Brand University of Applied Sciences

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про Brand University of Applied Sciences про Brand University of Applied Sciences

Brand University of Applied Sciences - перший університет у всьому світі, який зосередився на бренд-мисленні. Ми поєднуємо наукові методи з практичними проектами та сильну євразійську спрямованість. Ми формуємо інноваторів та вирішувачів проблем майбутнього, не лише передаючи сучасні знання про брендинг, але й розвиваючи сильних особистостей.

В Університеті Бренду ви будете вчитися в малих групах та в творчій атмосфері, разом з ретельно відібраними міжнародними студентами, які настільки ж мотивовані та пристрасні, як і ви. Мережа міжнародних експертів супроводжує вас у вашому шляху та підготує вас до міжнародної кар’єри.

Провідні брендові компанії та добре створені агенції прагнуть нових талантів та свіжих ідей. Вони запрошують студентів BU до співпраці в проектах. Це дозволяє застосувати здобуті навички, вирішити реальні проблеми та встановити цінні контакти для своєї кар’єри.

Навчайтеся в Гамбурзі, столиці Німеччини брендів

Гамбург - це друге за величиною місто Німеччини і відоме своєю відкритістю. У місті найбільша концентрація підприємств творчих галузей Німеччини. Тут живе домашня спільнота засновників, добре розвинена система підтримки стартапів, великих корпорацій, а також філій Facebook та Google.

Лежачи на березі річки Ельба, Гамбург - одне з найкрасивіших міст Європи , а також важливий культурний центр, де життя - це все, крім нудного. Рейтинг Economist регулярно ставить Гамбург у топ-10 найжиттєвіших міст світу - приїжджайте самі.

Розташування

Гамбург

Brand Academy, Hochschule für Design und Kommunikation

Address
Rainvilleterrasse 4,
D-22765

Гамбург, Гамбург, Німеччина
Телефон
+49 40 380893560

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія