Bucerius Law School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Що відрізняє Bucerius Law School ?

Bucerius Law School - перша приватна, неприбуткова юридична школа в Німеччині. Заснована і фінансується однією з найбільших приватних фондів країни, Bucerius Law School відзначає свого тезка, Герда Буцеріуса, зосередившись на важливості громадського служіння і відповідальності за інших у суспільстві. Ця візуальна установа послідовно входить до числа провідних юридичних факультетів Німеччини, які сьогодні виховують найкращих і найяскравіших нових юридичних умів. Студенти Буцеріуса переважають на німецьких державних іспитах і продовжують працювати з провідними національними та міжнародними юридичними фірмами та корпораціями, урядовими установами та університетами.

Що пропонує Bucerius Law School ?

У самому серці Європи, Bucerius Law School з'єднує світ - вона надає юридичну освіту, практичний досвід і міжнародну мережу, щоб встановити своїх студентів на успішний і повноцінний шлях кар'єри в сьогоднішньому все більш глобалізованому світі. Bucerius визнає важливість міжнародної освіти і розвиває широку міжнародну мережу з майже 100 університетів-партнерів по всьому світу і своє власне представництво в США. Bucerius приваблює відомих вчених та інструкторів з кращих юридичних установ світу для викладання своїх літніх програм на англійській мові, магістра права та бізнесу та програми міжнародного обміну.

Які програми доступні для іноземних студентів?

Майстер права та бізнесу Bucerius (MLB) - це однорічна програма, яка пропонує молодим фахівцям поєднання теорії та практики в інтимній обстановці з акцентом на індивідуальну увагу та професійне керівництво. Bucerius пропонує 3 інтенсивні три тижні літні програми для студентів-випускників та молодих фахівців у таких галузях: Міжнародне комерційне право, Ліцензійні операції з інтелектуальної власності, Юридичні технології та Операції. Односеместрова програма міжнародного обміну компліментує навчання студентів у їхніх домашніх університетах за допомогою не лише відповідних курсових робіт, а й культурних виплат, історичних турів та можливостей подорожей.

Завдяки інноваціям як ознаці, Bucerius Law School продовжує розробляти нові програми та послуги, такі як Bucerius Executive Education і Conference and Management. Усі програми Bucerius розроблені для того, щоб допомогти учасникам поглибити свої теоретичні та практичні знання, залучити дебати зі своїми міжнародними партнерами та розвивати свою професійну мережу.

Зелений кампус в центрі Гамбурга

Умови для студентів, які звертаються до MLB або LL.M. ступінь в Bucerius Law School відмінно. Кампус розташований у парковому середовищі в центрі Гамбурга. Всі будівлі, повністю відремонтовані або знову побудовані, доступні 24 години на добу, 7 днів на тиждень, що дозволяє студентам дотримуватися своїх індивідуальних навичок навчання. Кабінети малих груп допомагають студентам працювати разом поза класом; кафетерій, кав'ярня та невеликий фітнес-центр заохочують студентів до відпочинку та спілкування. Завдяки своєму розташуванню та якості своїх закладів, Bucerius Law School є місцем проведення різноманітних конференцій, зовнішніх лекцій та інших міжнародних заходів. Викладачі програми - як науковці, що працюють на постійній основі, так і члени практикуючих юристів і бізнес-спільноти - є доступними і готові поділитися своїм досвідом зі студентами і запропонувати поради, коли це необхідно. Як часто підкреслюють випускники, персонал програми присвячується наданню сильної адміністративної та особистої підтримки студентам.

Розташування

Гамбург

Bucerius Law School

Address
Bucerius Law School
Jungiusstraße 6

20355 Гамбург, Гамбург, Німеччина
Телефон
+49 40 307060

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: