Прочитайте офіційний опис

Створення доданої вартості через бренди - це те, чим виступає навчальна пропозиція Академії брендів. І це саме те, що робить Академію брендів університетом, що дає можливість випускникам успішно потрапити до кар'єри та довгострокову кар'єру.

В Академії Brand , міжнародна команда досвідчених професорів, викладачів, експертів і практиків навчить вас проектувати, спілкуватися, проводити та керувати брендами. Практичні та невеликі семінарські групи для забезпечення інтенсивної та особистої підтримки.

історія

Це було захоплення великих брендів, які надихнули групу німецьких та китайських друзів у 2010 році на створення коледжу для брендів.

Місце навчання, яке об'єднує та зосереджує увагу на обізнаності про бренд з пристрастю до історії бренду, визнаючи, що освіта та творчість - це дві частини нероздільного цілого. І це повинно бути місце, яке з'єднує культури в євразійському просторі. Університет народився з цієї ідеї.

Академія брендів, як Університет прикладних наук, розташована в Маркенсіті Гамбурзі з видом на Ельбу. Це перший університет з акцентом на брендах - центральний стратегічний фактор успіху для національних та міжнародних компаній. Бренди як захоплюючі історії - наші студенти як майбутні винахідники цих історій.

Академія брендів є державно-визнаним приватним університетом з міжнародними акредитованими програмами бакалавра і магістра, ми надаємо велику увагу культурі творчості, цікавості і космополітизму. Наш університет є місцем навчання, яке поєднує в собі наукові дослідження та тісні контакти з бренд-компаніями в Європі та Азії.

МІСІЯ АКАДЕМІЇ БРЕНДУ:

Для зближуючого світу ми готуємо експертів міжкультурного бренду.

Прикладно-орієнтовані, міждисциплінарні та практичні - ми надаємо спеціалізовані знання з управління брендами, дизайну та комунікації та сприяємо міжкультурному, цілеспрямованому підключенню - для особистого розвитку студентів під час та після навчання.

ВІЗІЯ АКАДЕМІЇ БРЕНДУ

Коледж кращої культури бренду в Євразійському регіоні.

ЦІННОСТІ АКАДЕМІЇ БРЕНДУ

Наше щоденне мислення і дія керуються обов'язковими значеннями:

  • повагу
  • діалог
  • зобов'язання
  • Професійна майстерність
  • міжкультурних

ПОДЯКА:

Наша вдячність іншим людям та наше ставлення до них є принципово позитивними - повага та вдячність за основу для приємної та живої атмосфери навчання та роботи.

ДІАЛОГ:

Ми сприяємо внутрішньому та зовнішньому діалогу - між студентами, професорами, викладачами, партнерами з практики, а також між відділами та культурами. Через обмін і роздуми ми отримуємо нові ідеї.

ЗОБОВ'ЯЗАННЯ:

Ми вимагаємо від студентів відданості, ентузіазму та дисципліни, щоб максимізувати їхні результати навчання. Для нас більше, ніж для професійних досягнень - ми підтримуємо кожного індивіда в його розвитку особистості.

ПРОФЕСІЙНА ДОСТУПНІСТЬ:

Ми керуємося готовністю дати найкраще і знайти інноваційні рішення проблем. Ми заохочуємо наших студентів забезпечити їх ефективним, успішним навчальним часом і перспективною майбутньою кар'єрою.

міжкультурне:

Тут студенти з різних країн походження працюють ефективно в навчальних, дослідницьких і практичних проектах. Ця жива міжкультурність передає нашим студентам досвід і компетенції для розвитку їх особистості, які є вирішальною перевагою у професійному житті.

Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • німецький

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

Brand University of Applied Sciences

У новій магістерській програмі Brand Innovation з акцентом на дизайн ... [+]

У нашому магістратурі інновації бренда з акцентом на дизайн

Творчі уми та цифрові розв'язувачі проблем користуються великим попитом, особливо коли вони знають, як застосовувати нові технології для створення чогось значущого. Ми навчимо вас методам і методам, які допоможуть вам створити інноваційні рішення і зрозуміти сучасного цифрового користувача.

Разом з професіоналами ви створите цифрові світи, розробляйте подорожі користувачів та прототипи, а також власні програми для AR та VR. Ви будете працювати з великими даними і ознайомитися з креативними концепціями, розповідями та UX мисленням. У невеликих групах і творчій атмосфері ви отримаєте навички справді інноваційного дизайну.... [-]

Німеччина Гамбург
Квітень 2020
англійська
Денне навчання
3 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
Brand University of Applied Sciences

У цифровий час правила гри постійно змінюються, тому інновації лежать в основі ваших досліджень: які процеси, методи та методи мені потрібно знати? Як можна поновити брен ... [+]

У нашому магістратурі інновації бренда з акцентом на маркетинг

Ми живемо в часи постійних змін. Ось чому інновації лежать в основі ваших досліджень. Ми навчимо вас методам і методам, які допоможуть вам знайти інноваційні рішення, розробити захоплюючі продукти і охопити цільові аудиторії.

У невеликих групах і творчій атмосфері ви ознайомитеся з необхідними технологіями та інструментами для розробки значущих, сильних брендів у цифровому ландшафті.... [-]

Німеччина Гамбург
Квітень 2020
англійська
Денне навчання
3 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
Brand University of Applied Sciences

У новій магістерській програмі Brand Innovation з акцентом на підприємстві ви дізнаєтеся, що являє собою змістовні та стійкі бізнес-моделі. Ви також зробите свою власну і ... [+]

У нашому магістратурі інновації бренда з акцентом на підприємстві

Розуміння цифрових змін та інновацій, розробка стійких бізнес-стратегій, забезпечення довгострокового зростання - ці навички безцінні. Під час навчання ви дізнаєтеся, як виглядають великі бізнес-ідеї і як створити компанію. Ви відкриєте для себе різні бізнес-моделі та способи фінансування стартапу, навчитеся розуміти показники фінансового успіху та застосовувати гнучкі технології розробки продукту.... [-]

Німеччина Гамбург
Квітень 2020
англійська
Денне навчання
3 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
Brand Academy, Hochschule für Design und Kommunikation
Address
Rainvilleterrasse 4, D-22765
Гамбург, Гамбург, Німеччина
Веб-сайт
Телефон
+49 40 380893560