтримують зв'язок з CIFE та постійно оновлюються в європейських справах за допомогою подій, які CIFE регулярно організовує з обговореннями обідів, регіональними зборами та щорічною міжнародною подією випускників у чергових європейських столицях тощо.

Розташування

Берлін

Address
CIFE in Germany
Bundesallee 23

D - 10717 Берлін, Берлін, Німеччина

Приємно

Address
CIFE in France
81, rue de France

06000 Приємно, Прованс-Альпи-Лазурний берег, Франція

Брюссель

Address
CIFE in Belgium
c/o Fondation Universitaire
Rue d'Egmont 11

1000 Брюссель, Бельгія

Відень

Address
Відень, Відень, Австрія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія